-
Zawartość
9998 -
Rejestracja
-
Wygrane dni
416
Wszystko napisane przez BiP
-
Nie każdy wymaga tłumaczenia dosłownie wszystkiego, zwłaszcza że film opowiadał o czym...? No właśnie o czym, o wojnie kucyków i tym jak zrodziły się podziały, czy raczej o tym, że mimo różnic, mogą się przyjaźnić? I to właśnie dostaliśmy, czyż nie? Pewnie też mało kto zauważył, że film nie tłumaczy co stało się z kucykami z G4, z Celestią i Luną, Wonderboltsami, kucykami z G1, do których było nawiązanie, itp.... Czemu autorzy tego nie wytłumaczyli? Pewnie dlatego, że film trwał by z 8 godzin, a dopiero po takim wprowadzeniu dali by nam właściwą fabułę. Dlaczego nie wytłumaczyli jak powstały nowe krainy w których mieszkały różne gatunki kucy, dlaczego nie wytłumaczyli, że zniknęły wszystkie rasy poznane w G4, można tego mnożyć i mnożyć...
-
-
No nadrobiłem i powiem, że było super. Świetne piosenki, fabuła trzymająca się kupy, a do tego dobre wykonanie animacji w nowym stylu, plus dobry dubbing. Czy ten film był lepszy od poprzedniego? No moim zdaniem zależy co brać pod uwagę, na pewno był inny... Sporo nawiązań do G4, do Mane6 i także Celestia i Luna pojawiły się na jednym z plakatów i Wonderbolts. Były też pokazane urywki z G1 na telewizorze. Pytanie tylko ile lat minęło od czasów z poprzedniej generacji, do obecnej, setki, a może i tysiące? Może to dlatego każdy kucyk zapomniał już o co poszło w zamierzchłej przeszłości i doszło do rozpadu między gatunkami, a może to będzie dopiero wyjaśnione? Ogólnie film podobał mi się bardzo i naprawdę się teraz cieszę z posiadania Netflixa.
-
Ja sam jeszcze nie obejrzałem, więc ze swoją oceną się wstrzymam jeszcze.
-
littlehybridshila
-
CenCerberon
-
Mnie tam alicorn nie przeszkadza, choć przyznaję że jest to lekko wtórne.
-
Kolejny animowany serial w filmowej wersji... https://naekranie.pl/aktualnosci/she-ra-live-action-amazon
-
Najnowszy zakup...
-
pridark
- 676 odpowiedzi
-
- twilight sparkle
- galeria
-
(i 2 więcej)
Tagi:
-
Wygląda lepiej od G4, przynajmniej jak dla mnie.
-
ravensun
-
yakovlev-vad
-
Szukam na Allegro, ale jeszcze trzeba będzie poczekać, aż wyjdzie to... A jak się sprzeda dobrze, to pewnie i druga część powstanie.
-
Nice dobiłem już do 600h
-
Ze zwiastunów widzę, że jakość animacji jest zdecydowanie lepsza niż to co oferuje serial. I sam zastanawiałem się nad obejrzeniem tego.
-
Yakovlev-Vad
- 676 odpowiedzi
-
- twilight sparkle
- galeria
-
(i 2 więcej)
Tagi:
-
Sweetie Belle, Apple Bloom, Scootaloo The-Minus
-
Podpowiem, że to było w czyimś śnie.
-
Podpowiadam, że to miało coś wspólnego z Pinkie Pie
-
Minecraft
-
Tak jest. Nowe pytanie.
