JanetJ777

Brony
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About JanetJ777

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 07/21/1995

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Ulubiona postać
  Pinkie Pie i Fluttershy

Recent Profile Visitors

893 profile views
 1. JanetJ777

  Poprawiłam https://docs.google.com/file/d/0B8RqmjLUhnG6enVLMkctNndtTU0/edit
 2. JanetJ777

  Moje nagranie wraz z napisami końcowymi, ciut czasem obraz zacina się https://docs.google.com/file/d/0B8RqmjLUhnG6enVLMkctNndtTU0/edit?usp=sharing Moim zdaniem Sunset była świetna a zaś Luna i intro było okropne. Inne głosy były bo nagrywało SDI Media Polska.
 3. JanetJ777

  Napisali mi to na facebooku... P.S Wiadomo już kto będzie streamował?
 4. JanetJ777

  Tylko teraz czy Teletoon dostanie film od HUB czy Hasbro?
 5. JanetJ777

  Wycięli piosenkę This strange world, Trixe przy automacie oraz ligę znaczkową z Cheerilee w bibliotece i Derpy z napisów.
 6. JanetJ777

  Niby Teletoon+ zapewnia że nie mają prawa ingerować(w tym ucinać scen) w materiał który dostaną ale co jak dostaną film z Hub a nie z płyty?
 7. JanetJ777

  Hub uciął najlepsze sceny -.- http://www.youtube.com/watch?v=u1Q0UlFbnuU
 8. JanetJ777

  Ja na pewno nagram to a live zobaczę czy dam radę.
 9. JanetJ777

  Teletoon+ ma BARDZO złych dubbingujących aktorów, przykład: http://www.youtube.com/watch?v=pRiwBiGxRxM http://www.youtube.com/watch?v=WTHtDBtd41E
 10. JanetJ777

  Czy tylko mi ten fragment ze Scootaloo skojarzył się z fanfikiem ,,Rainbow factory"?
 11. JanetJ777

  Celestia wysłała ją żeby poznała przyjaciół ale Twilight nie chciała dopóki nie poszły z nią walczyć z NMM. Wiec jakby nie było NMM nie miałyby po co iść po Elementy harmonii. Jak nic to będzie tylko retrospekcja i lekcja o zazdrości... Może nawet Discord wpląta się albo Chrysalis.
 12. JanetJ777

  Jakby nie dopuściła do przemiany to by nie poznała mane 5.
 13. JanetJ777

  A mnie to przypomina Harrego Pottera i komnatę tajemnic i pamiętnik Toma Riddla. Tylko pytanie czyj pamiętnik dorwała Twilight? Discorda? Luny? Celesti?
 14. Zamieniłam jak od niechcenia strzałę w stokrotkę a następnie nasłałam na mojego przeciwnika wielkiego czerwonego smoka. Zaczarowałam go tak żeby mnie ani widzów nie atakował i kiedy Ryszard walczył z nim jadłam popcorn.
 15. Weszłam pewnym krokiem na arenę,rozejrzałam się po widowni a następnie spojrzałam na mojego przeciwnika. Czekałam w ciszy na jego pierwszy ruch aż w końcu nie widząc reakcji zaczęłam pojedynek otaczając go ogniem.