Skocz do zawartości

nyaa

Brony
  • Zawartość

    124
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez nyaa

  1. Nie zrobiłbym nic, bo by mi się nie chciało Co byś zrobił, gdybyś złapał rybę-Fluttershy? :c
  2. Nie ma pierwszego. Zwykle nigdy tego nie robię (ze zwykłej niewiedzy, niechęci, czasem też złośliwości), ale wytknę parę kwiatków, przez które oczy potencjalnego czytelnika, tudzież Dolara/innego bardziej szanowanego krytyka fanfików mogą krzyknąć do niebios w celu przedwczesnego odkupienia za winy jakie musiałyby cierpieć... spode łba* różnic* Celestię* To tylko kilka z przykładów w tym morzu literówek... Po trzecie primo... Nie wiem, nie odwiedzałem Twi tam w Kuńlandzie czy jak to teraz nazywają, ale te frazy raczej nie wyglądają na takie, jakich użyłby kucyk... Do tego dołożę jeszcze to: nie wyłapałem prawie żadnych opisów głównego protagonisty. Nic, zero, nol'. Pojawia się znikąd, nie wiemy kim jest (dlatego zakładam, że jest zwyczajnym koniem?), więc użycie tych wyrażeń nie jest w żaden sposób usprawiedliwione, moim zdaniem. Po czwarte primo... Opisy zdają się być... zbyt ubogie, lakoniczne, przez co akcja pędzi jak bełt wystrzelony z kuszy, ale gdzie? Oj, nie wiem... Nie wiem... A skąd? Też nie wiem... Gdybyś ciut bardziej skupił się na otoczeniu, może całość płynniej by się czytała (przepraszam za kolokwializm...). Spróbuj. TL;DR zmień/znajdź korektora i spróbuj spowolnić, urozmaicić, a także wyjaśnić (przynajmniej po części) akcję przez bogatsze opisy. Przybyłem, napisałem co myślę, więc znikam.
  3. N: Advilion. Hmm... Ładnie brzmi, dość łatwy do zapamiętania... co ja innego mogę powiedzieć? A: Cadance w czapce mikołajowej. Widzę że przygotowujesz się do świąt jak każdy inny user S: Gwieździste niebo i adekwatny do nocy cytat. Hm... Czy to prawda, nie wiem, ale jedno stwierdzam: ładnie skomponowane. U: Za mało znam, bym cokolwiek mógł o nim powiedzieć.
  4. Approved. Bierz, i bądź Arlohiem, teraz i na wieki! (Dwustronna Pauka daje +1 do dimejdża i plus trzydzieści do przebicia Arłoha ale zmniejsza HP i melanż mango pointsy do zera bo weź i to k***a złap) Gdzie jest link do dałnlołdu ;-;
  5. Pamiętam..! Bo nie każdy pamięta, a pamięć to rzecz święta..!

    1. Oreo_maniak

      Oreo_maniak

      Pamięć mam dobrą, lecz krótką.

  6. Alalalalalala bamba, alalalalalala bamba, Kalista, Alistar...

  7. nyaa

    :P
    1. Camed

      Camed

      AKURAT PISZĘ W BASIC'U W .NET'ie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

      Zrobiłeś mi dzień <3333

    2. nyaa
  8. DJ Pon-3 saves the day. Wszyscy Rainbooms chwalo, a tu ona najwincyj zrobiła. Bez niej by nie otworzyli drzwi.
  9. nyaa

    MLP team!

    Meh, są jeszcze miejsca? Nick: MrDamikos Dywizja: Guld pińć ale ranków yoloq nie gram na razie Pozycja: Tylko top, tylko mid. Poślij mnie gdzie indziej, a skończę ze statami 0/10 i to nie z mojej winy.
  10. nyaa

    Daj swoje foto :P

    Deymen soł macz. Wyglądam jak typowy Wania
  11. Komentarz nie zawiera spojlerów. Nie, wierzę, w to, co widzę. Nie wiem jaki urok na mnie rzuciłeś, Autorze, nie wiem jak długo budowałeś tą twierdzę tekstu, nie chcę nawet myśleć już o tym jak bardzo solidne wszystko tu jest, ale jedno muszę stwierdzić z wielkim bólem: Stihl tego fanfika się nie ima. To byłoby po prostu sprzeczne z naturą. Chciałbym dać temu [Epic], ale ogólniki to nie umotywowanie do przyjęcia głosu... edit: dlatego walić ogólniki, Dolar czytaj konkrety, i myśl czy się ten głos przyjmie. Piszę z pamięci, więc mogę coś przekręcić, i nadal dużo to może nie mówić, no ale więcej niż wcześniej. No, to chyba tyle...
  12. Nick: Coś w tym jest, co skłania do człowieka do głębszego filozofowania Awatar: Nie wiem co to jest, ani kto to jest, ale nawet ładny. Sygnatura: aa, no to już wiem, co powiedzieć o avku czyźbyś lubiał rocka? Wydaje się dość dynamiczna (sygna), co mi się podoba. Użytkownik: Dużo nie miałem okazji z nim rozmawiać, choć jest okej. Bardziej ode mnie :|
  13. Może. O ile łóżko nie będzie za ciepłe, a przyszłość nazbyt różowa.
  14. Prosiłbym mnie o przepisanie z Łomży na Zambrów (woj. podlaskie).
  15. N: Nie lubię takich wieloczłonowych raczej, więc 2/10. A: Fuj. Jakby ktoś wylał farbę na czarny papier. S: Nie ciesz się, jeśli 99% populacji się nie podoba. U: Nie znam.
  16. N: Ładny, klimatyczny. A: Całkiem całkiem, aczkolwiek nie moje klimaty. S: Animacja z czwartego sezonu, najs. U: Bodajże z ładnych artów kojarzę, ale poza tym nie znam
  17. N: Hm, chyba gdzieś słyszałem. A: Łot, ładny nawet. S: Dwa userbary, nostalgiaa... Przypomina moją starą sygnę U: Nie znam, nie kojarzę.
  18. Poniedziałek: watch_ponies Wtorek: sezon pierwszy i drugi Środa: sezon trzeci i czwarty Czwartek: najlepsze polskie fanfiki Piątek: najlepsze angielskie fanfiki Sobota: odetchnięcie Niedziela: kościółek się kłania... Dalej.
  19. N: Oh no, kobieta z Mordoru :c A: Jakiś facet, ale nie kojarzę S: Dafuq. Psychodeliczny link. U: Szpamer, nie lubię szpamerów ;c
  20. Meh, no to niedługo będzie można kraśc. Dalej.
  21. N: Meh, jak dla mnie za długi. A: Znam skądś, nie taki zły. S: Einstein... Może byc. U: Nie znam, nie mogę nic powiedziec...
  22. Po tylu latach głosowań wyniki zostały ustawione i przedstawione, możemy się rozejśc.
  23. N: O nie, znam ten nick aż za bardzo. Ze Death iz bek... A: Nawet nie wiem co to jest, kantalupa? ;-; S: [*] signature. Ale może to i lepiej... U: Nie lubię, straszny i niedobry spamer :c
  24. N: Niespotykany, co z kolei jest albo kolejnym nickiem do wbicia sobie do głowy, albo źródłem oryginalności, w tym przypadku raczej tym drugim A: Hmm... Ładny, i to nawet bardzo. S: Let's rock. U: Widuję na SB, ale nie rozmawialiśmy, to nie wystawię obiektywnej oceny, choć myślę że raczej ogarnięty
×
×
  • Utwórz nowe...