Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Masz naprawdę fajną, pewną kreskę. Pyszczek, grzywa i ogon wyszły ci naprawdę doskonale. Nie podobają mi się jednak tylne nogi tego ostatniego kucyka- są za grube. Kłoda jest zaś trochę za mała i za cienka.
  2. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  3. Cahan

    Wolny/a czy zajęty/a?

    Mirmił- takie teksty nie powinny się pojawiać nawet w żartach! W męczeniu zwierząt nie ma nic śmiesznego, ani fajnego! Co szczeniaczek komu winien?
  4. Ta muzyka jest wspaniała. Radzę odsłuchać do końca, ponieważ prócz soundtracku z gry, znajdują się też piosenki fanowskie, w wykonaniu min. Malukah.

    1. WilczeK

      WilczeK

      W końcu to Skirim

  5. Cały obrazek prezentuje się całkiem nieźle. Szczególnie tło jest fajne. Jeśli chodzi o kucyka, to najbardziej podobają mi się przednie nogi oraz skrzydła. Oko jest za małe i osadzone za nisko oraz pod złym kątem. Wydaje się też być przymglone, powinno mieć więcej blasku. Grzywa jest fajna, ogon też, ale jego osadzenie zostało namalowane niestarannie- brakuje paru kresek. Pyszczek mógłby być nieco smuklejszy i bardziej wydłużony Tylne nogi są nieprawidłowo zgięte- za okrągłe w stawach skokowych. Bardzo ładne gwiazdy, ale już chmury przywodzą mi na myśl białą pleśń. Są trochę za kudłate, za gęste [zbite], a ich kształt jest zbyt regularny. Tej książce czegoś brakuje, mianowicie okładki .
  6. Cahan

    Wolny/a czy zajęty/a?

    Kyoko- moi też tak twierdzą. Grunt, żeby był bękart. Ale u mnie to ojciec, nie matka. Uznał, że powinnam mieć dużo synów, których mógłby szkolić na ninja [w domyśle na coś typu wysportowany, wojowniczy chłopak] xD
  7. I jeszcze jedno, bo wtedy się spieszyłam i nie dokończyłam opinii- moim zdaniem ładniej wychodzą Ci kucyki z konturami. Wyglądają bardziej estetycznie i lepiej pasują do Twojego stylu. Ale z drugiej strony dobrze jest eksperymentować i gdyby zrobić jeszcze lepsze [mocniejsze i bardziej wyraźne, ale równie płynne jak teraz] cieniowanie ciała, to mogłoby wyjść coś ekstra, w takim efekcie 3D.
  8. Ładna Pinkie, ale w takim ustawieniu głowy imho powinno być jej widać kawałek drugiego oka. Fajne oczko i grzywa, ale ten kawałek ogona wygląda niestarannie. Tło proste, ale ładne i ma w sobie to mistyczne coś. Głowa jest nieprawidłowo osadzona na szyi- kreska powinna być płynna, a w miejscu styku powstał tak jakby "namiocik". W wielu miejscach kreska jest krzywa [np. na zadzie].
  9. Cahan

    Tiara Przydziału

    A ja będę oryginalna: Hufelpuff!
  10. Jego nick jest trudnopisalny.
  11. Cahan

    Odcinek 13: Simple Ways

    Jak dla mnie to ona się przebrała za stereotypową amerykańską dziołchę z farmy. Miało być kiczowato, ponieważ to miała być parodia. Ale fakt- Rarci się coś gust pogorszył, bo te stroje w Raibow Falls były koszmarne. Od razu chamska- moje kłótnie z przyjaciółmi wyglądają 10 razy gorzej . A poważniej- cały odcinek to parodia. A Spike nigdy nie będzie atrakcyjny dla Rarci, tak samo jak dla mnie nigdy nie będzie atrakcyjny chłopiec chodzący do podstawówki, choćby nie wiem jak rycerski był.
  12. N: Swahili, jeden z głównych języków w Afryce. Całkiem ładny nick, charakterystyczny. A: Ładnie narysowany lew, przypomina i te z Króla Lwa. S: Uroczy kociak U: Ma tyle postów na liczniku, a coś nie znam, pewnie pisze w innych rejonach forum. Wydaje się być ogarnięta.
  13. Cahan

    Flash Sentry

    Ja bym chciała, ale w serialu, a nie RR. Mogliby pokazać jakiś dojrzalszy romans, niż miłosne komedie lvl Rarity. Bo Czajnik i Kredens do mnie jakoś nie przemawiają.
  14. Cahan

    Flash Sentry

    Wiesz Burning- w wersji kucykowej jest pegazim gwardzistą i chodzi w seksownej zbroi- jest na co lecieć, w końcu gwardia to elita. Są raczej wykształceni, rycerscy, silni... Noszą dobry materiał genetyczny. No i nie jest brzydki, jak np. taki Gizmo. A w wersji ludzkiej- mało o nim tak naprawdę wiadomo, a może jego hobby jest dajmy na to fizyka molekularna...
  15. Cahan

    Odcinek 13: Simple Ways

    Ja sądzę, że Rarcia doskonale widzi ciągłe zadurzenie Spike'a, ale udaje, że nie widzi, bo tak jej prościej. To dość typowy sposób na traktowanie swojego adoratora płci męskiej, który zachowuje się jak podnóżek. I czy tylko mnie Trenderhoof nie przeszkadzał? Dla mnie to taki lekki Werter, albo inny Kordian- raczej czuję do faceta lekką sympatię, przecież on nic złego nie zrobił, poza zauroczeniem w AJ. W realnym świecie takie jednostki mnie irytują, ale w kreskówce . A co do zachowania Rarci w stosunku do Trenderhoofa- jakbym widziała swoją najlepszą przyjaciółkę .
  16. Dark Mane'a- czarny ogier alikorna, o czarnej grzywie, złotopomarańczowych oczach i z płonącym mieczem jako CM [który zdobył, ponieważ był takim idiotą, że udało mu się spalić swój pierwszy, stalowy miecz w ognisku], jeśli można . Dziękuję RainChaser, wiedz jednak, że talentu nie mam. Rysowanie to jedynie kwestia wyćwiczenia.
  17. Bardzo chętnie. Chciałabyś coś konkretnego?
  18. Dziękuję wam bardzo za opinię . Niestety nie wiem co to AT...
  19. N: Trochę zbyt oklepany, ale przynajmniej krótki. A: Jego OC- ładny kuc i ładne wykonanie. S: Jakaś taka za mało kolorowa. U: Udziela się głównie w off topie, ładnie rysuje.
  20. Już za tydzień ferie, czyli kolejne rozdziały oraz kolejne fanfiki się napiszą, a lvl się nabije :D.

    1. Kamiiru

      Kamiiru

      Ja też, ale pociesze się tym że praktycznie zostały tylko 2 miesiące szkoły. Bo w połowie kwietnia święta. A pierwsze tygodnie to wystawianie ocen.

    2. Cahan

      Cahan

      Ja tam rok szkolny kończę w maju ;)

  21. Cahan

    Lista fanów Diamond Tiary

    A dlaczego wcześniej była tutaj? O co z tym chodziło?
  22. Cahan

    Odcinek 13: Simple Ways

    Zabawny i przyjemny odcinek. Wątki miłosne zostały przedstawione karykaturalnie, ale prawdziwie. Szczególnie zachowanie Rarci- chyba znam jej męską wersję w rzeczywistości, pod względem metody podrywu. Akcja dobrze wpasowała się w czas odcinka, a sama fabuła ciekawa.
  23. Ile komentarzy- hje, hje. No cóż:
  24. Cahan

    Odcinek 13: Simple Ways

    Przepraszam, ale przegapiłam live streama i prosiłabym kogoś o jak najszybsze wstawienie odcinka . A te obrazki z odcinka- It looks amazing!
  25. Bierze mnie za faceta...
×
×
  • Utwórz nowe...