Skocz do zawartości

Mój 1 OC - GamePad


Recommended Posts

Imię:GamePad
Wiek:15 lat
Płeć:Ogier
Rasa:Jednorożec.
Charakter:Pad potrafi łatwo zdobywać przyjaciół, ale woli przebywać w gronie najlepszych kumpli. Jest bardzo spokojny, nie zniesie wszystkiego.
Historia:Kiedy Pad był jeszcze źrebakiem uwielbiał grać w gry planszowe z rodzicami. Gdy szli do sklepu zauważył on Gameboy'a. Niby nic specialnego, ale on nigdy czegoś takiego nie widział.
-Co to jest?-pytał się mamy.
-To jest Gameboy synku.
-Kupisz mi?
-Kupię ci coś lepszego-powiedziąła po czym weszli do sklepu. Mama kupiła mu konsolę do gier. Gdy wrócili, po naleganiu tata podpiął wszystko i Pad zaczął grać. Po chwili na boku wyskoczył mu znaczek, biało niebieski pad do konsoli.
Marzenia:Chciałby stworzyć własną grę
Wygląd: Biała sierść, granatowo-niebieska grzywa, ogon w kolorac grzywy. 

post-3666-0-46167500-1402904768_thumb.pn


CM:

post-3666-0-06877100-1402904751_thumb.pn 

Edytowano przez GamesPon3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameboy to konsola. Przenośna, ale jednak konsola (żadna "kieszkonsola" czy inna "kieszonkonsola" - co za kretyni wymyślają takie nazwy?  :burned:  ). Przydała by się jakaś ciekawsza historia czy cechy charakteru, które nie gryzą się ze sobą (pracowity leń :rainderp: ). Czekam na więcej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walneło ci 4 tematy, napisz do kogoś aby ci usunął reszte.

OK, jak czasami jestem na telefonie to się tak dzieje

 

Przydała by się jakaś ciekawsza historia czy cechy charakteru, które nie gryzą się ze sobą (pracowity leń ). Czekam na więcej. 

Popracuję nad tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Game Spoon. Jeśli chodzi o OC, to jest to trochę za mało na ocenianie. Postać zrobiona tak troszeczkę, jak to się kolokwialnie mówi, "na odwal się". Z chęcią jednak zobaczyłbym pełny opis OC, na co liczę :fluttershy5: .

 Musiałeś napisać Spoon Jakubie(chyba będe uzywał tego jako przecinka). Robiłem tego ocka o północy więc może wyglądać na zrobionego"na odwal się" i pracuje nad resztą historii. Tylko nie mów że, są jakieś błędy ort/ję, bo cię zabiję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mów że, są jakieś błędy ort/ję, bo cię zabiję.

 

Och?

 

Imię: [sPACJA] GamePad

Wiek: [sPACJA] 15 lat

Płeć: [sPACJA] Ogier

Rasa: [sPACJA] Jednorożec.

Charakter: [sPACJA] Pad potrafi łatwo zdobywać przyjaciół, ale woli przebywać w gronie najlepszych kumpli. Jest bardzo spokojny, nie zniesie wszystkiego.

Historia: [sPACJA] Kiedy Pad był jeszcze źrebakiem [PRZECINEK] uwielbiał grać w gry planszowe z rodzicami. Gdy szli do sklepu [PRZECINEK] zauważył on Game [sPACJA] oy'a. Niby nic spec[j]alnego, ale on nigdy czegoś takiego nie widział.

– [sPACJA] Co to jest? [sPACJA] – [sPACJA] pytał się mamy.

– [sPACJA] To jest Game [sPACJA] oy synku.

– [sPACJA] Kupisz mi?

– [sPACJA] Kupię ci coś lepszego [sPACJA] – [sPACJA] powiedzi[a]ła [PRZECINEK] po czym weszli do sklepu. Mama kupiła mu konsolę do gier. Gdy wrócili, po naleganiu tata podpiął wszystko i Pad zaczął grać. Po chwili na boku wyskoczył mu znaczek, biało niebieski pad do konsoli.

Marzenia: [sPACJA] Chciałby stworzyć własną grę

Wygląd: Biała sierść, granatowo-niebieska grzywa, ogon w kolorac[h] grzywy. 

attachicon.gifmyPony.png

CM:

attachicon.gifgamepad.png 

 

Pozwoliłem sobie poprawić błędy.

Have a nice day.

Edit:

Z roztargnienia aż zapomniałem:

Tylko nie mów że, są jakieś błędy ort/ję, bo cię zabiję.

Przecinek stawiamy przed "że", nie po.

Edytowano przez Decaded
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...