Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Marudkeł

Brony
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Bardzo dobra

About Marudkeł

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Ponyville
 • Zainteresowania
  Horrory, Pisanie, MLP, Fanfiction, Filmy, Gry i... W sumie nie wiem co tu jeszcze dać...
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash, Fluttershy, Nightmare Moon, Luna, Daybreaker, Sombra

Recent Profile Visitors

7,804 profile views
 1. Witajcie, moi kochani pracownicy Klasy D, z tej strony wasz ulubiony O5-██ i dzisiaj mam dla was maleńką garstkę informacji.

   

  Generalnie, trochę się u mnie uspokoiło, czuję się już naprawdę lepiej. Generalnie, nie wiem jak to będzie z tym specjalistą, gdyż na razie wszystko jest pozamykane, a moi rodzice... No cóż, udało mi się ich namówić na to, by zapisano mnie przynajmniej do tego psychologa. Myślę, że to będzie pierwszy krok w dobrą stronę i wszystko się jakoś ułoży. Po raz pierwszy od dawna poczułem się lepiej i nie tylko dzięki temu, że pójdę do tego psychologa, ale... No, chciałbym także podziękować Wam. Wam, którzy przejęli się moim marnym losem, dali mi wsparcie. Szczerze mówiąc... Naprawdę nie wiem, co mam powiedzieć. Dziękuję wam. Po prostu.

   

  Anyway, Starlight Sparkle poradził mi, bym znalazł coś, co mi sprawia radość i... No cóż. Nie musiałem szukać daleko. Bardzo lubię grać w gry, obecnie ogrywam takiego Skyrima, choć mam ogromną ochotę zagrać w Fallouta 76. Uwielbiam też oglądać horrory, co za tym idzie, na pewno odświeżę sobie taki Sinister, Upiorne opowieści po zmroku, To, lub moją ukochaną Obecność i Obecność 2. Kiedy robię te czynności, czuję się... Jak ja. Po prostu. I najlepsze jest to, że ponownie wziąłem się za remastery dzięki temu i... No cóż, być może już nawet w tym miesiącu Epizod I będzie wreszcie kompletny. 

   

  Więc... Póki co, same dobre newsy. Jestem naprawdę dobrej myśli. Na koniec chciałbym zostawić coś fajnego i... Tak. Jest to związane z SCP. Miłego oglądania ;33

  Spoiler

   

  By the way, gorąco polecam kanał Piofliego. Jeśli ktoś z was zainteresował się Fundacją SCP, jego kanał jest dla was.

   

 2. No witajcie, moje kochane kucysie, z tej strony pan Marudnik Szkudnik i dzisiaj przychodzę do was z interesującym materiałem z kanału "Historia bez cenzury" i... O ironio, jest o osobach chorych psychicznie i ogólnie o psychiatrii. Filmik jest naprawdę ciekawy, jednak... Zanim zaczniemy, chciałbym się do czegoś odnieść, a konkretniej do słów Wojtka Drewniaka na początku filmu

   

  "Ja wiem, że to mało pocieszające to co za chwilę powiem, zarówno dla osób psychicznie chorych, jak i dla ich rodzin, ale kiedyś było jeszcze gorzej". Jak najbardziej się zgodzę. Bo dawne metody leczenie chorób psychicznych, jak depresja, były popaprane. W znacznym stopniu poszliśmy do przodu, ale... To i tak nie zmienia faktu, że są to problemy nadal bagatelizowane, a kiedy rozpoczynają się nowe czasy, znikają stare problemy, ale niestety też przychodzą na ich miejsce nowe problemy. Generalnie, po obejrzeniu tego filmiku nie dziwię się, dlaczego depresja jest tak bardzo w tych czasach bagatelizowana, a sama Europa (ZWŁASZCZA Polska) jest takim ciemnogrodem w tej sprawie. Zapraszam was serdecznie do oglądania.

   

  Spoiler

   

   

 3. Niecodzienne słodziaki

   

  Ogólnie, szukałem sobie na YT rzeczy na poprawę humoru i znalazłem coś niecodziennego. Filmiki z naprawdę uroczymi skakunami, pająkami, no i wężem, który traktuje swoją właścicielkę, jak mamę. Wiecie... Powiem wam, że te filmiki zmieniły 2 rzeczy w moim życiu. Już nigdy nie spojrzę na węże tak samo, no i... Moja arachnofobia znacznie osłabła. Więc... Najs ^^ 

  Spoiler

   

   

   

   

 4. Witajcie. Generalnie, sprawa wygląda tak, że ogólnie czuję wypalony jak pochodnia. Dosłownie każdego dnia jak się budzę, wstanie z łóżka, jest dla mnie jednym z wyzwań, a dziś szczególnie. Ogólnie, brakuje mi jakiejkolwiek motywacji do zrobienia czegokolwiek. Czuję się słabo, beznadziejnie i nie wiem co ze sobą począć. Macie może jakieś rady, jak mógłbym odzyskać tą swoją motywację, albo poczuć się lepiej?

  1. Show previous comments  50 more
  2. Marudkeł

   Marudkeł

   Salto, chyba mówiłem, że pójdę do tego psychiatry, jeśli będzie to konieczne. Jak będę musiał brać antydepresanty, trudno. Powiem wprost. Mam rozwaloną psychę, która jeszcze trzyma się na taśmie klejącej i ślinie. Niestety, mam toksyczne otoczenie. Każdego pieprzonego dnia są w moim domu kłótnie, przez co nie mogę się ani na krótką chwilę odprężyć w obawie, że przeleje się to na mnie. Byłem prześladowany w szkole nie tylko przez inne wstrętne bachory, ale także przez samych nauczycieli. Do tego dodajmy jeszcze śmierć dwóch bliskich mi osób, rozpadającą się rodzinę i różne powalone sytuacje z życia prywatnego. Tak się nie da żyć, do cholery! Szczerze mówiąc, zacząłbym brać cokolwiek, byleby przestać na krótką cholerną chwilę cierpieć. Eh. 

    

    

  3. Salto

   Salto

   A masz jakąś perspektywę na zmianę tego otoczenia? Może jak uzyskasz pełnoletność? 

  4. Marudkeł

   Marudkeł

   A żebyś wiedział, że tak zrobię. Mam już tego dość. Szczerze mówiąc... Jeśli miałbym spędzić tu całe życie, już chętniej rozwaliłbym sobie łeb. Jeszcze tylko 2 lata, tylko 2 lata... Muszę to wytrzymać. Chociażby dla moich przyjaciół, z którymi się zżyłem. Dla nich muszę to wytrzymać.

 5. Czy kuce mogą być seksi? Cóż, no mogą, ale jak powiedziała wcześniej Cahan, oraz kilka osób zwróciło również na to uwagę, nie powinny. W założeniu miały być słodkie, cute, no ale... Magia internetu robi swoje i powstają wszelakie sugestywne arty, bla, bla, bla, wiemy o co chodzi. Ogólnie, jeśli kogoś to podnieca, cóż, to wyłącznie jego sprawa, niech robi sobie z tym faktem co chce, ale... Niech się też z tym nie obwieszcza i nie robi drugiej osobie krzywdy, bo np. ten ktoś ośmielił się obrazić jego waifu.
 6. Więc... Dzisiaj robiłem test na osobowość. Nie ukrywam, wynik dość ciekawy i postanowiłem się z wami tym podzielić.

   

  Perfekcyjny melancholik

   

  Głęboki i skłonny do rozmyślań, analityczny. Poważny i zdeterminowany do działania. Ma zadatki na geniusza, utalentowany i twórczy. Muzykalny, przejawia zdolności artystyczne. Perfekcyjny melancholik jest wrażliwy na potrzeby innych. Skłonny do poświęceń dla innych.

  W pracy podporządkowuje się regulaminom, jest perfekcjonistą o wysokich wymaganiach. Docenia wagę szczegółów, jest wytrwały w dążeniu do celu. Łatwo dostrzega problemy, zazwyczaj znajduje twórcze rozwiązania

  Perfekcyjny melancholik jest wymagającym rodzicem, oczekuje właściwego postępowania. Dba o porządek w domu, jest troskliwy, poświęca się dla innych. Zachęca do nauki i rozwoju innych.

  Ostrożnie dobiera przyjaciół, chętnie pozostaje w cieniu. Zazwyczaj unika zwracania na siebie uwagi. Jest wiernym przyjacielem, wysłucha narzekań i pomoże rozwiązać problem. Głęboko troszczy się o innych. Współczujący aż do łez.

  1. Show previous comments  2 more
  2. Marudkeł

   Marudkeł

   Zresztą, jeśli faktycznie byłbym tym ojcem, to raczej wątpię, że to by się potwierdziło, I mean... Ten wynik, że byłbym taki wielce surowy i wymagający.

  3. Matyas Corra

   Matyas Corra

   >Coś mi się zdaje, że nie ominie mnie to tak czy siak.
   A co, obawiasz się że się potkniesz, wpadniesz W jakąś dziewczynę, zapłodnisz, a potem ślub i gromadka bombelków? 

  4. Marudkeł

   Marudkeł

   Nie. Po prostu myślę, że koniec końców mogę się jednak z kimś związać. Nikt nie wie, co przyniesie przyszłość... Nooo, chyba że jest się takim Rickiem Sanchezem, to wtedy tak.

 7. Witajcie, moi drodzy, z tej strony Marudna menda i dzisiaj mam małą garść informacji i... Kilka luźnych przemyśleń.

   

  Po pierwsze, ogólnie, zacząłem się odnajdywać na tej stronie. Czuję się tu coraz lepiej, pewniej. Zaczęło się od udzielania w "W co teraz gramy", potem opublikowałem filmik z moim kochanym Kitku i zacząłem się tam udzielać w niektórych tematach. I powiem wam... I feel real good. Naprawdę zaczynam się tu odnajdywać i zaczynam dostrzegać, że robienie przeze mnie cokolwiek na tej stronie ma jakikolwiek sans (hehe, sans. Undertale ;P)  i... Jest to po prostu fajne.

   

  Po drugie, znalazłem taki filmik, o introwertyzmie, który znalazłem wczoraj godzinę po opublikowaniu filmiku z moim kotem. Bardzo chciałem go wczoraj opublikować, ale bałem się, że mogę zarwać banem za posty w krótkich odstępach czasowych, a staram się przestrzegać regulaminu. No... Na tyle ile mogę ^^"

   

  Przejdźmy zatem do samego filmiku, dzięki któremu poczułem się nie tylko zrozumiany, ale także zrozumiałem lepiej samego siebie, jako introwertyka. Gorąco polecam go wszystkim. Gościu, który prowadzi ten kanał, przedstawia bardzo szerokie spojrzenie na kwestie dotyczące otaczającego nas świata i pomaga nam je zrozumieć. 

   

  Spoiler

   

   

  1. Show previous comments  17 more
  2. Phylian

   Phylian

   Nom.Ręce do góry.XD

  3. PervKapitan
  4. Marudkeł

   Marudkeł

   CHWDP. Chwała Wielkiemu Departamentowi Policji.

 8. Marudkeł

  @Phylian Na razie, to mam do robienia rysunki zawodowe. Eh, trochę mi to zajmie, ale kursy kończą się 12 czerwca, więc JEJ! Tobie również życzę powodzonka ;33
 9. @Paladyn Zanderson Ło... Ło panie. A myślałem, że tylko ja piszę komentarze długości biografii Da Vinci'ego. No ale w każdym bądź razie, zgodzę się z tym, co tu napisałeś.
 10. Widzisz, chyba mogę mieć jakieś oczekiwania wobec serialu, który oglądałem i który z sezonu na sezon był według mnie coraz gorszy. Twórcy powinni się wysilić, zrobić coś fajnego, a nie byle jak byleby było. A przysłowie "Nieważne jak gadają, ważne by mówili" jest zwyczajnie głupie. Lepiej być postrzeganym pozytywnie, niż negatywnie, tym bardziej, że może się to odbić (w przypadku samego MLP) na lepszej oglądalności i wyższych ocenach.
 11. Szczerze mówiąc... Mocno EH. Ogólnie, cały sezon 9 był słaby, według mnie odczuwalnie zrobiony na siłę i widać, że wszystko zostało zrobione pośpiesznie, byleby domknąć te wszystkie wątki. Ogólnie, było to wszystko przewidywalne i że Twi zostanie nową władczynią Equestrii, było wiadome od samego początku. Tym bardziej, że serial przez cały czas do tego dążył. Zawiodłem się.
 12. Marudkeł

  @Phylian Osobiście polecam ci poszukać ilustrowane poradniki, jak krok po kroku narysować np. człowieka. Jest na nich wprost przedstawione, że nasze ciało składa się z brył. Zaczyna się od rysowania takiego manekina, a kończy na narysowanej postaci. Mniej więcej tak to wygląda. Sam mam zamiar nauczyć się rysować w ten sposób i tobie również polecam
 13. Poznajcie mojego kota Lucyfera <3 

   

  Lucyfer jest jedną z postaci występujących w Wybrańcu i pojawia się po raz pierwszy w Epizodzie II. Jednak nie wiem czy wiecie, ale wzorowałem go na swoim własnym kocie, którego nazywam Lucyfer lub Lucjan. Oto on <3 

   

  Spoiler

   

   

  1. Show previous comments  5 more
  2. Marudkeł

   Marudkeł

   @swinkipinki

    

   Też chcę tyle kitku! :<

  3. swinkipinki
  4. Marudkeł

   Marudkeł

   @swinkipinki

    

   Za mało będzie już zawsze i nic chyba na to nie poradzimy ;_;

   Spoiler

   magic.gif

    

 14. Szczerze mówiąc... Niezbyt lubię Cadance. Nie podeszła mi ta postać i w moim mniemaniu jest troszeńkę na siłę, no i... Nie znoszę jej głosu w Polskiej wersji. Ale jeśli chodzi o Flurry, cóż... Ją nawet lubię. Jest całkiem cute.
×
×
 • Create New...