Jump to content

Pillster

Brony
 • Posts

  307
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Pillster last won the day on November 14 2022

Pillster had the most liked content!

6 Followers

About Pillster

 • Birthday 07/25/1992

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pillster's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

149

Reputation

 1. Medale rozrosły się poza moje możliwości. projekt zrobił się zbyt ambitny i zbyt rozbudowany, przerastając nawet moje umiejętności. Nie planuję go wznawiać.
 2. Osobiście wolałbym żeby oryginalne PB przepadło w mrokach zapomnienia (moja część zwłaszcza), na pewno nie cieszy mnie fakt że gdzieś leży opublikowane przez kogoś kto nie ma do tego żadnych praw i ktoś ma do tego dostęp. W wolnej chwili spróbuję się tym zająć.
 3. Dzięki za cynk, choć wygląda na to że pliki albo są ukryte, albo usunięte. No i oczywiście Night Shade, i oczywiście zbanowany.
 4. Po długiej przerwie, chcę wam przedstawić ostateczną odsłonę przepisanej kopii zmodyfikowanej wersji ostatecznego konceptu. Opowieść dojrzewała całe lata w zapomnieniu, czekając na lepsze czasy i w końcu udało mi się nadać całej fabule ostateczny kształt, niezmieniony od długiego czasu. Stanowi ostateczną próbę przepisania oryginalnej opowieści z projektu Bronies, historię Srebrnego Królestwa i toczącej się tam wojny, w której środek zostaje wrzucony pozornie losowy facet, będący zupełnym przypadkiem wiernym self-insertem autora. Bez dalszego chwalenia lub tłumaczenia się (a na to drugie najbardziej mam ochotę) - zapraszam do zapoznania się z kolejnym aktem grafomanii z mojej strony. (Opowieść jest generalnie przygodowa ale planuję pisać w późniejszym okresie bardzo... obrazowe sceny i nie sądzą żeby w przyszłości kwalifikowało się to to do normalnego działu). Rozdział I
 5. Ogarnięte i wrzucone - nie wiedzieć czemu, tydzień wcześniej otwarcie PDF w google docs zajmowało wieki i ostatecznie nie następowało. Teraz wszystko jest wrzucone w gugla i we właściwym formacie, linki w edytowanym poście tytułowym. Ktoś da mi znać czy wszystko działa i jest dostęp?
 6. Dobrze że sobie przypomniałem przed pójściem spać bo by znowu było 'zrobię to jutro'. Przy okazji, ktoś ogarnia przenoszenie PDF na Dysk Google lub na inny format który da się edytować z zachowanym formatowaniem? Poległem sromotnie przy próbie przeniesienia.
 7. Wszystkiego Najlepszego! :3

 8. Dolcze - o limit słów się będę kłócił, Google dysk pokazał mi jakieś 4700. Przyjmuję jednak werdykt z pokorą przez te tagi - tak to jest cokolwiek ba ostatnią chwilę zostawiać. Jednocześnie nawet pomimo przedwczesnego wypadnięcia z konkursu, wciąż dziękuję za takie przedsięwzięcie, które zmusiło moje leniwe cztery litery do nagryzmolenia czegoś nowego.
 9. <biegnie machając kartką papieru> Nie zamykać! Jeszcze ja! Ciemna Strona: U Źródła Liczba słów: plus minus 4700. Kolejna część "Ciemnej Strony". Uparta Królowa, sny, Luna, jabłka i... banany?
 10. Ożesz przecinek, prawie przegapiłem drugą edycję! trzeba będzie odkurzyć 'Ciemną Stronę'.
 11. Część pierwsza małego challenge - qń dla Ylthin.
 12. Zamykamy sklepik... Przynajmniej na razie. Dziękuję za zgłoszenia, z każdym będę kontaktował się gdy już odeśpię nocną zmianę.
 13. Witam. Jako że od pewnego czasu zmagam się z brakiem mocy pisarskiej, postanowiłem spróbować poruszyć tą stertę gruzu w mojej głowie i zmusić do twórczej pracy. Jako właściciel tabletu graficznego i kilku wykonanych niegdyś artów, postanowiłem zaoferować swoje usługi za darmo, zupełnie przypadkowym osobom. Jak to ma w praktyce wyglądać? Już wyjaśniam. - Są trzy sloty na wykonanie arta. Kto się do nich dorwie - to już kwestia szybkości. Trzy pierwsze zgłoszenia zostaną wybrane do wykonania. - Jako początkujący, nie wykonam wielce złożonych rysunków z tłem, cieniowaniem i mnóstwem detali. Jedna postać, brak tła, płaski kolor. - Dostępne rasy - kuce (nie alicorny), gryfy, osłowate, ewentualnie coś innego o budowie ciała kucyka. Bez antropomorfizacj. - Bez treści NSFW - grimdark, clop i tym podobne są na razie niedostępne. - Zanim na szybkości wdusicie przycisk 'dodaj post', przemyślcie, co właściwie chcecie zrobić. Opiszcie w miarę dokładnie postawę, rzut i wygląd postaci. Opis posłuży później w wymianie prywatnych wiadomości (nie wstawiać opisów w temacie!). - Nie pisać na priva - z najszybszymi skontaktuję się osobiście. Czemu to właściwie ma służyć? Ano, ruszeniu przeze mnie d**y i wykorzystaniu produktywnie nadchodzącego urlopu. Moja kreatywność śpi, szukam więc kogoś, kto powie mi, co jest do zrobienia, bym miał wyznaczony jakiś cel i, oby, obudzić własne pokłady inspiracji. Poniżej próbki moich bohomazów. Tak więc czas, start.
×
×
 • Create New...