Skocz do zawartości

Małe zagięcie czasoprzestrzeni


Lorelei

Recommended Posts

Cześć wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy przeżyli lekki emocjonalny wstrząs na poprzednim zgorzeleckim ponymeecie widząc osobę prawie z drugiego końca Polski :D.

Konto na forum założyłam dawno temu, ale jakoś nie czułam natchnienia do zbadania jego zakamarków. Właściwie do for mam stosunek specyficzny – i chciałabym i boję się, zwłaszcza kiedy nie rozumiem co i po co, a tu jakoś nie było to dla mnie szczególnie jasne (frytki osobie, która mi wyjaśni sens pytania „postaci” ._.’). Wszystko pewnie dlatego, że serial oglądam z nudów i nie definiuje to mojego bytu, pegasis się nie nazywam, ot rozrywka jak wiele innych. No, może odrobinę ekscentryczna w moim wieku, choć biorąc pod uwagę, że jednak nie jestem 30-letnim facetem chyba nie wykorzystuję tego potencjału w pełni. Ale skoro nadal płaczę na Królu Lwie, uśmiechanie się do kucyków też mi raczej przysługuje. Bardzo cenię humorystyczne akcenty, nawet wśród tęczowego patosu.
Ogólnie rzecz biorąc uwielbiam fanfiction, aczkolwiek kucykowe jeszcze przede mną – mam nadzieję kiedyś gruntownie zgłębić temat i liczę, że znajdę tu coś ciekawego.
Z RPG gorzej, Mistrzowie Gry mogą czuć się bezpieczni.  Chyba, że nie daj borze zielony trafię na coś dla początkujących na poziomie, o którego obniżenie nie będę się lękać i postanowię nadrobić żenujące braki w edukacji…
Abstrahując od My Little Pony? Przynajmniej chwilowo studiuję budownictwo na politechnice, co wydawało mi się jedynym sensownym wyborem w obliczu sympatii do matematyki, historii i sztuk plastycznych. Czy rysuję? Obsesyjnie prostopadłościany w perspektywie, skrzywienie kierunkowe. Kiedyś częściej siadałam z ołówkiem przed kartką papieru, po krótkim kursie rysunku stwierdziłam, że nie posiadam talentu wartego intensywnego rozwijania. Tak, wierzę, że talent to nie tylko praca, lecz też predyspozycje. Pewnie wcale nie dlatego, że jestem zawodowym leniwcem.
Uwielbiam muzykę klasyczną, czasem mogę skusić się też na coś metalowego. Nie tylko śrubokręt bądź nóż. Oglądam znacznie mniej filmów niż bym chciała, od programów telewizyjnych trzymając się z daleka. Naturalnie lubię czytać, jednak wybredny i marudny czytelnik ze mnie, więc liczba lektur, zwłaszcza ostatnimi czasy, nie imponuje. Obecnie na półce w łazience leżakuje „Złodziej czasu” Pratchetta. Na grach nie znam się wcale – jestem uzależniona tylko od Nightwood.

 

Gdyby ktoś miał perwersyjną ochotę mnie przesłuchać albo polecić coś szczególnie wartego uwagi na forum to zapraszam : )

Edytowano przez Lorelei
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dawno nie czytałem tak fajnego przywitania. Witaj na forum i baw się dobrze.

 

Hej, widziałam, że witają się też osoby powracające na forum, więc chyba nie popełniam straszliwej zbrodni? :< Ponoć lepiej późno niż później!


Spoko, ja do dziś zastanawiam się czy założyć w końcu swój temat tutaj :rainderp: A za dwa dni dwa lata wybiją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja do dziś zastanawiam się czy założyć w końcu swój temat tutaj :rainderp:

 

No nie wiem, jeszcze lud pomyśli, że go trollujesz :dry:. Ja bym chyba zaczęła się powoli godzić z utraconą szansą -.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...