Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  2. Cahan

    Alicornikacja Twilight

    Moja teoria o wysokości alikornów- eee genetyka? Ja jestem wysoka jak facet, a na jedną z moich koleżanek przezywają karzełkiem, bo taka mała. Za to moja inna koleżanka jest sporo wyższa od swojej starszej siostry, a silniejsza wcale nie jest. O co mi chodzi? Po co sobie dorabiać teorię do wzrostu alikorna? Tęczowe Królestwo- nie wiem co to, ale brzmi jeszcze bardziej idiotycznie, niż Kryształowe Imperium.
  3. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  4. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  5. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  6. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  7. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  9. I need create!

  10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  12. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  13. Nie chodzi o wygłaszanie, ale pokazujmy to swoimi uczynkami na co dzień, bądźmy lepszymi ludźmi dla innych. Postępujmy moralnie i to nie dlatego, że tak mówi Hasbro, tylko dlatego, iż to jest właściwe.
  14. Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczyna się życie drugiego człowieka. Nie można tolerować zachowań destrukcyjnych- morderstw, gwałtów, znęcania się nad zwierzętami, etc. Posterunkowy Ślimak- jakoś wielu ludzi zapomina o tych przyjaznych morałach z serialu dla 8 letnich dziewczynek... A tłumaczenie, iż kierowanie się nimi jest głupie, ponieważ jest to serial dla dzieci, jest dla mnie nielogiczne. Serial głosi prawdy uniwersalne i świat byłby lepszy, gdyby ludzie się nimi kierowali. Ktoś musi zacząć. I równie dobrze mogą być to bronies.
  15. Zmieniłabym avka i umieściłabym coś w sygnie, ale nie mam nic wystarczająco epickiego, co by moim dziełem było.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [3 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      Wenę? Co to jest wena?! A poważniej- obiecałam parę obrazków różnym ludziom oraz specjalną serię na Walentynki, więc najpierw to, potem av.

    3. WilczeK

      WilczeK

      ,, nie mam nic wystarczająco epickiego''

    4. Cahan

      Cahan

      Na chwilę obecną ;)

  16. Linds- tolerować nie znaczy lubić, ani popierać. Znaczy znosić i nie linczować, nie bluzgać na coś/kogoś, etc.
  17. N: Nieoryginalny, zawiera niepotrzebne GR8, zbyt skomlikowany. A: Urocza Flutterka S: Całkiem ładne userbarsy, ale Nocny Tancerz to dziwne imię dla klaczy, po angielsku brzmiałoby lepiej. U: Ma mało postów i go nie znam.
  18. Ja myślę, że zmieni się dla nich z czasem i jak nastoletnia klacz będzie żałować swojego postępowania w młodości. To jest ten typ wredoty, z bycia którą się wyrasta.
  19. N:Fajny, ale sporo za długi. Leah by wystarczyło. A:Taki sobie, bo kiepska jakość. S:Estetyczna, całkiem ładna. U:Dojrzała, jak na swój wiek. Do tego sympatyczna.
  20. EPIC- humor, ludzie i light violence. Ludzie co prawda nie są bronies, ale doby fik. Najbardziej Sztampowy Fanfik na Świecie- wspaniała parodia, z typowym bronym i "mhrocznym" alikornem.
  21. Takich bardzo podobnych, a strawnych to raczej nie ma, ale jako fanka CRISISa oraz Czasu i Harmonii polecam: 1.Smocze Łzy- jeśli przebijesz się przez 80 rozdziałów. Dużo historii kucy i magii. Klimaty podchodzące pod fantasy. 2.Wieczna Wojna- jedno z najlepszych opowiadań jakie są napisane o kucykach. Inspirowane znakomitym fantasy- Malazańską Księgą Poległych. 3.Daedry są wśród nas- crossover ze Skyrimem, pisał autor CiH.Mega zabawne opowiadanie, dobrze jest znać serię TES. 4.Moje Małe: ŁAAA- crossover z Warhammerem 5.Uwięziony- kontynuacja Po prostu mi zaufaj. Możesz też spróbować EPIC [są człowieki], oraz mojego Cienia Nocy [alikorny, historia alikornów, bardzo fantasy].
  22. Zakochałam się, aura Walentynek dotarła i do mnie, a moim wybrankiem, na ten miesiąc został Rycerz Siedmiu Królestw ;)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [14 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      No a jak. Każda okazja do robienia sobie jaj jest dobra ;)

    3. Burning Question

      Burning Question

      Ja tam zamawiam sobie najlepsze Krakowskie sushi na walentynki xD

    4. DiscorsBass
  23. Cahan

    Co aktualnie czytamy

    Obecnie czytam "Rycerza siedmiu królestw" George'a Martina. Genialna książka.
  24. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
×
×
  • Utwórz nowe...