Skocz do zawartości

OffTopic - o wszystkim i o niczym


Recommended Posts

Gość Sayonara

Jeśli kogoś to interesuje: Archie wydaje nowy album. Wiecie, ten świetny muzyk fandomowy, stworzył m.in. Magic is Timeless i remix Love Is In Bloom. Na albumie będzie 9 muzyków, np. The Living Tombstone czy Omnipony.

Link do komentarza

Jeśli kogoś to interesuje: Archie wydaje nowy album. Wiecie, ten świetny muzyk fandomowy, stworzył m.in. Magic is Timeless i remix Love Is In Bloom. Na albumie będzie 9 muzyków, np. The Living Tombstone czy Omnipony.

To pewnie elektrokicha :/

Lubianej przeze mnie elektroniki jest równie mało jak rapu.

A tak btw chyba wywalę z historii codziennik feministyczny. Chyba mam już dosyć feministycznego pier******a.

Edytowano przez MhrocznyPłaszczZimowy
Link do komentarza

Chcecie Offtopu? Dobrze, to zaczynamy...

Na świecie istnieje około 40000 rodzajów pająków ///;_;\\\

Spożycie łyżeczki cukru lub miodu, albo ssanie cukierka leczy czkawkę

Spożywanie lodów pobudza ten sam obszar przyjemności w mózgu co wygranie pieniędzy lub słuchanie muzyki.

Edytowano przez SWAGGER aka JakubPonyStep
Link do komentarza

Jak można robić raj dla spamerów w raju dla spamerów? Którzy w moim skromnym mniemaniu są idiotami osobami ograniczonymi umysłowo bądź bardzo młodymi. 

Pozwól mój drogi że ci wyjaśnię.  Niestety nie ma takiego offtopu, o którym możemy rozmawiać o byle czym, a jeśli napiszemy w np. temacie "Kreskówki z dzieciństwa" to  jeśli napiszemy coś niezwiązanego z tematem , to raczej nie warto tego robić. W tym temacie możemy rozmawiać o wszystkim. 

Edytowano przez Chika
Link do komentarza

Patrzę i oczom nie wierzę. Czytając wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku, że wy nie wiecie co to jest temat do off-topu  :rarirage:

No, ale nie ważne. Ja bardzo lubię takie tematy bo lubię sobie z ludźmi pogadać, ale nie chcę wchodzić na shoutboxy bo tam to dopiero jest spam i krótko mówiąc ich nienawidzę. Dlatego mam nadzieję, że ten wątek przetrwa~ 

 

To co tam u was? xD 

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...