Skocz do zawartości

Tablica liderów

Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 07/16/14 we wszystkich miejscach

  1. Tyle że Bobule się nie zgodził na połączenie, co oznacza, że jego OCek nie wchodził w rachubę - podobnie jak jego obecność w nowym składzie redakcji. Co do maskotki się nie wypowiem, bo choć nigdy nie widziałem tej maskotki na oczy, nie mogę stwierdzić, czy była, czy nie. Tworzenie jej na (dosłownie) jednego arta mijałoby się chyba z celem, zwłaszcza że nie będzie już wykorzystywana.
    3 points
  2. Zdobywszy zgodę od Wielkiego Avatara Luny™, zakładam temat, na który pomysł tkwił mi w głowie od dłuższego czasu. Nie jest on aż tak związany z postacią Luny, aczkolwiek dotyczy tego, nad czym władzę sprawuje Księżniczka... Oczywiście, jest to noc, której mroczne niebo zdobione jest pięknymi gwiazdami, które na swój sposób też tworzą pewien rodzaj sztuki. Wpatrując się w nocne niebo na myśl może nam przyjść wiele rzeczy, to inspiracje do wykonanych różnorodnych rzeczy, plany odnośnie nadchodzącego dnia, bądź uczucie smutku, lub radości... Lecz nie wszyscy bowiem przeznaczają czas późnych nocnych godzin na delektowanie się jakże pięknym zjawiskiem, mającym w sobie trochę mroku, tajemniczości, a także nutę piękna... Inni spędzają ten czas w zależności od gustu, zainteresowań, ulubionych zajęć. To ostatnie zdarza się nam ciągnąć bardzo długo, mimo późnej pory. I tutaj jest sedno dyskusji - Co Wy czynicie pod osłoną nocy? Inaczej - w jakich zajęciach lubujecie się, jeżeli w grę wchodzi nocny klimat? Jeżeli chodzi o mnie, lubię siedzieć do późna w 'towarzystwie' dobrej muzyki o nieco smutnym charakterze. Zazwyczaj czas poświęcam na przemyślenia, podsumowanie dnia, decyzje. Dla mnie to odpowiednia pora na pogrążenie się w samotności. Jak wygląda to u Was?
    1 point
  3. Nieeee... Mi jako fanowi starych konsol gdy ktoś robi takie przeróbki i zmienia oryginalny wygląd klasyków po prostu serce się kraje... Co prawda schludnie ci to wyszło ale...ALE... Aż się boję jak będzie wyglądać moja najukochańsza konsola czyli PSone...
    1 point
  4. Cahan, za moich czasów dawało się OCka Bobula. Poza tym nie trafia do mnie argumentacja typu "no w sumie skoro ma już tyle artów i subiektywnie jest najfajniejszy, to go damy". Na serio nie warto było tworzyć maskotki Brohoofa? Znaczy, jestem pewien że maskotka gdzieś była.
    1 point
  5. Jessy myślała o tym dość długo. Miała jeszcze masę pytań, ale postanowiła że nie będzie o wszystko wypytywać. Chciała jeszcze tylko wiedzieć jedno. -To nie wróci... prawda?
    1 point
  6. -Nic nie rozumiem. Co to byl za kolek? I... co to jest?-zapytala wyjmujac z kieszeni kamyk z dziurą w środku
    1 point
  7. Mały update. Szczegóły w changelogu w pierwszym poście.
    1 point
  8. Nie da się w inny sposób niż zostanie avatarem, inkwizytorem, regentem itp.
    1 point
  9. Jessy chciala cos powiedziec ale powstrzymala sie. Patrzyla chwile na Syda w zamysleniu po czym spytala. -Czym byla ta kobieta?
    1 point
  10. Jessy poszla gdzies a po chwili wróciła z bandazami, wodą utleniona i innymi tego typu rzeczami. -Nie ruszaj sie...-powiedziala zajmując sie jego raną
    1 point
  11. Gdy Syd sie oparl o Jess, to myslala ze sie przewróci. Jednak utrzymala sie na nogach i teraz zaczela z trudem isc przed siebie. -Pójdziemy do twojego pokoju? Czy chcesz isc gdzies indziej?-zapytala
    1 point
  12. Jessy ujrzała ranę Syda. -Chodź... Trzeba się tobą zająć...-powiedziała pomagając mu wstać
    1 point
  13. Jessy popatrzyla sie na nią podejrzliwie. -Nie bój sie. Jestem dużą dziewczynką-powiedziala
    1 point
  14. -Ale...-szepnęła po czym odwróciła się patrząc na "swoją matkę" -Zgoda. Chodźmy.-powiedziała do kobiety bez wiekszych emocji
    1 point
  15. Generalnie lubiane formy shippingów: fan-arty, bardziej urocze niż zerotyzowane chyba że ktoś potrafi narysować gustowne spicy, oparte o jakieś autentyczne upodobania postaci, często tylko sugerujące że coś do siebie czują lub dopiero zaczną. Generalnie nielubiane: shipy oparte na zasadzie "omg ona sie do niego uśmiechnęła więc oczywiście muszą być razem" ...wow to ja sie nie dziwie, że tak wielu facetów myśli że jest podrywanych jak dziewczyny są wobec nich zwyczajnie miłe. Również prymitywna zasada z lat 90tych typu "przeciwieństwa sie przyciągają" bardzo często prowadzi do absurdów. Ulubione konkretne shipy: 1. Discord x Celestia O tym myślę jako o związku który kwitł daaaaawno temu, gdy młoda ułożona Celestia spotkała psotnika Discorda.Mogę sobie spokojnie wyobrazić jak stali się sobą zainteresowani- Celestia dała mu akceptację, a on wychodził ze skóry żeby ją rozbawić lub zaskoczyć. 2.Fluttershy i BigMac Jedyna z Mane 6 dla której poważnie widzę tu partnera. Oboje lubią żyć blisko natury, są cisi i nieśmiali, więc rozumieliby się nawzajem bez słów. 3. Spike i Sweetie To moje życzenie na przyszłość. Mam nadzieję, że nasz smok pójdzie po rozum do głowy i przestanie robić za murzyna u pindy. SweetieSpike byłoby uroczą i dość niewinną parą. 4. Shining i Cadence Tak, już istnieją w show. Po prostu ich lubię o dopinguję tej parze. ^^ 5. AJxRD Jedyna kiedykolwiek poparta przeze mnie para homo (jak dla mnie obie pasują na bi) choć dopiero po odcinku Castle Mania. Tu lubię tylko skrajnie niewinne fanarty sugerujące że obie postaci spotykają się często bo zaczynają coś czuç ale to wszystko jest dla nich nowe i dopiero zaczynają rozumiec swoje uczucia. Tulenie i trącanie noskiem jest ok. Zerotyzowane wizje lesbijskich koni zrodzone w niewyżytych głowach gimbazy- nie. 6. Pinkie i Cheese Może nie teraz ale na przyszłość byliby taką parą jak państwo Cake. 7. Doctor i Derpy Ten wymysł z początku nie ma sensu, a w kontekście telewizyjnej serii nie ma go nadal. Jednal są blogi gdzie poprzez urocze historyjki nabiera sensu i podbija serca. I mój wyjęty z rzyci shipping: Coco i Thunderlane. Nie pytajcie dlaczego, bo sama nie ogarniam. XD Z shippów kucykowych poza show lubię też Chrysalis i FlufflePuff. Absurd i nonsens ale strasznie mi się podoba jak zostaje to przedstawione. ^^ Są też połączenia postaci między którymi podejrzewam bardzo bardzo mocną i bliską przyjaźń ale ostatecznie nie byłoby w tym chemii niezbędnej dla powstania czegoś wiecej. Takie pary to np. Discord i Flutterka oraz Vinyl i Neon.
    1 point
  16. -Ani mi się śni!-krzyknęła po czym odepchnęła "matkę" i podbiegła do Syda. Wyrwała z jego ciała coś czarnego, co przypominało kolec. Czekała na to co się stanie.
    1 point
  17. *Patrzy jeden raz* *Patrzy drugi raz* *Patrzy trzeci raz* Doprawdy Talar, jesteś spostrzegawczy. Twoja chęć odkrycia prawdy ukrytej za symbolami jest doprawdy godna podziwu. Ale to nie wszystko! Musimy iść głębiej! Popatrz jeszcze raz, znacznie uważniej. Nie widzisz tego? Masz przybliżenie : Przypadek? Nie sądzę! .... A tak już serio, trochę głupio mówić o jakichkolwiek podtekstach, gdyż autor OC'ka ze strony Brohoofa (imć Spidi) dokładnie nadzorował proces tworzenia go i dorzucał uwagi, które pan rysownik wprowadzał. PS. MANEzette, a nie ManeZette.
    1 point
  18. Coś mi się nie podoba w tym nowym "logo". Brohoof wygląda, jakby mu przykładano pistolet do pleców i kazano się uśmiechać, a ManeZette ma minę, jakby miało niecne plany w stosunku do swojego "partnera". Przypadek? Mam nadzieje, że tak. 300 repek YAY
    1 point
  19. @Spring Apricot "Chemik, jakbyś mógł odpisuj w tradycyjny sposób. Nie dostajemy powiadomień o tym, że zmoderowałeś czyjś post, a myślę, że część z nas chciałaby śledzić dyskusję na bieżąco." 1. Zawsze możesz poza tym, poinformowałem Krzyźwieła o tym, że zmoderuję mu post, ponieważ nie chce mi się pisać własnego, który ma mniej niż 5 linijek "Poza tym kolor trochę rozprasza i nie ma potrzeby, żebyś go tutaj używał - posty jak posty, nie ma w nich nic nadzwyczajnego, coby je wyróżniać." Otóż nie! Kolor miał przyciągnąć uwagę do tego wydarzenia. Nie jest to meet, więc wolałbym, aby miał odmienny styl od zwykłej czcionki i był pisany przynajmniej pogrubieniem Kolor pomarańczowy, który wybrałem jest szczególnie widoczny na obu stylach forum. (a skoro mogę używać koloru... to będę używał) Kolor się przydał, bo zwraca uwagę! Jeśli ktoś będzie chciał napisać coś podobnego(coś co przykuwa uwagę), a nie ma moderatora działu, tak ja ja lub ty, to zawsze radzę użyć pogrubienia czcionki lub nawet podkreślenia(albo innej czcionki) (a jak się podpisuję w postach, to kolor musi być) tl;dr *EEEEE* Nie.
    1 point
  20. 1.Znowu dowaliłeś się do KK(miałeś tyle innych religii do wybrania...), czyżby dupcia bolała, bo KK nie toleruje i nie akceptuje "homosiowania" i innych lewackich wybryków? 2.Z tym ocenianiem się zgodzę... dlatego sam staram się najpierw poznać osobę, a potem oceniać jej poglądy. (dziwne ale prawdziwe) Nie, grzech nie jest tworem "boskim", nawet jak zaczerpniesz "wiedzy" z innych religii to "grzech" czy też jakkolwiek się to tam zwie, jest jedynie tworem ludzkim. KK jest przynajmniej jednorodny w swoich poglądach. Bóg = doskonałość. Człowiek = ~doskonałość(sam wybrał)... ALE! Człowiek nie jest skazany na bycie grzesznikiem, jest to tylko jego wybór. Cóż... nawet bez Boga/bogów można rozpatrywać coś takiego jak aspekty moralne. Jest to taka mała część wspólna... pomiędzy "ateizmem" i "religią"(niektóre religie dla uściślenia). No więc... pewne bariery moralne muszą być, niezależnie od wyznania. (takie tam wywody filozoficzne). Poza tym... życie bez wymagań było by niezmiernie nudne. Trzeba ustalić jakieś ograniczenia. niektóry od tego mają religię, niektórzy nie potrzebują religii... a niektórzy nie mają ograniczeń A co do homoseksualizmu... 1.Istniał od dawna i niech sobie będzie. 2.Nie jest normalny i nigdy nie będzie. 3.Może niech się homosie od***lą od ludzi. Im więcej trąbią, tym bardziej ich się nienawidzi. 4.Są pedały =/= geje | znaj różnicę 5.Meh. 6.Kiedyś było lepiej bez tej propagandy...
    1 point
  21. Jessy nie wiedziała co robić. Co niby ten kamień miał jej pomóc? Nie miała pojęcia co zrobić. Nie zostawi tu Syda. Ale przecież nie ma szans z tym czymś. -POMOCY!!!-wrzasnęła na cały głos. Krzyk dało się usłyszeć w całym domu -POMOCY!!!-krzyknęła nieco głośniej, aż ją gardło zabolało. Teraz tylko zrozpaczona czekała aż ktoś przyjdzie z pomocą.
    1 point
  22. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  23. Dziś spotkaliśmy się klasycznie na patelni. Pojawiło sie około 13 osób. Niestety nie pojawiła się nowa dziewczyna. Następnie udaliśmy się na krótko do KFC przy DH Smyku by się pożywić. Na tym etapie odłączyły sie Kamila z Jagodą, dwie mangowczynie. Następnie poszliśmy na spacerek do parku saskiego gdzie posiedzieliśmy trochę na trawce i zjedliśmy surową zupkę chińską jednego Kamila. Następnie ruszyliśmy się z powrotem do centrum do Komikslandii w celu przejrzenia przypinek przez nich oferowanych. Po chwili odłączyliśmy się od Dashki05 i udaliśmy się do Arkadii. Po drodze odłączył się Hardplay, a my wpadliśmy spragnieni do źródła wody Oligoceńskiej. Gdy dotarliśmy do Arkadii część osób chciała zajrzeć do sklepu muzycznego i Chołon zagrał tam nightmare night na bodajże pianinie. Potem udaliśmy się w wielką około 40 minutową kolejkę do wytwarzania spersonalizowanych puszek coli, a w trakcie oczekiwania dotarł Vunlinur a odłączył się Bigbrony. Część osób nadal była spragniona więc poszliśmy kupić napoje do kfc. Następnie udaliśmy się na długi spacer, żeby odwiedzić Luxora, lecz długo tam nie posiedzieliśmy, a było już późno więc wspólnie pojechaliśmy do ratusza arsenał by tam rozdzielić się do domostw. A teraz prywata do Dashki05 zwanym Dayashitą23. Oddzieliliśmy się od ciebie pod Komikslandią gdyż cała grupa miała cie dosyć. Twoje tematy na temat japoni/mangi/anime itp. na prawdę nas nie interesowały i nudziły nas. W kfc zachowywałeś sie głośno i nieodpowiedzialne. Krzyknąłeś na tyle głośno, że "yaoi to homoseksualne japońskie porno", że słyszało cię całe piętro, a tam były rodziny z młodymi dziećmi. Do tego byłeś wulgarny. Ach zapomniałbym, że pociąłeś przez przypadek Klaudie nożem gdy ta sie nim spokojnie bawiła a następnie przez stoliki rzuciłeś nim omal nie raniąc kolejnych osób. Takie zachowania są wg. grupy niedopuszczalne i od tej pory z łaski swojej nigdy więcej nie pojawiaj się na meetach. Jeżeli to zrobisz osobiście cie z niego wyrzucę. Uważam, że stwarzasz dla ludzi zagrożenie, a ja nie mam zamiaru ryzykować życia/zdrowia osób na meetach.
    1 point
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Utwórz nowe...