Skocz do zawartości

Lalko-podobne stworki i inne bazgroły Elfa


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Hejo. Kazano mi założyć temat z moim przeciętnym rysowaniem, więc czemu by nie. W większości przewiduje wstawianie tu lalko-podobnych właśnie stworzeń, ale może pojawić się co innego. Przy pierwszych pracach dziękuję za "użyczenie twarzy" przez Szeregową Rainbow :v.

http://pokazywarka.pl/4yco3y/

Gdyby ktoś chciał mogę mu taką lalkę narysować z prawie każdego wzoru, także kuca. Lecz nie jestem raczej na to nastawiona, bo sama bym pewnie tego nie pragnęła. To tyle, rady mile widziane.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Dostała :v! A na serio to jest napisane, że gorszy od poprzedniego poni. Nie wyszło, a ja nie miałam ochoty poprawiać. Co do dużej głowy... to normalne, lubię rysować duże głowy, hyhyhy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Tak jak pisał @Hedzio, popracuj and pyszczkami. Poleciłbym też sprawdzenie długości kopyt, niektóre są nierówne lub nieproporcjonalne w stosunku do reszty ciała. 

 

Świetnie zaznaczasz futro, szczególnie na uszach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Na chwilę obecną kuce wychodzą ci lepiej niż ludzie-lalki. Nie mam zastrzeżeń do poni, nawet te malutkie pyszczki mi się podobają bo lubię małe pyszczki, a sama nie potrafię takich rysować i ubolewam nad tym :c 

 

A jeśli chodzi o lalki. Skoro lubisz duże głowy to powinna być mniej kanciasta i bardziej okrągła. Szyja chudsza. Do dużej głowy pasuje proporcjonalnie za małe ciało. Wychodzą wtedy takie zabawne właśnie lalkopodobne cosie względnie chibi istotki. Ale ogólnie to nie jest źle i ucz się dalej~ c: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedne bezpłuciowe istotki ;w; Nawet nie wiedzą kim są! 

A tak na poważnie to podziwiam ludzi, którzy potrafią narysować złożony obrazek. Nie ważne jak im to wychodzi, ale narysowanie kilka postaci i to podczas wykonywania różnych czynności jest trudniejsze niż jednej :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Czuję się taka podziwiana, bo rysowanie kilku postaci trudne :v

A tymczasem...

 

Jest lepiej, fajniej, ładniej i w ogóle. Masz super styl rysowania kucyków, narysiaj mi moją oc .-.

Te ciągłe wrażenie, że coś jest nie tak ;w;

12701584.jpg?1409392791

12701585.jpg?1409392791

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, dziękuję za opinię. A tymczasem takie dziwne stworki bez imion, wieku i historii ;w;

12670501.jpg?1409145732

Ten obrazek bardzo przypomina Heheszowi ten twoj obrazek na którym rysowalas MaLinke, Saja, Cass, Hehesza, Katje, Szeri, Mephista i siebie. Ale nieee, to napewno nie jest ten no bo wyglada tak samo bo to jest ten sam ale nie :v
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ten obrazek bardzo przypomina Heheszowi ten twoj obrazek na którym rysowalas MaLinke, Saja, Cass, Hehesza, Katje, Szeri, Mephista i siebie. Ale nieee, to napewno nie jest ten no bo wyglada tak samo bo to jest ten sam ale nie :v

też mi się właśnie tak wydaje Heheszu :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...