Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  2. 1.Bojąc się miłości- jest w MLS, ale to nie clop, można czytać. 2.Po prostu mi zaufaj 3.Uwięziony 4.Czas i Harmonia- lekki wątek miłosny
  3. Znalazłam fanfik ideał...

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [3 więcej]
    2. GoForGold

      GoForGold

      Mistrzostwo.

    3. miskof

      miskof

      Genialny, czysty geniusz.

    4. Cahan

      Cahan

      Cahan wie co dobre. Jeśli ja coś polecam, to znaczy, że warto.

  4. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  5. Mnie dobija to, że chyba 3/4 wypowiadających się nie rozumie znaczenia tego sloganu i myli go z czymś innym.
  6. Khornel- czyli jeśli gej nie jest wolontariuszem i nie poświęca minimum 5 godzin dziennie na pomoc dzieciom w hospicjum, etc., to należy go linczować, albo wyzywać od pedałów? To nawet nie jest śmieszne, tylko straszne. Zwłaszcza, że homoseksualizm nie jest zjawiskiem destrukcyjnym.
  7. N: Trochę mało oryginalny. A: Podoba mi się ta RD. S: Yyy nie. Taka trochę niewyraźna. Choć aktora to nawet lubię. U: Tyle wygrać! Tyle postów! Wow! A userka całkiem sympatyczna. Oczywiście wielki +.
  8. Przydałoby się napisać nowy rozdział, a czasu ni ma.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [1 więcej]
    2. Generalek

      Generalek

      Przydałoby się skończyć jakikolwiek fic o kucach, jaki pisałem.

    3. Cahan

      Cahan

      Generałek- to też by się przydało. I to mnie martwi, bo zaplanowałam sobie trylogię + serię spin offów, a nie jestem nawet w połowie jednej części.

    4. Generalek

      Generalek

      Hue. Żaden mój Fic mlp nie wyszedł poza 2 rozdziały.

  9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  11. Nikt nie potrafi tak psuć imprez jak ja xD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [1 więcej]
    2. Burning Question

      Burning Question

      W końcu jakaś dziewczyna poza mną, która też potrafi growlować. XDDDD Bądźmy creepy razem!

    3. Cahan

      Cahan

      Myślę, że potrafi większość, tylko niewiele próbowało, bo się nie odważyły.

    4. Burning Question

      Burning Question

      Rozmawianie growlem jest najfajniejszą creepy rzeczą ;D

  12. N: Podoba mi się- krótki i charakterystyczny. A: Prześliczna Rarcia. S: Jednorożce z Mane6, ładnie się prezentują, a obie klacze uwielbiam. U: Pisze całkiem sensownie i jest raczej spoko.
  13. Przeczytałam sobie w końcu numer [no, może nie cały, ale większość]. Mi tam się bardzo podobały teksty Triste o życiu z epilepsją miokliniczną. Się wzruszyłam. Trochę rozumiem tą kwestię ze znajomymi, ponieważ sama choruję na astmę, a dla niektórych widok ataku tej choroby, to taki drastyczny widok, że lepiej się z taką osobą nie zadawać. Oczywiście moja przypadłość przy Twojej to tylko pikuś, więc tym bardziej rozumiem jak Ci ciężko. Mam nadzieję, że twoje dalsze losy potoczą się lepiej . Na pochwałę zasługuje też tekst SPIDI'ego o kanoniczności. Dobrze napisany, fajnie się to czyta.
  14. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  15. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  16. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  17. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  18. Co mnie wkurza? 1) Apple Bloom- serio, nie lubię jej. Taki irytujący źrebol, którego problem "nie mam CM!" to koniec świata. Reszta CMC jakoś tego nie przeżywa. No i momentami jest wredna i głupia. 2)Polski dubbing- dlatego go nie oglądam. Infantylnie strasznie wyszedł. 3)Pinkie Pie- 3/4 jej żartów mnie nie śmieszy, tylko irytuje. 4)Miejscami zbytnia cukierkowość- ja tam wolę jak walczą
  19. N: Pisany tak trochę, Pokemonami, ale przynajmniej krótki i charakterystyczny. Imho trochę za słodki. A: Jakieś anime. Graficznie niezłe. S: Graficznie ładna, przesłanie też fajne. U: Nie znam, ale ma sporo osta.
  20. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  21. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  22. Największy LARP w Polsce [nie licząc Orkonu, który nie do końca jest LARPem]. Klimaty fantasy, akcja odbywa się w znanym świecie. Radzę obczaić ich stronę, forum, obejrzeć trailer i.. jechać .
  23. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  24. Cahan

    Odcinek 14: Filli Vanilli

    Kiedy Flutterkę otaczają te białe kucze mordy, bez twarzy.
×
×
  • Utwórz nowe...