All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Chip

  No to sobie pograłem... z braku lepszego, mam internety z orange (reszta wszystko w okolicy to albo LTE albo radiowy od lokalnej firmy która liczy sobie 75zł za 1Mb/s), wszakże po kablu lecz daje to całe nic. Opóźnienia sukcesywnie wzrastają i o ile jeszcze 2 lata temu mogłem co nieco pograć, tak teraz jest to niemożliwe; nie wiem jak oni to robią - co aktualkę/prace konserwacyjne na serwkach mam tylko gorzej. Przeciętny ping na grach blizzardowskich u mnie to ok 130ms plus interpolacji 20 w porywach do 40. Dodatkowo dochodzą lost pakiety przeciętnie na poziomie 17% lub więcej. Ponadto ciągłe zrywki połączenia - w pierwszym tygodniu od zakupu gry zdążyłem się załapać na ostrzeżenia za wychodzenie z rozgrywki. Ciekawe że zrywa mi połączenie najczęściej gdy odpalone mam właśnie blizzardy. Palladinsów ani razu mi nie zerwało. Ktoś ma może podobne doświadczenia z orangem?
 3. Today
 4. Chip

  Ziściłby się mój mokry sen elektronika - trzecia ręka Co byś zrobił/zrobiła jakby jakiś wariat drogowy specjalnie i na Twoich oczach przejechał Ci psa/kota?
 5. Chip

  naprawdę uważasz że ksenony w uszach to dobry pomysł?
 6. Cheerful Sparkle

  Synku! Masz za mało XP i póki co nie dostaniesz u mnie questa...
 7. Chip

  jak ci się podoba mój nowy parestisomach?
 8. Chip

  Nie/Tak, może... nie wiem. Chodzisz do kościoła?
 9. Chip

  prąd znamionowy
 10. Cheerful Sparkle

  Krokiet
 11. Paladyn Zanderson

  Ta gra jest strasznie nie zbalansowana na brązach, ciągle dobiera mi i koledze albo jako przeciwników jakieś zbyt op drużyny a do nas totalnych nie ogarów którzy nic tylko by fragi zbierali choć ich się prosi angielskim o konstrukcji cepa by nie szli solo, ale nie bo po co i tym sposobem moja Ranga wynosi <500 Ru nie ruszy się nawet o milimetr. Nawet ta blokada ról nie pomogła bo tylko 2 dni było ok bo na 3 weszły smerfy, a jeden ranked szukało nam godzinę :(. Mój przyjaciel już się tak wkurwił że wydal 50 zl na 2 konto a zacząłem wątpić w Blizzard naprwdę
 12. Kucykowa MLP

  Rachunek
 13. BiP

 14. Cheerful Sparkle

  Wszystko już zostało powiedziane. Spoko był ten odcinek, ale zgadzam się, że: Całe szczęście, że Rarity nie przeholowała z histerią jak Twilightująca Twilight Ogólnie scenariusz takich odcinków przypomina mi trochę Trudne sprawy A mianowicie: bohaterka ma z czymś problem i zamiast rozwiązać go szczerą rozmową szuka skomplikowanej i okrężnej drogi, która okazuje się niczego nie rozwiązywać, potem jej misterny plan wychodzi na jaw, a i tak kończy się to happy endem. Na plus rozmaite kreacje Rarci w dosłownie każdej scenie
 15. Mnie się tam ten film spodobał do tego stopnia, że kupiłem na DVD do swojej kolekcji i osobiście ja polecam, bo czerpie inspiracje z innych spoko produkcji.
 16. Triste Cordis

  Obejrzałem sobie pierwszą część, i muszę przyznać, że ten film jest wręcz "fujowy". Po pół godziny chciałem go wyłączyć, ale uznałem, że jakoś go zmęczę (to na serio była męka). Uzasadnienie, zady i walety: Plusy - przyjemna dla oka animacja. Nie liczyłem na wiele, w końcu nie każdy ma budżet i talent Pixara - fabuła daje radę - kilka ciekawych postaci - dubbing jest całkiem niezły - wilk i owca nie zostali parą. Uff... Minusy - NUDA. Film jest usypiająco nudny. - humor, a raczej jego brak. Nie wiem czy tak jest w oryginale, ale teksty w stylu: "to będzie wydarzenie na fejsie" są kompletnie nie na miejscu. Te zwierzaki nie mają ani komputerów, ani internetu, a co za tym idzie taki tekst odnosi się do... No właśnie. Do czego? Jeśli miało to być łamanie czwartej ściany, to za "fuja" im nie wyszło. A może coś przegapiłem, i coś tam jest? - przedstawienie fabuły i niektóre sceny: Bianka obwinia bohatera za to, że jego rywal zabił wodza i od tak odchodzi. Eee... czo? Dobrze, że nie obwiniła go o efekt cieplarniany, strzelaniny w USA, czy też koszmar zwany Ostatnim Jedi. Główny bohater najpierw wszystkich obraża, a nieco później zwraca się do nich "przyjaciele". I nikt mu tego nie wypomniał? Nawet ten "detektyw"? Ani jedna osoba? No bez jaj Najpierw pojawia się scena: "wybieraj, albo wracasz do bycia wilkiem, albo pomagasz owcom i zmieniasz się na stałe". Wybór jest oczywisty, ale miło zobaczyć n-te poświęcenie. A co mamy na końcu? "A jednak wrócisz do bycia wilkiem, bo coś tam...". Dobra, starczy tego narzekania. Nie polecam tego filmu, strata czasu.
 17. Nowy utworek już dostępny!

   

 18. Hej, strasznie długo mnie tu nie było, miło widzieć, że żyjecie. ;) 

  1. Show previous comments  3 more
  2. 1stChoice

   1stChoice

   Długo i dużo by opowiadać, w skrócie moje poświęcenie dla fandomu zdechło, ale powoli zaczęło zmartwychwstawać. :D 

  3. MLPFan

   MLPFan

   I bardzo dobrze, że zmartwychwstaje:fshug:

  4. Wonsz

   Wonsz

   Szkoda, że w tym samym czasie fandom właśnie zdycha xD Also, miło widzieć, że wróciłeś :D

 19. I oto ten dzień. W końcu XIII rozdział dodany. Jest trochę dłuższy przez decyzję, którą podjąłem w kwestii pewnego wątku. Mianowicie w rozdziale XIV porzucimy teraźniejszość by poznać historię o miłości i zdradzie, o upadku imperium i narodzinach monarchii. A wszystko to 3000 lat przed obecnymi czasami. Powinienem się wyrobić z nim szybciej niż z tym 13-tym bo już jestem w zaawansowanej fazie pisania i z grubsza wiem o wszystkim co ma się w tym rozdziale znaleźć.
 20. Melgarh

  Ashes of Equestria return and The Overmare Studios too! We are pleased to welcome back our regular guests from The Overmare Studios! Well known to all “Fallout: Equestria” fans and also to regular Czequestria attendees, The Overmare Studios team members AdamJ, Ansis, Hamish, and Robert come back to us with the latest news about the development of the computer game Ashes of Equestria (formerly named Fallout: Equestria, The Game). Don’t miss their panel on Saturday and be sure to check their table in vendor area - they sure have something to show you! You can find all the information about the game on their website https://theovermare.com Program schedule for Czequestria revealed! The long awaited program schedule for this year Czequestria has been revealed! You can find it in Program – Schedule section on Czequestria website.
 21. Jak zobaczyłem w powiadomieniach że aTom coś napisał w temacie to już myślałem że rozdział gotowy a to tylko zachęta
 22. Drobny update: Stan tłumaczenia aktualnego rozdziału oceniam na jakieś 30%. Chciałbym, żeby ukazał się przed końcem miesiąca, ale będzie bardzo ciężko, żebym zdążył. Ukazał się też rozdział 39 w wersji angielskiej. Jest długi jak Gargantuan i wypełniony takim językiem, że już mnie głowa boli. Ale nawiązania... Nawiązania są palce lizać. O plot twistach nawet nie wspominam, bo biją wszystko do tej pory.
 23. MLPFan

  Niech będzie ząbek nr 4
 24. Bertram Quist

  Tak! Odpowiedź to "Drzazga" Ząbek leci do @MLPFan RANKING: 1- Stażysta D.E.F.S (4 ząbki) 2- Stażysta Cheerful Sparkle (3 ząbki) 3- Stażysta Starlight Sparkle (2 ząbki) 4- Stażysta Szczerbix (2 ząbki) 5- Stażystka PervKapitan (2 ząbki) 6- Stażysta MLPFan (1 ząbek) Który naśtępny?
 25. Wszystkiego najlepszego :party:

 1. Load more activity
 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • Pony Utopia
 • Everfree
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner