MietekPL (TS)

Brony
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About MietekPL (TS)

 • Rank
  Pogromca beczek
 • Birthday 12/05/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Błażejów
 • Zainteresowania
  Militaria, MLP:FIM, Gry strategiczne, piłka nożna
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle
  Księżniczka Luna
  Księżniczka Cadence

Recent Profile Visitors

838 profile views
 1. Witaj Księżniczko Luno. Mam dwa pytania do twojej skromnej jak i majestatycznej postaci. 1. Czy bywasz czasami w naszym świecie? (Na przykład: Kiedy zasypiasz to się przenosisz do naszego świata?) 2. Jak się czujesz z takim stanem rzeczy że oprócz Ciebie i Twojej Siostry jest jeszcze księżniczką Cadence i Twilight?
 2. Jeśli chodzi o EU To posiadam II i III. Gram dosyć regularnie, najbardziej uwielbiam grać Polską. (Fakt że wojny) Ale jeśli dobrze się manipuluje dyplomacją. To da się radę ze wszystkim
 3. 1. Czy powstanie warszawskie było słuszne? (Tak/Nie) 2. Co tam u Spike? 3. Przeczytałaś wszystkie książki u siebie, czy może jednak jest coś czego nie przeczytałaś, lub nie zrozumiałaś?
 4. Melduje że po długotrwałej przerwie technicznej mogę kontynuować grę w WoT w tak zacnym klanie jak wasz
 5. March of War to turowa strategia MMO oparta na modelu biznesowym free-to-play. Za produkcję odpowiada studio ISOTX znane z serii Iron Grip. Tytuł umożliwia wspólne rozgrywki użytkownikom komputerów PC, Mac, a także urządzeń mobilnych (iOS, Android). Akcja gry rozpoczyna się w roku 1940. Diselpunkowy świat pogrążony jest w konflikcie sześciu nacji (do wyboru oddano między innymi European Alliance czy United Republic). Gracz wciela się w przywódcę jednej z nich i rusza do walki o dominację na całym globie. http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20907 Mój nick na Steam: mietekplts Zapraszam serdecznie do gry - są możliwe zakładania tzn. grup itp.
 6. Przybliżone premiery nowych części Homka Homeworld HD (Remastered) : Grudzień 2014 Homeworld 2 HD (Remastered) : Grudzień 2014 Homeworld: Shipbreakers: początek 2015 roku Więc będzie sporo się działo.... choć raz coś porządnego... znów e Starcrafty itp. pójdą do piekła
 7. Jeśli chodzi o plemiona, na którym świecie gracie - mam ochotę pograć z wami jeśli można
 8. Nick WOT : mietek000 Najwyższy tier: V Nacja : Niemcy, Anglia, Japonia, Rosja Czas gry: ok 1,5 roku Poprzedni klan: - CK1PP Czas jaki mogę poświęcić: Do końca wakacji do 4-5h./ W czasie szkoły (ostatnia klasa maturalna) max 2-3h.
 9. Dobra, trzeba jakoś się wybudzić

 10. Załamany całkowicie życiem, bez wiary w siebie, idę w ciemność, pogrążając się w tym co widzę i jak się czuje.