Jump to content

Zafira

Zbanowany
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Zafira

 • Birthday 01/06/2000

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Muzyka, taniec, piłka nożna, interesuje się także wampirami.
 • Ulubiona postać
  Sunset Shimmer, Księżniczka Celestia, Księżniczka Luna,Twilight Sparkle, Starlight Glimmer.

Recent Profile Visitors

1393 profile views

Zafira's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

27

Reputation

 1. A czemu zrezygnowała? :sad:

  1. Show previous comments  1 more
  2. misterspauls

   misterspauls

   A jak perfidnie? Jeśli mogę zpytać?

  3. Szonszczyk

   Szonszczyk

   Za posiadanie 5 kont na naszym forum :v

  4. misterspauls

   misterspauls

   Uuuu....? Nie wiedziałem.

 2. BiP

  Będziemy tęsknić

  Spoiler

  kFIDbbP.gif

   

 3. 1. Moi rodzice wysłali mnie do szkoły Canterlot, do Księżniczki Celestii. Kiedy zdałam wszytskie egazminy, zostałam na dłużej w Canterlot, uczyłam się pod okiem Celestii. W tamtej chwili zapomniałam o wszytskich i o wszystkim, oprócz nauki i magii oczywiście. Gdy uciekłam byłam zbyt rozpaczoa tym wszytkim żeby o kimś w tej chwili myśleć. 2. Bardzo się w tedy zaniepokoiłam!!! BO MYŚLAŁAM ŻE ZJEDZĄ WSZYTSKICH W EQUESTRII! A raczej sobie to tak wyobraziłam.
 4. Witaj! Powiem ci tak, miałyśmy z dziewczynami raz taką sytuację, że podeszli do nas panowie w okularach i mundurach. Bardzo się zdziwili gdy nas zobaczyli. Spytali się co my robimy, i odpowiedziałyśmy że, próbujemy złapać bandytę, a oni powiedzieli że jesteśmy niesamowite i pozwolił nam łapać przestępców i ratować świat. Właściwie to nasz obowiązek.
 5. Siemka, w szkole jest ok, dzięki. 1. Hmm...to zależy. 2. Miałam, ale jak narazie o tym nie myślę. 3. Jeszcze nie. Będę rozwijała swoją naukę w świecie ludzi. PS: Pozdrowię:)
 6. 1. To Twilight ma własną szkołę?! Nie wiedziałam o tym, hmm... może czas zajrzeć w stare progi. 2. Nie, jeszcze nie, ale spokojnie, przeczytam. 3. Najbardziej lubię eksperymentować, przebywam w swoim laboratorium bardzo często, i lubię dowiadywać się nowych rzeczy. A czas płynie mi dobrze dziękuję.
 7. 1. No jest ok, nie wiedziałam że umiesz Niemiecki. 2. CIASTKA! BARDZO JE UWIELBIAM! 3. No niewiem właściwie to rzadko chodzę do fryzjera, a co nie ładnie wyglądam?
 8. Trochę tu pusto więc ponownie zapraszam do zapytajki. Pytajcie o co tylko chcecie, ale zanim zaczniemy chciałam powiedzieć że wprowadzam nowy tryb zapytajki, oto dwie nowe zasady: Maksymalnie 3 pytania na post. Jedna osoba może zadać kolejne pytania dopiero kiedy otrzyma odpowiedź na te poprzednio zadane.
 9. Także poproszę o wpisanie mnie na listę.
 10. Witam Księżniczko Luno! Mam do ciebie dwa pytania: 1. Lubisz placki? 2. Wiem że to jest mało prawdopodobne, ale jakbyś zareagowała gdyby niespodziewanie Sunset Shimmer stała się alikornem?
 11. Szczerze mówiąc, to niewiem, ale napewno lista Księżniczki Celestii po jakimś czasie się także powiększy
×
×
 • Create New...