Chodziło o Lunę, która to sama dla siebie stworzyła koszmar, który trwać miał wiecznie. Pozostałe kuce, śniły koszmary, przez jeden odcinek.
Ok, nowe pytanie.
Ile razy Rarity, odcinała sobie ogon?
Właśnie go obejrzałem i moim zdaniem wiele wniósł do serialu. Pokazał wszystkie obawy jakie czekały na CMC, po zdobyciu znaczków i jeszcze bardziej uwidocznił różnice między klaczami. Ale Mane 6, również się od siebie różnią charakterami i zainteresowaniami, a mimo to trzymają się razem jak CMC. Mamy też spoko piosenkę Jak dla mnie to odcinek bardzo dobry.