Skocz do zawartości

Witam.


llllllllllllllll

Recommended Posts

Witam wszystkich. W fandomie siedzę gdzieś od 2012 roku, jednak dopiero teraz zdecydowałam sie zarejestrować tutaj. Mam 20 lat, studiuje. Interesuje się muzyką, ambitną lekturą oraz informatyką. Oglądam także anime, czytam mange. Mam nadzieje że spędze tu miło czas, pozdrawiam.

 

Jeśli macie pytania, śmiało.

Edytowano przez Lon3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam serdecznie! :hug3:

 

Bardzo cieszy mnie widok stale powiększającego się grona pegasis na forum :rdblink: . Fajnie też, że nowa osoba ma również podobne zainteresowania do moich (anime/manga). Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuła w gronie dobrych ludzi :rwink: . Przy okazji - masz ślicznego avka z Appurujacku :3 .

 

Jeśli mam pytania, to mogę śmiało pytać, tak? No to tak na dzień dobry :rainderp: :

 

1. Co sprawiło, że oglądasz MLP?

2. Ulubiony kucyk? (obstawiam Applejack ze względu na av, ale może się mylę ^^)

3. Ulubione anime?

4. Skąd jesteś?

5. Co studiujesz?

6. Lubisz ambitną lekturę. Co można rozumieć przez to słowo? Przy okazji - ulubiona książka? :rwink:

7. Ulubione jedzenie?

8. Będziesz się tu dobrze bawić? :3

 

8 jest liczbą szczęścia wg Chińczyków, więc tu zakończę. Odsyłam jednocześnie do regulaminu forum w celu uniknięcia nieprzyjemności. Potem zapraszam do poszczególnych działów forum. Mam nadzieję, że znajdziesz swój ulubiony ;)

 

Baw się dobrze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam serdecznie! :hug3:



Bardzo cieszy mnie widok stale powiększającego się grona pegasis na forum :rdblink: . Fajnie też, że nowa osoba ma również podobne zainteresowania do moich (anime/manga). Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuła w gronie dobrych ludzi :rwink: . Przy okazji - masz ślicznego avka z Appurujacku :3 .



Jeśli mam pytania, to mogę śmiało pytać, tak? No to tak na dzień dobry :rainderp: :



1. Co sprawiło, że oglądasz MLP?

2. Ulubiony kucyk? (obstawiam Applejack ze względu na av, ale może się mylę ^^)

3. Ulubione anime?

4. Skąd jesteś?

5. Co studiujesz?

6. Lubisz ambitną lekturę. Co można rozumieć przez to słowo? Przy okazji - ulubiona książka? :rwink:

7. Ulubione jedzenie?

8. Będziesz się tu dobrze bawić? :3



8 jest liczbą szczęścia wg Chińczyków, więc tu zakończę. Odsyłam jednocześnie do regulaminu forum w celu uniknięcia nieprzyjemności. Potem zapraszam do poszczególnych działów forum. Mam nadzieję, że znajdziesz swój ulubiony ;)



Baw się dobrze!

 

1. Ciepło bijące od tego serialu. Nieskomplikowana, acz ciekawa fabuła oraz barwne postaci.

2. Kucyk? Powiedziałabym że Trixie albo Twilight.

3. Ciężko podać jedno. Ale wymienię trzy absolutne 10/10, bedzię to School Days, Koi Kaze oraz NHK ni Yokoso!

4. Pomorze.

5. Zachowam to dla siebie :P

6. Ambitna lektura to taka która porusza serce i umysł swoją formą i treścią. Ulubiona książka? Szczególne miejsce zajmuje "Lolita" Nabokova, "Ferdydurke" Gombrowicza, oraz twórczość pana Wilde'a.

7. Smacznie, dużo, niekoniecznie zdrowo. Mam to szczęście że mam bardzo szybką przemianę materii i mimo to jestem szczupła.

8. Zobaczymy :aj3:

 

Dziękuje za przywitanie i pozdrawiam. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum~ Mam nadzieję, że miło spędzisz z nami czas i pozostaniesz na lata  :fluttershy5:

Zadam kilka pytań bo bardzo lubię je zadawać c: 

 

1. Nie przepadasz za zwierzętami..szkoda, ale mimo to zapytam: co myślisz o sowach? 

2. Nie wiem czy w twoim mniemaniu Wiedźmin zalicza się do ambitnych lektur (moim zdaniem tak), ale chętnie się dowiem czy czytałaś. 

3. Masz ulubionego background pony? Lub kilka. 

4. Wolisz Lunę czy Celestię? 

5. Kupujesz mangi i gadżety z anime? 

6. Lubisz naleśniki? c: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Nie przepadasz za zwierzętami..szkoda, ale mimo to zapytam: co myślisz o sowach?

2. Nie wiem czy w twoim mniemaniu Wiedźmin zalicza się do ambitnych lektur (moim zdaniem tak), ale chętnie się dowiem czy czytałaś.

3. Masz ulubionego background pony? Lub kilka.

4. Wolisz Lunę czy Celestię?

5. Kupujesz mangi i gadżety z anime?

6. Lubisz naleśniki? c:

 

1. Może nie tyle że nie przepadam co mam neutralny stosunek. Sowy są ok :D

2. Czytałam, nie jest to zbytnio ambitna lektura, ale książka była ciekawa, miała przyjemną fabułę i słowiański klimat. Ogólnie miłe wrażenie, choć lektura trochę zbyt bezpruderyjna i bezpośrednia.

3. Lyra i VS.

4. Lunę.

5. Mam kilka różnych tomów, natomiast gadżetów nie posiadam.

6. Zależy z czym :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytałam, nie jest to zbytnio ambitna lektura, ale książka była ciekawa, miała przyjemną fabułę i słowiański klimat. Ogólnie miłe wrażenie, choć lektura trochę zbyt bezpruderyjna i bezpośrednia.

 

Z tym, że pruderyjna i bezpośrednia to muszę się zgodzić. Zwłaszcza, gdy na scenę wkraczają skrzaty ;3

 


Zależy z czym

 

Moje ulubione to z serkiem waniliowym polane jakimś dżemem/konfiturą/bardziej "wodnistym" dżemem~ Mniam~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tym, że pruderyjna i bezpośrednia to muszę się zgodzić. Zwłaszcza, gdy na scenę wkraczają skrzaty ;3

 

Nie tylko to, Dowodem na to jest chociażby jak zaczyna się pierwsze opowiadanie.

 


Moje ulubione to z serkiem waniliowym polane jakimś dżemem/konfiturą/bardziej "wodnistym" dżemem~ Mniam~

 

Ja preferuje z bitą śmietaną bądź cukrem pudrem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...