Skocz do zawartości

Moje informacje i wasze sugestie


Gość

Recommended Posts

Najmocniej przepraszam za zmniejszoną aktywność, ale po awarii Xboxa muszę wystawić i sprzedać +/- gier oraz tablet. Wystawianie n-tych ofert jest proste, ale BARDZO monotonne... i  o dziwo czasochłonne. Siadasz rano, wystawiłeś 5 aukcji, a tu wołają cię na obiad...  :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na wykańczającą tak fizycznie jak i psychicznie, sprzedaż gier na allegro, moja aktywność będzie nieco mniejsza. Będę pojawiał się wieczorami i robił wszystko co w mojej mocy, żeby Ławeczka nie zarosła pajęczynami. Przepraszam i proszę o zrozumienie. Po 20.12 będzie lepiej.

 

Triste...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zamknąłem dwa tematy:

 

[Quiz] Lyra i jej... - po prostu nie mam pomysłów na pytania, a nie chcę szukać informacji w Wikipedii (np. czy pojawiła się w odcinku X ?)

 

Czy zabawka... - sprawa jest już wyjaśniona. 

 

Jeśli chcecie, żebym otworzył jeden z tych tematów, po prostu podeślijcie mi PW (mile widziany jakikolwiek argument) :) Jeśli nie otrzymam żadnego w ciągu 30 dni, przeniosę go do Archiwum.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jestem głupi, ślepy... ewentualnie i jedno i drugie. Zamiast zamknąć temat z walentynkowym konkursem... wywaliłem go. Nawet nie wiecie jak jestem na siebie wściekły. Tak durne niedopatrzenie, na które nie można sobie pozwolić. 
 
W tej chwili, mam na dysku prace:
 
- Cynamonki
- Dayana
- ryma 2001
- Arkane Whisper

Jeśli zaginęła czyjaś praca, proszę o PW. Mam nadzieję, że jeszcze je macie. Poczekam tydzień. Myślę, że to wystarczy...

A póki co idę palnąć sobie w łeb  :ivXRI:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Być może kilka osób zauważyło, że (dzięki staraniom Uszatki oraz Sipera), mamy w dziale obrazek powitalny. Ale nie o tym chciałem. Już dziś zapowiadam kilka nowości.

 

- Sesja. Tak, w końcu pojawi się tu sesja. Kto będzie bohaterem? Zasady, nabór etc? To niespodzianka :) Szczegóły - na dniach.

- Pojawią się nowe - mam nadzieję - ciekawe tematy.

- Pojawią się zabawy dotyczące dnia wiadomego... oraz coś, co musi zatwierdzić administracja.  

- Pojawi się regulamin. Tak dla formalności, żeby każdy wiedział: "to co kur...kuma można, jak nie wiadomo co można"?  :confused:  Cierpliwości. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna :crazytwi3:  zmniejszona aktywność. Po instalacji "iCloud", o co "poprosił" mnie brat, Windows "zwariował" - przeglądarka wieszała się, przy próbie pobrania czegokolwiek. Podobno, cały ten iCloud jest "lepszy" niż GD... podobno  :burned:  Po jego wyrzuceniu i wyczyszczeniu systemu, wszystko wróciło do normy.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować o dwóch rzeczach. Pomimo daty, nie są to żarty :)

 

- Pamiętniki będą pisane na starych zasadach. Jeśli Administracja, jest przeciwna temu pomysłowi, proszę o kubeł wrzątku (do zimnej wody przywykłem). Innymi słowy prośbę/groźbę/informację

 

- Wręczenie nagród za ostatni konkurs opóźni się. Potrzebuję nowej nagrody - "VIP Ławeczki"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ale nie ma nic wspólnego z działem :/ Masz absolutną rację - nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć taką, na dokładnie takich samych zasadach w Off-Topie. Poza tym, nikt nie będzie nabijał postów :)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedzią, tematy związane z Prima Aprilis zostały usunięte. Zabawę "naciśnij CTRL + V", można utworzyć w Off-topie.   :)

 

Zapowiedziana sesja, wystartuje z opóźnieniem - w najbliższy poniedziałek. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie. Do grona naszych nagród dołączyło następujące, "elitarne" wyróżnienie:
 
- "Vip na ławeczce" n5eQ9SF.png?1
Będzie ona przyzwana w wyjątkowych okolicznościach. Na dzień dzisiejszy, posiada ją jedynie Arkane Whisper.
 
Jak zwykle, serdecznie dziękuję Administracji :brohoof:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie. Mam dla Was kilka informacji.

1. Zabawa o dziwacznych smakołykach została wyrzucona. Zrobiłem to, ponieważ była martwa. Poza tym, w zabawie "Który smakołyk..." zaczęły pojawiać się, zmyślone przeze mnie idiotyczne "smakołyki". Przepraszam, ale po ponad 10 stronach "pojedynków" typu: Mars vs. Snickers, najzwyczajniej w świecie skończyły mi się pomysły...

2. Po forum krążą plotki, że zostałem Avatarem Apple Bloom. Nie oznacza to, że zepchnę "Ławeczkę" na dalszy plan. Skoro wysłałem zgłoszenie, to musiałem przemyśleć czy dam radę. Mam nadzieję, że tak.

3. Liczba konkursów literackich zmaleje. Powód jest prosty. Niestety, ale to już drugi, na który nie otrzymałem żadnej pracy  :sab:  Cóż... czasami życie jest do rzyci. 

 

4. Właśnie myślę nad jakimś [Eventem] z okazji dnia dziecka, ale nie chcę kopiować cudzych pomysłów. Poza tym, myślę nad pewną dyskusją. Może pojawić się w każdej chwili.

 

5. Nadal czekam na wasze sugestie lub zażalenia w wiadomym temacie - czyli tym. :fluttershy5:  

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Chciałbym coś ogłosić. Opiekowałem się już kilkoma działami, ale nigdy dwoma na raz. Podjąłem wyzwanie, któremu mam nadzieję podołać. Muszę podzielić obowiązki na oba. Doszedłem do wniosku, że: ranek poświęcę "Ławeczce...", zaś wieczór "Domkowi...".

 

PS. I jeszcze jedno. Ze względu na stan zdrowia, mogę zniknąć na dłużej, ale postaram się, zamieścić stosowną informację. Niespodziewane "zniknięcia" oraz długotrwałe braki aktywności, będą rzadkością, o ile w ogóle dojdzie do takich sytuacji, co jest mało prawdopodobne. Proszę o zrozumienie. 

 

Triste Cordis

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Na dniach pojawi się wspomniana nowa zabawa. Będzie dość nietypowa. Możliwe, że to pierwsza taka na forum. Słyszeliście o "książkach/grach paragrafowych"? No właśnie - pokierujecie losami Lyry. Stworzycie coś w rodzaju opowiadania. Już dziś zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...