Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Marudkeł

Brony
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Marudkeł last won the day on September 1

Marudkeł had the most liked content!

Community Reputation

209 Great and Powerful Reputation

About Marudkeł

 • Rank
  Podopieczny Nightmare Moon i Amaterasu
 • Birthday 03/12/2003

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Ponyville
 • Zainteresowania
  Pisanie fanfików, Gry, Horrory, Filmy, Seriale, Fundacja SCP, Mitologia i... Bardzo lubię też Roleplay ^w^
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash, Fluttershy, Nightmare Moon, Luna, Daybreaker, Sombra

Recent Profile Visitors

13,971 profile views
 1. Marudkeł

  @PervKapitan Strasznie skojarzył mi się ze Snorlaxem.
 2. Ja pieprzę, ten dzień musiał być gorszy. Przed chwilą jakiś debil potrącił mojego kota... Ja walę, nie. Po prostu mi brak kuźwa słów.

   

  1. Show previous comments  18 more
  2. Marudkeł
  3. Flutterhugger

   Flutterhugger

   Takie rzeczy są na porządku dziennym. Moim sąsiadom na wsi wielokrotnie potrącono psa. Mojej babci gość rozjechał psa specjalnie, bo myślał, że chce ją zagryźć. Wspomnianym wcześniej sąsiadom, kot wpadł we wnyki i stracił kawałek 1 nogi i prawie całą drugą. Potem kilka lat później zeżarł mysz ze strychniną  i się zatruł. Jak chcesz żeby przeżyły to nie puszczaj ich samopas. I jeszcze jedno -  podejrzewam, że rzecz nie leży w tym, że gość był debilem, a bardziej po prostu srał na życie twojego kota. Nie miało dla niego żadnej wartości.

  4. Marudkeł

   Marudkeł

   @Flutterhugger

    

   *sigh* He was just son of a... Well.

 3. Hej, ludzie. Jest źle, jest fatalnie, bo zachorowałem. Kaszel, który zdziera mi tchawicę i gardło, osłabienie, kichaczka, dezorientacja i do tego wszystkiego dopi██rza mi jeszcze ból głowy. Co za tym idzie... Muszę odpoczywać, obejrzę sobie jakiś film. Ale... Zanim to nastąpi, dokończę remastery. Została mi już tylko połowa rozdziału 16 i potem... Utworzyć docsy dla pozostałych rozdziałów, zedytować temat i... Enjoy. Wiem, wiem, brzmi jak masochizm, ale... Jak tego nie zrobię, będę się nienawidził za to, że tego nie skończyłem. I przede wszystkim, błagam, nie użalajcie się nade mną. Poradzę sobie. Jeśli to grypa, cóż, to nie pierwszy raz. Ale jednak jeśli jakimś dziwnym trafem to covid, cóż. BRING IT ON, YOU CROWN BI██H!

   

  Trzymajcie się i do następnego razu. Dokończę co mam dokończyć, a potem idę gnić w łóżku.

 4. Nareszcie koniec tego cholernego tygodnia. Jestem wyjechany, głównie przez ten ból głowy, który wreszcie ustaje, jednak... Muszę wam powiedzieć, że jednocześnie jestem mega zadowolony i usatysfakcjonowany. Dlaczego? W szkole ponownie zaczęło się denerwowanie mnie, jednak... Postanowiłem przestać siedzieć cicho i jak ktoś mnie konkretnie wkurzy, zaczynam go po prostu opie████ać, odwarkuję mu i tyle. I guess what, nie wiedzą, co odpowiedzieć. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak cudowne było zobaczyć minę klasowego ogra po odwarknięciu mu po tym, jak mnie sprowokował i próbował poniżyć. Mało tego, dacie wiarę, że klasowy łobuz stanął po mojej stronie? Szczerze mówiąc, byłem dość zaskoczony. "Ale Marudek! Jesteś agresywny, to nie jest dobre!" Być może, jednak musicie wiedzieć, iż byłem w szkole popychadłem zbyt długo i po prostu się wkur███em. Po drugie, nie oznacza to, iż do wszystkich z automatu wyskakuję z pyskiem, np. do nowo poznanej osoby. Jestem chamem tylko wtedy, gdy ktoś jest chamem wobec mnie i koniec. Możnaby rzec, w końcu wyrobiłem sobie nieco twardszą skórę.

  1. Show previous comments  3 more
  2. Marudkeł

   Marudkeł

   @Zira

    

   Lepszy chwilowy spokój, niż żaden. Odrobina złośliwości i sarkazmu wobec tych mend to niewielka cena za moje stracone zdrowie psychiczne.

  3. Zira

   Zira

   Po prostu nie przesadź, bo będzie gorzej

  4. Marudkeł

   Marudkeł

   @Zira 

    

   Postaram się. Ale wierz mi, człowiek ma granice cierpliwości. Jeśli wkrótce bym wybuchł, to naprawdę nie powinno to nikogo dziwić.

 5. Jest około 5:10. Ludzie, nie wiem co się ze mną dzieje. Głowa boli mnie od kilku dni i to w jednym konkretnym miejscu, z prawego boku. To wygląda tak, że pulsuje i od czasu do czasu rozchodzi się po całej głowie. Nie wiem co mi jest. Matkę ledwo namówiłem na lekarza i nie wiem nawet, czy się dostaniemy przez tą cholerną koronę. A przynajmniej, ona tak mówi. Zresztą, to nie pierwszy raz, od kiedy bagatelizuje mój stan zdrowotny.

 6. Aaach, so tru.

   

  image.png.3b63dfab140698bc678fedd782d2295e.png

   

 7. Marudkeł

  @Starlight Sparkle Dwa piwa i pierogi.
 8. Marudkeł

  @PervKapitan Błagam, zrób to. Robisz naprawdę fajne prace i trzymam za ciebie kciuki.
 9. Marudkeł

  Me either.
 10. OOOOOH MY GOD. Piofli zrobił drugą część filmiku dotyczącą sprawy Yandere Deva. Wiecie... Ten dzień stał się jakoś lepszy.

   

  Zapraszam do oglądania ;33

  Spoiler

   

   

 11. Moja cierpliwość oficjalnie dobiegła końca. Zawsze starałem się być miły, traktować ludzi na równi ze mną, czy to w szkole, czy to na praktykach, ale i tak ciągle dostaję w zamian kopa w dupę. Szczerze mówiąc, mam już tego dość. Od dzisiaj nie mam już zamiaru spełniać cudzych oczekiwań. Walić to, I'm fu██ing done. I jeśli czyta to ktoś z moich znajomych, nie martwcie się. Was lubię i szanuję. Nie zmieni się wiele, poza faktem, iż będę trochę chłodniejszy.

  1. Show previous comments  1 more
  2. Marudkeł

   Marudkeł

   @Matyas Corra

    

   Jeśli przyszedłeś tu tylko po to, by być złośliwym, to wypad. 

  3. Starlight Sparkle

   Starlight Sparkle

   @Matyas Corra

   Teraz pewnie zostaniesz zagazowany :rainderp:

  4. Marudkeł
 12. O boziu... Nareszcie koniec tygodnia. Mam nadzieję, że w ten weekend uda mi się wreszcie dokończyć remastery, bo został już tylko rozdział 15 i 16. Póki co, czuję się po tym dniu wypalony, jak moje ognisko w The Forest.

 13. O minutę, dwie za późno, ale jest. Oto special na 200, opcja B. Mój obecnie zakurzony projekt, który (jak to wspomniała pewna osoba) trzeba odkurzyć.

   

  Link

  1. misterspauls

   misterspauls

   WoW? Fajnie opowiadanie, podobało mi się. Kiedy ciąg dalszy?

  2. Marudkeł

   Marudkeł

   @misterspauls

    

   Tego nie wiadomo. Jak wspominałem wcześniej, projekt chyli się ku rychłemu upadkowi. Dopóki nie wymyślę, jak poprowadzić Rozdział 5 i nie uporządkuję scenariusza... Well...

   To mała demonstracja, co się stanie:

   Spoiler

    

    

   A czemu tak się dzieje... Powód jest prosty. Wówczas gdy zacząłem to pisać... Coraz bardziej Fallout tracił dla mnie to coś. Wena opadała i... Cóż, zostawiłem tą historię i myślałem, że wrócę do niej po kilku miesiącach, jednak... Kurzy się już dość długo. I niestety problem też w tym, iż za bardzo skupiałem się na moich fikach z MLP. Więc... No, nie wiem jak to będzie.

 14. Wybiło 200......... Shit. Ehhh, ale okej. O 20:00 publikuję Opcję B, aaalbowiem taką wybraliście. See ya later, BOIZZZ.

  1. Uszatka

   Uszatka

   Brzmisz jakbyś wcale nie chciał tego publikować :chryssad:

  2. Marudkeł

   Marudkeł

   @Uszatka

    

   Uszatka, Chrysia, już nie smutajcie [pat pat obie] opublikowałem. Just...That was too fast for me. 

 15. Niedługo 200 punktów reputacji, a z nimi special. Tym razem chciałbym zorganizować maleńkie... Głosowanie. Dość enigmatyczne, ale... Zawsze coś. Więc:

   

  Opcja A: Pewna rzecz, która powstała niedawno pod wpływem pewnych emocji i obecnie służy mi, jako geneza mojego OC w różnych RP (Osoby, które wiedzą co to są proszone o nie zdradzanie, co to jest)

   

  Opcja B: Pewien projekt, nad którym pracowałem dość długo, ale koniec końców... Leży, kurzy się i możliwe, że już nigdy go nie wznowię.

   

  W komentarzu napiszcie, czy wybieracie opcję A czy B. Jeśli będzie więcej głosów na jedno albo drugie, pojawi się w następnym specialu. 

  1. Show previous comments  2 more
  2. Uszatka

   Uszatka

   B, trzeba to odkurzyć w końcu :hmpf:

  3. Marudkeł

   Marudkeł

   @Uszatka

    

   Nie wiem, czy dam radę to zrobić. Projekt niestety chyli się ku upadkowi, ale... Maybe.

  4. PervKapitan
×
×
 • Create New...