Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Uszatka

Opiekun Stygiana
 • Content Count

  4365
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  83

Everything posted by Uszatka

 1.  

  1. Marudkeł

   Marudkeł

   That's the freaking masterpiece! 

  2. Cipher 618

   Cipher 618

   Niesamowite... Szkoda tylko, że nie ma efektów dźwiękowych. 

  3. Flutterhugger
 2. Uszatka

  Czy ta postać uprawia sport?
 3. Uszatka

  Czy ta postać ma żółte włosy? XD
 4. Uszatka

  Czy ta postać ma zielone włosy?
 5. Uszatka

  No i właśnie do tej pory sądziłam, że tego nie da się w żaden sposób wyjaśnić. Ot, twórcy zrobili taką postać, która nie ma sensu, ale jest zabawna i to działało. Ale teraz pojawiło się wyjaśnienie, które nie dość, że trzyma się kupy to jeszcze widać tę jedną subtelną możliwą wskazówkę od twórców, że Pinkie jednak taka niewytłumaczalna nie jest. Jest kucykiem ziemskim posiadającym nietypową magię, a magia chaosu pasuje tutaj idealnie To by też tłumaczyło dlaczego Pinkie potrafiła nad mocami Discorda zapanować, a taka Cozy Glow już nie.
 6. Uszatka

  Obejrzałam ten filmik i muszę przyznać, że teoria w nim przedstawiona naprawdę ma sens! I tak bardzo mnie to uderzyło, że postanowiłam stworzyć ten właśnie wątek co by o tym podyskutować Dla tych, którzy nie znają języka angielskiego. W momencie, w którym Pinkie wchłonęła moce Discorda podczas ostatniej walki finałowego sezonu nastąpiła jakaś reakcja dzięki, której Chaos odcisnął piętno na nie tylko teraźniejszej Pinkie, ale również przyszłej i przeszłej. Takie czasoprzestrzenne zawiłości nie są niczym niemożliwym dla magii chaosu, czyż nie? Dlatego Pinkie Pie potrafi załamywać fizykę, przewidywać przyszłość i tak dalej. I wygląda na to, że nawet sami twórcy chcieli wyjaśnić dziwność Pinkie pokazując, że i ona posiada w sobie magię bliższą tej od jednorożców czy właśnie Discorda. 2:10, w tej minucie pokazane jest, że Pinkie odzyskuje jakąś magię po tym jak za sprawą Cozy Glow magia zaczęła znikać z Equestrii. Owa magia wraca do Rarity - jednorożna, Twillight - alikorna; i tu nie ma nic dziwnego. Ale wraca też do Pinkie, podczas gdy do Applejack czy pegazów nie. No nie mówcie mi, że coś tu nie jest na rzeczy.
 7. Uszatka

  Rzeczywiście jest w nim coś ze Snorlaxa Przypomniało mi się jak miałaś tylko szkic i samą głowę i myślałam, że rysujesz grubeko Alaraka XD
 8. Uszatka

  begasuslu Tayga-Crafts
 9. Spoiler

   

   

  1. Marudkeł

   Marudkeł

   Another kek meme. Best start of day ever :D

 10. Uszatka

  Czy ta postać ma fioletowe włosy?
 11. Uszatka

  Czy ta postać uprawia sport?
 12. Uszatka

  Czy ta postać ma kucyk?
 13. O janiepawle..

  Spoiler

   

   

  1. Marudkeł

   Marudkeł

   Chrysalis approves

 14. Spoiler

  27d7da569b1bfa1d4a01aca6e95b0170.jpg  e0342ea10e9adc13482bc880b6885ae6.jpg

   

   

   

  1. Cipher 618

   Cipher 618

   "Och tak, żyrafy... Wygnaliśmy je. (z wrzących wysp do świata ludzi). Banda świrów" :rdderp: - Eda, Sowia Pani (The Owl House)

 15. Spoiler

   

   

   

  1. Marudkeł

   Marudkeł

   FOR THE SWAAAAARM! 

   image.png.762b3f32d5ca5f720b48a7dabf761b80.png

 16. Parabole tańczą, tańczą, tańczą, tańczą. 
  Tańczą, tańczą, tańczą parabole. 

  1. Cipher 618

   Cipher 618

   Tańczą, tańczą parabole... O ja pier*olę tańczą sobie parabole w rosole... 

  2. Uszatka

   Uszatka

   Rosół z paraboli. Paraboliczny rosół. 

 17. Uszatka

  Wow! Nie wiem jak to się stało, że wcześniej na to nie trafiłam, ale robicie naprawdę świetną robotę Animacje płynne, cieszą oko. Zarówno pierwszy odcinek jak i wszystkie trailery mają tę...moc. Tak, to będzie chyba najlepsze słowo. Definitywnie będę czekać na więcej!
 18. Uszatka

  Ładne jabłuszka, ładne. Z tego co widać po radosnych mordkach kucorków to i pyszne są, chętnie bym spróbowała
 19. Uszatka

  Czy ta postać walczy bronią białą?
 20. Uszatka

  Tym razem nie napiszę jaki serial obecnie oglądam, ale co bym bardzo chętnie obejrzała gdybym tylko miała Netflixa: Black Mirror, Stranger Things i Wiedźmina.
 21. Uszatka

  Zasada jest taka: im mniejsza rasa królika tym królik jest bardziej żywiołowy. Dlatego króliczki "miniaturki" sprzedawane w sklepach zoologicznych są prawie zawsze hiperaktywne zaś te hodowlane olbrzymy spokojnie mogą siedzieć w ciasnych klatkach bo puszczone luzem często i tak tylko by leżały. Dodatkowo, czytałam, króliki ze zwieszonymi uszkami są często spokojniejsze niż te ze stojącymi. Angel jest małym rodzajem królika ze stojącymi uszami. Wniosek nasuwa się sam.
 22. xjenn9 NowISee mirroredsea
 23. Uszatka

  Sombra to temat otwarty moim zdaniem. Twórcy nie raczyli wyjaśnić jak to z nim dokładnie jest Wedle serialu Sombra to po prostu jednorożec, który zapragnął władzy, bo tak właśnie przedstawiła go Celestia. Powrócił jako cień, ponieważ Celestia i Luna pokonały go zamieniając w cień właśnie. No i niby wszystko w porządku, ale nie...bo nadal można teoretyzować co dalej. W końcu jakby nie patrzeć Spike go zabił, a jednak Discord dał radę Sombrę przywrócić do życia. Discord wiele potrafi, ale nie chce mi się wierzyć, że zna nekromancję lol No i są komiksy. Wedle komiksów Sombra jest umbrumem i to było dla mnie kanonem...dopóki nie wyszedł dziewiąty sezon :T Niestety historia przedstawiona w komiksie kłóci się z obecną fabułą serialu. Z racji tego jak historia się kończy Sombra musiałby powrócić po tym jak został po raz drugi pokonany przez mane6, ale to niemożliwe, ponieważ w komiksie Sombra współpracował z Chrysalis, posiadającą nadal swój rój, a Cadence i Shining Armor nie mieli dziecka. Niestety.
 24. Uszatka

  Pinkie jest hiperaktywna, ot po prostu. Są tacy ludzie na świecie. Wiadomo, że przy okazji postać Pinkie została mocno sparabolizowana dla dobra serialu, bo przecież dzieci lubią takie głośne, trochę głupkowate i zabawne postacie. Jednak trzeba twórcom przyznać, że mimo takiego zabiegu dobrze zaprojektowali Pinkie. Jest głośna, jest bardzo naiwna i niemal cały czas rozbawiona, ale potrafi zachować powagę czy też przeżywać smutki i roznczarowania w "nauralny" sposób.
×
×
 • Create New...