Jump to content

Spectra

Brony
 • Posts

  79
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Spectra

 • Birthday 08/29/2000

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Całkiem duże miasto, położone jakąś godzine od Krakowa =3
 • Zainteresowania
  Głównie grafika komputerowa. Bardzo często tworzę w PTS lub w Gimp'ie . Sprawia mi to ogromną przyjemność :) Muszę się jednak przyznać, że nie publikuje moich Art'ów na internecie. Jeśli ktoś by chciał zobaczyć to jestem w stanie wysłać jeden z nich. Z przedmiotów szkolnych lubię.. Muzykę.
  Jest prosta i mamy fajnego nauczyciela.. Na ogół dobre mam oceny, mimo tego nie lubię się uczyć.
 • Ulubiona postać
  Księżniczka Luna, Twilight Sparkle oraz Raibow Dash :D

Recent Profile Visitors

8257 profile views

Spectra's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

0

Reputation

About Me

CIkGysV.png

Welcome to my Wonderland..

Jesteś okropnie spóźniony/a, zauważyłeś/aś? Aż o jedną sekundę! Pozwól, że się przedstawię, i zaproszę na herbatę.. Mam na imię Aleksandra i mam 13 lat.  Wprost uwielbiam czytać "Alicję z Kariny Czarów", lub grać w grę pt. "Alice madness returnes". Nie ma chyba chwili w której nie wyobrażałabym sobie Szalonego Kapelusznika lub kota z Cheshire.. Oprócz tego kocham śpiewać - I w tym jestem chyba najlepsza. Śpiewam zazwyczaj delikatnymi i wysokimi tonami, najlepiej wychodzą mi piosenki Anny German oraz Evanescence. Na ogół jestem bardzo miła i przyjacielska, bardzo lubię się uśmiechać :)  Cóż by tu jeszcze dodać.. Zawsze jesteś miło widziany(a) w mojej "Krainie Czarów", z wielką chęcią odpowiem na wszelkie nurtujące cię pytania :)

 

Mój wygląd: Mam niby włosy w kolorze ciemnego blondu.. A jednak są one prawie ciemno brązowe. Zazwyczaj chodzę w rozpuszczonych włosach, choć zdarza mi się je wiązać w kucyka lub spinać w koka. Moje oczy są zielone.. A cera jasna. I to chyba tyle :)

 

Moja OC - Amber Royal

Zapytaj Amber i wpisz się na listę jej fanów!

Postać która wygląda na nieco mroczną miała kiedyś straszne dzieciństwo, lecz teraz wszytko powoli wraca do normy. Ma kruczoczarne włosy i jasno szafirowe pasemko, a jej sierść jest szara. Jej oczy są błękitne i lekko się błyszczą. Często nosi małe kokardki na włosach i kolczyki w uchu.  Jej talentem jest głównie walka związana na uboczu z czarną magią. Swój znaczek uzyskała pokonując Kosiarza Kart mieszkającego w Wonderlan'dzie. Nie ma zbyt wiele znajomych, mimo tego bardzo chciałaby mieć choć jedną prawdziwą bratnią dusze, która nie bałaby się jej, ze względu na jej historie i wygląd.. Zrobiłam mnóstwo Art;ów a nią, więc jeśli ktoś chciałby zobaczyć to mogę wysłać :)  Obrazek który jest obecnie dołączony do OC, jest obrazkiem tymczasowym/ robionym na szybko(w godzinę- nieźle no nie? :D

Niedługo go zmienię i może nawet wkleję do tematu obrazki z nią związane. :D

 

 

hq2AL8X.png 0ORFywf.png?2

PS. Nie ma mnie do 5 czerwca z powodu zbyt dużej ilości nauki. Nauczyciele zrobili nam testy z różnych przedmiotów sprawdzające czego się nauczyliśmy przez cały rok i będą one miały wpływ na moje oceny na koniec roku :youdontsay:

 

 

 

                                                 

 

 

 

×
×
 • Create New...