Tych wersji "Titanica", było kilka, najstarsza jaką widziałem, była czarno biała z lat ok 50. W tej części statek zatoną w całości i bardzo sztucznie to wyglądało. Natomiast wersję o której wspominasz, też widziałem i jak dla mnie też jest dobra, ale ta najnowsza chyba jest najlepsza ze wszystkich.
N: Dość charakterystyczny.
A: Nie bardzo wiem co przedstawia, ale nie jest zły.
S: Jest ok, ale znowu jak wyżej, nie moje klimaty.
U: Znana osoba na forum, raczej mało gadamy ze sobą, ale dzięki temu, nie kłócimy się