Nie wiem czy to błąd w redakcji, czy może wiedzą coś, czego my jeszcze nie wiemy, ale według nich, gra posiada pl wersję, choć nie napisali czy chodzi o dubbing, czy interfejs i napisy, nie mniej na screenach mają wersję oryginalną...
A wracając do tematu, to dobrze zapowiada się także ta gra.