JanetJ777

Brony
 • Content count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About JanetJ777

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 07/21/1995

Kontakt

 • Strona www
  http://mjbroad.tk
 • Gadu-Gadu
  21843551

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Ulubiona postać
  Pinkie Pie i Fluttershy

Recent Profile Visitors

836 profile views
 1. Poprawiłam https://docs.google.com/file/d/0B8RqmjLUhnG6enVLMkctNndtTU0/edit
 2. Moje nagranie wraz z napisami końcowymi, ciut czasem obraz zacina się https://docs.google.com/file/d/0B8RqmjLUhnG6enVLMkctNndtTU0/edit?usp=sharing Moim zdaniem Sunset była świetna a zaś Luna i intro było okropne. Inne głosy były bo nagrywało SDI Media Polska.
 3. Napisali mi to na facebooku... P.S Wiadomo już kto będzie streamował?
 4. Tylko teraz czy Teletoon dostanie film od HUB czy Hasbro?
 5. Wycięli piosenkę This strange world, Trixe przy automacie oraz ligę znaczkową z Cheerilee w bibliotece i Derpy z napisów.
 6. Niby Teletoon+ zapewnia że nie mają prawa ingerować(w tym ucinać scen) w materiał który dostaną ale co jak dostaną film z Hub a nie z płyty?
 7. Hub uciął najlepsze sceny -.- http://www.youtube.com/watch?v=u1Q0UlFbnuU
 8. Ja na pewno nagram to a live zobaczę czy dam radę.
 9. Teletoon+ ma BARDZO złych dubbingujących aktorów, przykład: http://www.youtube.com/watch?v=pRiwBiGxRxM http://www.youtube.com/watch?v=WTHtDBtd41E
 10. Czy tylko mi ten fragment ze Scootaloo skojarzył się z fanfikiem ,,Rainbow factory"?
 11. Celestia wysłała ją żeby poznała przyjaciół ale Twilight nie chciała dopóki nie poszły z nią walczyć z NMM. Wiec jakby nie było NMM nie miałyby po co iść po Elementy harmonii. Jak nic to będzie tylko retrospekcja i lekcja o zazdrości... Może nawet Discord wpląta się albo Chrysalis.
 12. Jakby nie dopuściła do przemiany to by nie poznała mane 5.
 13. A mnie to przypomina Harrego Pottera i komnatę tajemnic i pamiętnik Toma Riddla. Tylko pytanie czyj pamiętnik dorwała Twilight? Discorda? Luny? Celesti?
 14. Zamieniłam jak od niechcenia strzałę w stokrotkę a następnie nasłałam na mojego przeciwnika wielkiego czerwonego smoka. Zaczarowałam go tak żeby mnie ani widzów nie atakował i kiedy Ryszard walczył z nim jadłam popcorn.
 15. Weszłam pewnym krokiem na arenę,rozejrzałam się po widowni a następnie spojrzałam na mojego przeciwnika. Czekałam w ciszy na jego pierwszy ruch aż w końcu nie widząc reakcji zaczęłam pojedynek otaczając go ogniem.