Kto tego nie oglądał??? Pamiętam jak ta aktorka/piosenkarka, robiła mega furorę w Polsce. Jej płyty szły jak bułeczki, a każdy program z jej udziałem oglądały całe rodziny.
@Magic Sunset ?
N: Jest spoko i chyba jedyny nick zakończony "kropką obserwatora"
A: Fajny ten kucyk.
S: Osobiście nie przepadam za tego typu sygnaturkami.
U: Stary znajomy, ogólnie spoko user
Narazie nie wiemy jak będzie wyglądać nowa generacja, może być tak, że te same osoby z G4 będą ją robić i kreska pozostanie ta sama, ale nowe postaci i uniwersum.
A jednak plotki się potwierdziły i do końca obecnej generacji zostały nam 2 sezony, po których na rok 2020 zapowiedziana została 5 generacja MLP. Ma powstać też 2 część filmu MLP.