Siedzę sobię przy komputerze, przemieszczając się przez gęste lasy internetów, i co znajduję? Sequel do Szklistości! Grzechem byłoby nie zajrzeć i nie przeczytać, więc od razu wziąłem się do roboty.
Rozpoczęłaś to opowiadanie w sposób dość tajemniczy, co oczywiście u mnie jest plusem Końcówka lekko mnie rozbawiła.
Nie mogę się przyczepić w żaden sposób do Twojego stylu pisania.
Dzięki temu zgadnij co dostaniesz? Repa! I wiedzę o tym, że czekam z niecierpliwością na kolejne rozdziały