Suchar

Brony
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

171 Great and Powerful Reputation

About Suchar

 • Rank
  Wafelek
 • Birthday 01/24/2001

Kontakt

 • Discord ID
  Suchar#4752

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kraków/Opole
 • Zainteresowania
  Komunikacja miejska
  Fotografia
  Lektorstwo
  Kolarstwo
 • Ulubiona postać
  Główne:
  Starlight Glimmer
  Cozy Glow
  Twilight Sparkle
  Luna

  Kucyki tła:
  Octavia Melody
  Lyra Heartstrings
  Minuette

Recent Profile Visitors

940 profile views
 1. Suchar

  Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 2. Suchar

  Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 3. Suchar

  Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 4. Suchar

  Witaj Sebastianie 1. Miło mi to słyszeć, ale po prostu jestem sobą 2. Niech się zastanowię... Oki 3. Próbowałam. Kiedyś jakaś znajoma Vinyl przyjechała w odwiedziny właśnie z gitarą elektryczną. Próbowałam z ciekawości coś na niej zagrać, ale to raczej nie dla mnie, zupełnie nie ten typ muzyki jaki preferuję. 4. Przepraszam, kogo? Nie znam żadnej Bożeny i nawet nie bardzo wiem o co Ci chodzi... Mam się podobać sobie z czyimś głosem? Mi się podoba mój głos i nie zamieniłabym go na żaden inny.
 5. Suchar

  Ze względów organizacyjnych zabawa zostaje zawieszona. Przepraszam za utrudnienia. (Ps. Obie uczestniczki odpowiedziały poprawnie)
 6. Suchar

  Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 7. Suchar

  Cóż... Jako, że nikt się nie zgłosił jako trzeci uczestnik zabawa wyjątkowo startuje z dwoma zawodnikami. Naszymi uczestniczkami zostają @migdzik oraz @Stormy Mood. Bez zbędnego przedłużania zacznijmy grę Pierwszy fragment
 8. Halo, halo? Jest tu jeszcze ktoś? 1. Cóż, postanowiłem pobawić się w PKP i tak oto przybywam z lekkim opóźnieniem, za które przepraszam, jednak nie do końca zależałe to ode mnie. 2. Informacja dotycząca zabawy "Jaka to Melodia?": W przypadku kiedy do zabawy w ciągu trzech dni(do piątku włącznie) nie zgłosi się trzecia osoba, zabawa wystartuje z dwoma uczestnikami... a raczej uczestniczkami. Później nastąpi finał w którym zagrają zwycięzcy pozostałych gier, a następnie zabawa zostanie zawieszona. Była to edycja pilotażowa zarówno dla Was jak i dla mnie i widzę, że trzeba wprowadzić trochę zmian w organizacji całej zabawy. Zapewne kiedyś powróci, jednak w zmienionej formie i nieco odświeżona. Po zakończeniu edycji stworzę temat w którym uczestnicy jak i osoby które nie brały udziału będą mogły podzielić się spostrzeżeniami, uwagami itp. odnośnie zabawy. 3. Już wkrótce wystartuje nowy temat w sekcji dyskusji, w którym to będzie... Co będzie, to okaże się wkrótce. Jeszcze nad tym pracuję i proszę mi tu nie zdradzać szczegółów No jak tam chcesz. W takim razie wyczekujcie informacji od naszej wiolonczelistki.
 9. Garść ogłoszeń a dokładniej jedno 1. Z powodu wyjazdu naszej wiolonczelistki na koncert jestem zmuszony uśpić na chwilę moją część działu. Nieobecność potrwa do około 31 marca i mam nadzieję, że w tym czasie Altius razem z Vinyl nie zrobią imprezy po której nie będzie czego zbierać. Chodzą słuchy, że Tavi coś szykuje na po powrocie... ale ja już nic nie mówię. Wolę nie mieć za to potem codziennie pobudki o czwartej za pomocą dźwięków z pewnego instrumentu smyczkowego Do zobaczenia!
 10. Suchar

  - Myślałam, że to będzie prostsze... Nie wszyscy się tak znają na muzyce jak Ty. - No może. Prawidłowa odpowiedź to "D. Organy stalaktytowe". Następnym razem spróbuję dać coś prostszego. No muszę Ci powiedzieć, że się dałem nabrać na te ograny, mogłabyś coś o nich opowiedzieć, to chyba niezbyt powszechny instrument? - Mogłabym i mam pewien pomysł... Ale to po koncercie. Chyba wiem co masz na myśli. Wyczekujcie zatem informacji, a ja przechodzę do kolejnego pytania. Które z wymienionych państw nie bierze udziału udziału w Eurowizji? A. Rosja B. Nowa Zelandia C. Szwecja D. Australia
 11. Suchar

  - Witamy nowych uczestników zabawy, miło was gościć w naszej skromnej zabawie Mamy nadzieję, że nie będziecie się tu nudzić Prawidłową odpowiedzią jest odpowiedź "B. This is Life", ponieważ jest to utwór Amy Macdonald, a nie Aviciiego. - Kolejne pytanko ode mnie: Który z tych instrumentów nie zalicza się do grupy instrumentów dętych? A. Saksofon B. Flet poprzeczny C. Akordeon D. Organy stalaktytowe
 12. Suchar

  Biegać, skakać, pływać, wspinać się? Pfff... No błagam... Ja te wszystkie rzeczy robię na raz, bez jakiegokolwiek problemu. Miałem nawet okazję wystartować w mistrzostwach świata w pływaniu, ale mnie nie dopuścili, bo jestem zbyt szybki i inni nie mieliby najmniejszych szans.
 13. Suchar

  Tak... Ustalanie terminów wybitnie mi nie wychodzi... -Tja... Może po prostu powiem, że nowe pytania nie będą pojawiać się według żadnego planu, tylko po prostu co jakiś czas Ale mniejsza o to. Tavi, podasz wyniki? - Oczywiście. Poprawną odpowiedzią jest odpowiedź "C. 4". Odpowiedzi takiej udzielili oboje odpowiadający, jednak @darkblodponybył tym razem szybszy Welp, moja kolej. Który z tych utworów nie jest autorstwa Aviciiego? A. Waiting for Love B. This is Life C. The Nights D. Wake me up
 14. Suchar

  Sytuacja w kawiarni zostaje zmieniona przez brak aktywności ze strony graczy przy dotychczasowej akcji. Późny wieczór. W lokalu przesiaduje ledwo kilka osób nie licząc obsługi i szarej klaczy siedzącej przy swoim ulubionym stoliku przy oknie. Klimatyczny półmrok i oświetlenie w postaci kilku świec sprawiało, że wewnątrz panowała miła, a za razem lekko tajemnicza atmosfera. Kawiarnia nie ma stałych godzin otwarcia, jest zamykana wtedy, kiedy nie ma już gości, więc bywało, że właściciele siedzieli nawet całą noc, bo gdy już mieli zamykać ktoś akurat wchodził. Sama Octavia również ostatnio chodziła spać później niż zwykle. Długo przesiadywała z kartkami papieru porozrzucanymi po stole i piórem w pyszczku spoglądając to na jedną, to na drugą kartkę. Zdarzało się, że w tym czasie podchodziły do niej różne kucyki... i nie kucyki chcące porozmawiać. Nie odmawiała im wtedy, potrzebowała przerwy od ciągłych rozmyślań , jednak sama nie potrafiła się od tego oderwać, więc bardzo jej pasowało jeśli ktoś podszedł żeby zagadać. Śmiało, podejdź. Octavia nie gryzie, a już na pewno nie osoby chcące porozmawiać. Na pewno będzie jej bardzo miło jeśli zechcesz zamienić z nią parę słów przy aromatycznym naparze, przez niektórych gości uważanym za najlepszy w Ponyville.
 15. Suchar

  Tak oto kończy się druga część eliminacji. W tym momencie musimy się pożegnać z @darkblodpony, mam nadzieję, że się nie nudziłeś bawiąc się tutaj z nami Na liście zwycięzców ląduje @IloveSombra i jednocześnie przechodzi do drugiego etapu, który już niebawem. Gratuluję! Otwieram nabór do kolejnej części eliminacji, gdzie wyłonimy ostatnią osobę która wystartuje w drugim etapie. Zapisać się można w temacie poniżej, a gdy ponownie zbiorą się trzy osoby, gra się rozpocznie. Poprzednia piosenka: