Skocz do zawartości

Zapytaj Avatara Soarina


Sosna

Recommended Posts

Witajcie za trzy dni zbliża się rocznica pełnienia przeze mnie funkcji avatara Soarina. Z tej jakże zacnej okazji przygotowałem dla was specjalny event. Otóż moiżecie zapytać mnie o wszystko (w granicach rozsądku i moralności). Event potrwa tak długo, aż mi się nie znudzi. Więc pytajcie o co chcecie. Zapraszam do zadawania pytań i pozdrawiam. Sosna. 

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

O widzę, że pojawiło się do mnie kilka pytań więc spróbuję na nie odpowiedzieć :v

 

Dlaczego jesteś paskudnym, drzewiastym leniem?

 Odpowiedź jest prosta.... BO MOGĘ

 

Dlaczego zostałeś avatarem Soraina? Co Cię urzekło/zachwyciło w tej postaci? A może po prostu chciałeś być avatarem nieważne jakiej postaci?

 

Jesteś Avkiem Soarina, dlaczego na profilowym masz zupełnie innego kucyka? Czy może tak bez konkretnego powodu?

 

Zostałem Avatarem Soarina w wyniku właściwie to pół przypadku pół umowy z dawnym avatarem Spitfire czyli Aretrą. Chciałem w sumie zostać avaterem Spitfire, jednakże poszedłem na pewne ustępstwa względem młodszej koleżanki i pomimo tego, że nie zostałem avkiem Spit znalazłem się blisko, bo pomimo wszystko zostałem w Wonderboltsach :P

 

Czy Wonderbolts tylko udają że są ofermami, a tak naprawdę działają jako siły specjalne... czy rzeczywiście są ofermami??
Chodzi mi o serial.
< Bez obrazy ;) >

A to nie miały być przypadkiem pytania do mnie i o mnie? :v W każdym bądź razie ja sądzę, że Wonderbolts nie są ofermami.

 

Myślałeś kiedyś co by było jakbyś mógł robić to wszystko co Wielki Awatar?

 

 W zasadzie po co mi aż tak wielkie uprawnienia to nie wiem. Ale nigdy się nad tym nie zastanawiałem

 

Ryż czy makaron?

 

Lubię i jeden i drugi produkt zbożowy, choć szala zdecydowanie przechyla się na korzyść Makaronu :P

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

BAWIĘ SIĘ W TO, odpowiadasz na wszystko pięć.

1. Co chcesz robić w życiu?

2. Co jest dziesiątego sierpnia? Masz trzy szanse, inaczej patelnią :rainderp:

3. Najlepszy polski wykonawca?

4. Czy kiedykolwiek mówiłeś coś niepochlebnego na temat wielkiej i potężnej ''Elfki z Amanu'' :v? Chyba prowadzi z tobą dział albo to ja nic nie wiem.

5. Wolisz książki czy fimy?

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...