Skocz do zawartości

Nowy Pegaz w Ponyville [NZ][Random][Przygoda][Slice of life]


Czy mam pisać dalej o przygodach Cloudsa?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam pisać dalej o przygodach Cloudsa?

    • Jasne że tak! "Nowy Pegaz.." jest genialny i nie mogę doczekać się kolejnych rozdziałów! Musisz pisać dalej, albo przyjdę do ciebie do domu i cię zmuszę!
    • Chętnie czytam "Nowego Pegaza..", ale nie mam na jego punkcie jakoś specjanej obsesji. Pisz dalej.
    • "Nowy Pegaz.." to po prostu kolejny fanfik który czytam a który nie wnosi nic nowego do historii o kucykach , oprócz kolejnego bezsensownego OC.. Możesz pisać dalej, ale nie musisz. Nie obchodzi mnie to.
    • Człowieku.. "Nowy Pegaz.." to kolejny śmieć na tym forum i lepiej by było gdybyś go usunął. Jesteś do bani. Daj sobie spokój.


Recommended Posts

Łapajcie Update'a!

Kolejny rozdział Pegaza!

Przyznaję się, może nie jest aż tak dobry jak sobie wymarzyłem, i może następny również nie będzie, ale fabularnie są bardzo ważne!

Kolejne rozdziały są już w fabryce mojej wyobraźni i nadchodzą , (o ile mi chęci nie przejdą).

Postanowiłem pójść za dobrą radą i dać updaty w pierwszym poście, co nie znaczy, że nie znajdziecie ciekawych informacji w Updatowych postach.

Łapajcie cyder i FLUTTER ON!

:cydr:

https://docs.google.com/document/d/1-QcO7KpBKRAca0m2k3570v9aZ1c6exVHF9VgaYFdlnw/edit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to fajne ale co cię opętało żeby o fluttershy napisać że jest SCEPTYCZNA?! to tak jak by powiedzieć że najsłodsze ciastko n świecie jest słone... bo fluttershy jest przeciwieństwem sceptycyzmu:

człowiek wątpiący, krytyczny, niedowierzający

wikipedia

a znajdziecie mi co najmniej 3 fragmęty z serialu w kórych flutterka taka jest, powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem Ankietę, bo chcę poznać wasze zdanie. Co prawda szykuje się teraz kolejny smętny rozdział, z Rarity i jej "piwniczką", ale po nim pojawi się coś specjalnego, czego nie brakuje w serialu. Powinno wam się spodobać!

Co do sceptycznej.. Nie mogłem znaleźć lepszego sposobu opisującego jej nastawienie względem poznawania nowych kucyków. Fluttershy jest - tak jak mnie poprawiłeś - dość specyficzna. Masz całkowitą rację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie ma jeszcze nowego rozdziału, ale jeszcze dzisiaj wyląduje u korektora.

Za to mam wieści - nowy view rozdziałów. Dodałem nazwy, a Minor uparł się na obraz, na pierwszej stronie. Kosmetyczna korekta, nie zmienia prawie nic, poza niektórymi źle dobranymi słowami, więc nie musicie czytać, jeśli już czytaliście.

Obiecuję, że rozdział siódmy będzie jednym z najlepszych (mi się bardzo podoba)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Wielkie sorki za poślizg..

Mam nadzieję że nie zniechęciło to was, bo TEN rozdział jest jednym z najlepszych - dałem z siebie wszystko!

Czekam na sounda od Minor Saxa, aby wam go zamieścić w fiku (według jego oryginalnego pomysłu - patrz fanfik Minora).

Pozdrawiam.

I widzę, że jednak ktoś to czyta.

Miło mi.

CS.

(Ps.Miło by było gdybyście dawali tu swoje odczucia w komentarzach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, fajny rozdział. Czuję się trochę jakbym czytał odcinek MLP. Wszystko jest takie podobne, przewidywalne, niegroźne i oczywiście notka o przyjaźni. Nie mniej, dlatego lubię tego ficka :D. Pisz dalej, bo fajnie się czyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło..

W każdym bądź razie - wiecie co?!

DODAŁEM NAZWY ROZDZIAŁÓW!

Ala, ale! Nie bójcie się! Rozdziałów nie będzie tylko 20!

Jak to powiedział mój dobry przyjaciel Minor Sax - "Możemy nadawać rozdziałów do usr*nej śmierci.."

Co to oznacza? A tylko to, że podzielę fika na tomy.

Oto oficjalnie przed państwem: "Nowy Pegaz w Ponyville, tom I"

Mam nadzieję, że te komentarze nie kłamią.. Jestem zawstydzony tak pochlebnymi opiniami..

Dzięki ankiecie wiem chociaż ile osób czyta na bieżąco, i dziękuję tym 16 (jak dotąd) osobom. Warto pisać nawet dla tak wąskiego grona.

Jeżeli chcecie to prosić w tym temacie - będę wysyłał na priv powiadomienia o nowych rozdziałach (jeżeli będę miał czas)

I ponownie zachęcam do pisania komentarzy. Ułatwi mi to życie jeśli będę wiedział że się rozdział podoba (co konkretnie się podoba) albo jeśli jest do bani.

Pozdrawiam wszystkich i łapajcie cyder:

:cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr:

CS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam trzymać ludzi w niepewności (choć jeszcze bardziej kocham sam przebywać w niepewności).

Teraz czekam na teorie spiskowe..

Jak myślicie, o czym będę to "nieoczywiste" rozdziały? (Ja już wiem i wiem że są nie z tej ziemi.. to znaczy nie z tej Equestrii).

Koncepty w komentarzach, oceny rozdziałów w komentarzach i prośby o subskrypcję (tak to sobie nazwałem) też w komentarzach. Za dużo komentarzy daję, względem czytelników? Może trochę, ale to dlatego, że niepokoję się o to czy się spodoba FF.

CS. już się zamyka i milczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę dziewiątą stronę.. Postaram się skończyć i wysłać do Minora jutro.. Minor jak zawsze będzie się lenić (żartuję Minor, wielkie dzięki za szybkie korekty - pobił rekord i VII rozdział poprawił w.. godzinę, czy może dwie).. do kompa ponownie dorwę się w piątek (nauka, ach nauka.. cóżeś ty za pani..) no i prawdopodobnie, bardzo możliwe, że możecie się spodziewać, wysokiego prawdopodobieństwa wystąpienia kolejnego rozdziału w.. Następny piątek, albo w sobotę.

Następny rozdział jest o Opowiastce na dobranoc.. kurczę.. to już wiecie z tytułu..

Domyślacie się kto, komu, co z kim, o czy i dlaczego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Towarzysze! :salut:

Z tej strony Nadworny Korektor Clouds'a i to ja dziś zabawię się w przed-mówce.

Najnowszy rozdział "Nowego Pegaza w Ponyville" to zdecydowanie MÓJ faworyt.

Będzie Akcja! :soawesome:

Będą Wybuchy! :partycannon:

Będzie Herbatka! (Wait, what?)

Nie przedłużając, oto oddaje w wasze kopytka najnowszy rozdział Naszego (a przynajmniej Mojego) ulubionego FanFika o dźwięcznej nazwie

Nowy Pegaz w Ponyville- Opowiastka na dobranoc

Instrumentalista i samozwańczy lingwista alias Minor Sax minorpiecz.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rozdział uczy nas tego o czym większość ludzi zapomina. Świetne opowiadanie, chodź spodziewałem się że zaskoczysz nas publicznością.

Co do samego tekstu jeszcze jest kilka błędów i literówek, oraz błędów logicznych. Jak np na początku piszesz że

pegazy zapowiadały nawałnice i odradzały wychodzić z domów w najbliższych dniach

A na koniec rozdziału

Zbliżał się ciepły, słoneczny tydzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybaczcie ale już szybciej pisać i nie utracić jakości pisania nie jestem w stanie..

Chodzi mi jedynie o to że staram się wysyłać rozdziały jak najprędzej się da.

Tu chciałbym serdecznie podziękować Minorowi Saxowi, ktory powoli staje sie współwłaścicielem "Nowego Pegaza.." Dzieki Minor!

A czytelnikom mogę jedynie napisać że kolejny rozdział już się robi. Bądźcie cierpliwi a ujrzycie kolejny rozdział!

CS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...