Skocz do zawartości

Nabór na pomocnika działu Discorda


Recommended Posts

Witajcie. Postanowiłem nareszcie przeprowadzić nabór na oficjalnego pomocnika działu. Mimo że staram się ogarniać niektóre rzeczy, sam nie dam rady i potrzebny mi jest ktoś do pomocy. Oprócz prestiżu i chaosu, osoba, która będzie mi pomagać, dostanie stosowne odznaczenie, o którym więcej można poczytać w informacjach. Co do formy podania, przesyłacie mi ją na PW. Będę brał pod uwagę kreatywność, ogarniętość, orientowanie się w postaci jaką jest Discord, chaos, wiek (powiedzmy że najmniej 13 lat). Nie dostaniecie koloru, ale nick lub nicki pomocników znajdą się na obrazku powitalnym. Mam nadzieję że uda wam się mnie miło zaskoczyć. Od razu mówię, że przyjaciele nie będą dostawali forów. Wszyscy mają równe szanse by zostać pomocnikami. Pomocników może być max 2, by nie robić niepotrzebnego zamieszania. Będę także patrzył na wasz styl pisania i czas w jakim uczęszczacie na forum. To tyle. Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
Link do komentarza

Sajback - czeka Cię trochę roboty (w razie czego wywalisz ten post :flutterblush: )

Drobna pomoc dla piszących podanie - jak już coś piszecie, to to udowodnijcie i nie piszcie czegoś w stylu: "lubię Discorda, to moja ulubiona postać" :facehoof:

Czytając takie teksty przy naborze na Opiekuna Octavii nie wiedziałem czy mam płakać czy się śmiać.

O tak... wiem o czym mówisz. Dostałem już kilka podań, przysłowiowo pisanych na szybko... . Argumenty też nie powalają na kolana... . Będę musiał te osoby nieco sprawdzić.

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
  • +1 2
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jest jakiś przewidywany termin wyników naboru?

 

Możecie śmiało mnie skatować za opóźnienie. To przez ro że mam na razie lewy dostęp do neta... . Żywię nadzieję że w piątek mój net się ustabilizuje. Ale nie obiecuję... przepraszam więc za to że jestem taką lewą osobą jeśli chodzi o net. Zrobię to jak najszybciej. (Jeszcze raz sory)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...