Suchar

Opiekun Octavii
 • Zawartość

  165
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

169 Świetna (Great and Powerful Reputation)

11 obserwujących

O Suchar

 • Ranga
  Forumowy herbatnik
 • Urodziny 01/24/2001

Kontakt

 • Discord ID
  Suchar#4752

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Kraków/Opole
 • Zainteresowania
  Komunikacja miejska
  Kolarstwo
  Lektorstwo
  Fotografia
 • Ulubiona postać
  Główne:
  Starlight Glimmer
  Twilight Sparkle
  Luna

  Kucyki tła:
  Octavia Melody
  Lyra Heartstrings
  Minuette

Ostatnio na profilu byli

719 wyświetleń profilu
 1. Garść ogłoszeń a dokładniej jedno 1. Z powodu wyjazdu naszej wiolonczelistki na koncert jestem zmuszony uśpić na chwilę moją część działu. Nieobecność potrwa do około 31 marca i mam nadzieję, że w tym czasie Altius razem z Vinyl nie zrobią imprezy po której nie będzie czego zbierać. Chodzą słuchy, że Tavi coś szykuje na po powrocie... ale ja już nic nie mówię. Wolę nie mieć za to potem codziennie pobudki o czwartej za pomocą dźwięków z pewnego instrumentu smyczkowego Do zobaczenia!
 2. - Myślałam, że to będzie prostsze... Nie wszyscy się tak znają na muzyce jak Ty. - No może. Prawidłowa odpowiedź to "D. Organy stalaktytowe". Następnym razem spróbuję dać coś prostszego. No muszę Ci powiedzieć, że się dałem nabrać na te ograny, mogłabyś coś o nich opowiedzieć, to chyba niezbyt powszechny instrument? - Mogłabym i mam pewien pomysł... Ale to po koncercie. Chyba wiem co masz na myśli. Wyczekujcie zatem informacji, a ja przechodzę do kolejnego pytania. Które z wymienionych państw nie bierze udziału udziału w Eurowizji? A. Rosja B. Nowa Zelandia C. Szwecja D. Australia
 3. - Witamy nowych uczestników zabawy, miło was gościć w naszej skromnej zabawie Mamy nadzieję, że nie będziecie się tu nudzić Prawidłową odpowiedzią jest odpowiedź "B. This is Life", ponieważ jest to utwór Amy Macdonald, a nie Aviciiego. - Kolejne pytanko ode mnie: Który z tych instrumentów nie zalicza się do grupy instrumentów dętych? A. Saksofon B. Flet poprzeczny C. Akordeon D. Organy stalaktytowe
 4. Biegać, skakać, pływać, wspinać się? Pfff... No błagam... Ja te wszystkie rzeczy robię na raz, bez jakiegokolwiek problemu. Miałem nawet okazję wystartować w mistrzostwach świata w pływaniu, ale mnie nie dopuścili, bo jestem zbyt szybki i inni nie mieliby najmniejszych szans.
 5. Tak... Ustalanie terminów wybitnie mi nie wychodzi... -Tja... Może po prostu powiem, że nowe pytania nie będą pojawiać się według żadnego planu, tylko po prostu co jakiś czas Ale mniejsza o to. Tavi, podasz wyniki? - Oczywiście. Poprawną odpowiedzią jest odpowiedź "C. 4". Odpowiedzi takiej udzielili oboje odpowiadający, jednak @darkblodponybył tym razem szybszy Welp, moja kolej. Który z tych utworów nie jest autorstwa Aviciiego? A. Waiting for Love B. This is Life C. The Nights D. Wake me up
 6. Sytuacja w kawiarni zostaje zmieniona przez brak aktywności ze strony graczy przy dotychczasowej akcji. Późny wieczór. W lokalu przesiaduje ledwo kilka osób nie licząc obsługi i szarej klaczy siedzącej przy swoim ulubionym stoliku przy oknie. Klimatyczny półmrok i oświetlenie w postaci kilku świec sprawiało, że wewnątrz panowała miła, a za razem lekko tajemnicza atmosfera. Kawiarnia nie ma stałych godzin otwarcia, jest zamykana wtedy, kiedy nie ma już gości, więc bywało, że właściciele siedzieli nawet całą noc, bo gdy już mieli zamykać ktoś akurat wchodził. Sama Octavia również ostatnio chodziła spać później niż zwykle. Długo przesiadywała z kartkami papieru porozrzucanymi po stole i piórem w pyszczku spoglądając to na jedną, to na drugą kartkę. Zdarzało się, że w tym czasie podchodziły do niej różne kucyki... i nie kucyki chcące porozmawiać. Nie odmawiała im wtedy, potrzebowała przerwy od ciągłych rozmyślań , jednak sama nie potrafiła się od tego oderwać, więc bardzo jej pasowało jeśli ktoś podszedł żeby zagadać. Śmiało, podejdź. Octavia nie gryzie, a już na pewno nie osoby chcące porozmawiać. Na pewno będzie jej bardzo miło jeśli zechcesz zamienić z nią parę słów przy aromatycznym naparze, przez niektórych gości uważanym za najlepszy w Ponyville.
 7. Nabór do zabawy ponownie otwarty. Zapraszam, zapraszam, są tylko trzy miejsca
 8. Tak oto kończy się druga część eliminacji. W tym momencie musimy się pożegnać z @darkblodpony, mam nadzieję, że się nie nudziłeś bawiąc się tutaj z nami Na liście zwycięzców ląduje @IloveSombra i jednocześnie przechodzi do drugiego etapu, który już niebawem. Gratuluję! Otwieram nabór do kolejnej części eliminacji, gdzie wyłonimy ostatnią osobę która wystartuje w drugim etapie. Zapisać się można w temacie poniżej, a gdy ponownie zbiorą się trzy osoby, gra się rozpocznie. Poprzednia piosenka:
 9. Do następnego fragmentu przeszło dwóch zawodników. I niestety nadszedł czas pożegnań... Naszą zabawę opuszcza @MagiMemNon, po utracie ostatniej z szans. Dziękuję za wzięcie udziału i mam nadzieję, że dobrze się z nami bawiłeś W grze pozostaje zatem dwójka uczestników, z czego tylko jeden wejdzie do drugiego etapu, a o przejściu zadecydują kolejne przesłuchane fragmenty... @IloveSombra- Jedna szansa @darkblodpony- Jedna szansa @MagiMemNon- Poprzednio słuchaliśmy: Kolejny urywek:
 10. Do następnego fragmentu przeszli wszyscy zawodnicy. Stan szans nie zmienił się. Poprzednia piosenka: Widzę, że nie dajecie za wygraną i dzielnie się trzymacie. Tak trzymać! Kolejny fragment:
 11. Do następnego fragmentu przeszli wszyscy uczestnicy. Nikt nie utracił szansy. Wszyscy odpowiedzieli jednogłośnie, że poprzednia piosenka to: Oto kolejny fragment:
 12. Do następnego fragmentu przeszli wszyscy zawodnicy. Jeden z nich zachował wszystkie szanse. Niestety nie mogłem uznać dwóch odpowiedzi, mimo że autorzy byli blisko. Wymagany jest poprawny tytuł piosenki, a brzmi on: Tabela szans prezentuje się obecnie następująco: @IloveSombra- Jedna szansa @darkblodpony- Dwie szanse @MagiMemNon- Jedna szansa Przejdźmy zatem do następnego fragmentu:
 13. *Patrzą na zabawę* Trzeba by tu coś zrobić, tu za długo się nic nie dzieje... - Tak, zdecydowanie. Przez te koncerty zupełnie straciłam poczucie czasu, nie zauważyłam,że to już tak długo... No niestety @Youkai20szczęście nie utrzymuje się wiecznie, bo poprawna odpowiedź to "D. Fryderyk Chopin". Nie znaczy to oczywiście, że musisz rezygnować z zabawy - Ta dziura zawsze tu była?- Spytała Octavia patrząc na niewielki otwór w ścianie. Zapewne to od strzału @darkblodpony... Na przyszłość prosimy jednak o nie używanie tutaj broni palnej, bo mimo celnego strzału może przejść... na wylot - Widzę również naszą uczestniczkę @Stormy Mood! Miło, że wróciłaś, zapraszamy -Teraz moja kolej zadawania pytań, tak? Niech będzie coś z nieco bliższych mi tematów: Ile strun posiada wiolonczela? A. 2 B. 3 C. 4 D. 5
 14. Do następnego fragmentu przeszli wszyscy uczestniczy. Wszyscy zachowali komplet szans. Coś wam za dobrze idzie, trzeba będzie podwyższyć nieco poziom Poprzednio słuchaliśmy: I kolejny fragment do odsłuchania:
 15. Do następnego fragmentu przeszli wszyscy uczestniczy. Wszyscy zachowali komplet szans. Przepraszam za lekką obsuwę Poprzedni fragment również nie był dla nikogo problemem, więc zwiększamy poziom trudności skracając czas wycinka o połowę Ostatnio słuchaliśmy: Kolejny fragment: