Skocz do zawartości

Czego oczekujecie w sezonie V?


Aretra

Recommended Posts

Chodziło mi o Wild Rainbow :/

To przepraszam, nie doczytałem całego posta

Jak do tej pory każda seria zabawek typu "Crystal Empire" czy "Rainbow Power" miała swoje odzwierciedlenie w serialu, więc sądzę, że tak.

Również tak sądzę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

Witajcie!

 

Spoilery, spoilerami.

 

Jak wiecie, na początku roku 2015 ma wystartować już V sezon MLP:FIM. Zapewne każdy z Was ma jakieś oczekiwanie, bądź chciałby ujrzeć w serialu coś, na co czekał od pierwszego sezonu. Czy powrót jakiejś antagonistycznej postaci, bądź pojawienie się skaczącej kozy w worku.

 

A więc, to jest temat dla Was. Mówcie na co czekaliście, czego jeszcze nie było, piszcie co chcecie ujrzeć w następnym sezonie!

Ja osobiście wyczekuję powrotu Lightning Dust i najbardziej epickiego lotniczego pojedynku między nią a Dashie. A może się z powrotem polubią? W każdym razie, chcę dowiedzieć się o tej postaci nieco więcej.

 

Co jeszcze? Chciałabym, aby poświęcili chociaż jeden odcinek na Cloudsdale i na pegazach. Ciekawi mnie, dlaczego nie ukazują ich rodzin. Może jest to z czymś związane? Mam nadzieję, że to się w końcu wyjaśni.

 

A jakie są wasze oczekiwania? Pochwalcie się swoimi pragnieniami C:

 

mane6-mysticalpha.jpg

 

Edytowano przez Atissi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A więc tak: ja mam nadzieję, że zobaczę m. in. powrót Cheese'a Sandwicha, bo to fajny koleś, a jego obecność oznacza więcej piosenek. I może mały wątek shippingowy z Pinkie :pinkiehappy: Mam też nadzieję, że Rainbow w końcu zostanie przyjęta do Wonderbolts i zostanie pokazana jako jedna z nich. Chciałabym również, by było więcej Luny, więcej Manehattanu i innych, w tym nowych, lokacji, więcej CMC :cmc: , więcej aluzji... i tyle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Odcinek poświęcony Celestii, tak aby zrobiono dużo screencapów z jej półprofilowym pyskiem. Bo większość zdjęć z Luną pochodzi z "Luna Eclipsed".

- Odcinek wyjaśniający takie kwestie jak maski Groucho czy rzeczy zbyt jawnie należące do naszego świata, np. taka maska wypadła ze świata EQG.

- Odcinek w alternatywnych rzeczywistościach gdzie: Są odwrócone płcie, Celestia i Luna nigdy się nie urodziły i takie tam.

- Odcinek z człowiekiem, ale takim z naszego świata bez MLP, a nie z EQG.

 

No jeszcze przedłużenia serialu po 2019 roku. Wątpliwe aby szybko go zdjęli skoro nawet, a może zwłaszcza dorośli, kupują merchandise.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 5 sezonie liczę na jeszcze większą zajebi :yay:

- coś o Twilight np. poruszenie tematu związanego z długowiecznością

 

To by chyba był za trudny temat, ponad to zastanawiałem się nad tym i myślę sobie że Twily tak jak i Cadance nie są nieśmiertelne, dlaczegóż tak myślę? Luna i Celestia są ze tak powiem "czystymi" Alicornami, są większe, potężne i widocznie mają cały zestaw "WingsPlusHorn" od urodzenia. Cadance i Twi za to są "sztucznymi" alicornami stworzonymi przez odpowiednią siłę magiczną (o Cadance było gdzieś to napisane), to najwyżej daje więcej punktów do magii i inne takie, zaś długowieczność chyba nie idzie w zestaw.

 

Nie ma właściwie żadnych bezpośrednich dowodów na to że Twi i Cadance nie są nieśmiertelne, jednak biorąc pod uwagę że Księżniczka Miłości była młodsza w retrospekcji Twilight a podczas ślubu była starsza, Celestia za to się nie zmieniła w ogóle, jednak to jest bardzo nierówna hipoteza gdyż możemy uznać że do pewnego momentu (uznajmy że takie 30 lat) proces starzenia się zatrzymuje.

 

Inna rzecz- ignorując fakt że twórcy tego ne przemyśleli, czy Cadance wyszła by za mąż za Shining Armora wiedząc że zobaczy jego śmierć a później za pewne śmierć ich dzieci? A następnie wnuków? A następnie kolejnych pokoleń?! Jak na razie nie było żadnych przesłanek że Celestia i Luna przywiązały się bardziej do kogokolwiek, a nawet to one tak się urodziły, nie mają wyboru, od początku wiedziały że tak mają żyć.

 

Trochę małą ścianę popełniłem.

 

I tak po za tym- no właśnie! Potomstwo Cadance i Shining Armora! Ciocia Twilight- czy nie brzmi to świetnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potomstwo Cadance i Shining Armora! Ciocia Twilight- czy nie brzmi to świetnie?

 

Tak, brzmi dobrze, i bardzo prawdopodobnie. Moja 6- letnia siostrzenica ma lalkę księżniczkę Skylę -  na opakowaniu pisało, że to córka Cadance. Pomijając fakt, że w tej samej serii "bobasków" była też córka Crysalis (czy sama królowa podmieńców? Nie jestem pewna, w każdym razie wydaje mi się, że było coś takiego) i mały Spike, jej pojawienie się w serialu byłoby uzasadnione sprzedażą zabawek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomijając fakt, że w tej samej serii "bobasków" była też córka Crysalis

Nope, to była fotoszopka.

 


jej pojawienie się w serialu byłoby uzasadnione sprzedażą zabawek.

 

Nie od dziś wiemy, że serial sobie a linia zabawek sobie, więc raczej nie ma co się sugerować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dla mnie w V sezonie nie powino zabraknąć postaci z tła. Uważam tak ponoeważ sprzedaż zabawek np. Dj pon3 lub doctor whoves w fandomie stały się dość popularne i mogą wpłynąć w pozytywnym znaczeniu kontrowersyjnie jak derpy. Zawsze temat do zaczepienia i dyskusji. Co do mane6 i planszy misji ukazanej w zapowiedzi kojaży mi się za bardzo z grą, coś w stylu mapa szybkiej podróży. Jednak idąc tym tropem i budując na tym sezon wyglądałby jak ,,zagrajmy w" . Co do ,,bogów" (celestia,luna) są za sztywne takie mam odczucie że nic ich nie zaskakuje wszystko ustalone. Jak tematy z parowaniem, napewno wcisną z 2 odcinki oby nie przesadnie. A spike może podrośnie lub zmutuje (przemieni się) na kształt smoka bo w moim odczuciu jest za bardzo psowaty i sługowaty :) . A może w V sezonie dadzą bombę z genezą powstania ot świata coś o rodzinach mane6 bardziej rozbudowane (how i meet your mother). Ucieszył by mnie globus lub zarys świata na jakim żyją, zabawa w odkrywce świata. Więc to by było tak w skrócie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie ten serial! Tytuł jest tak zwalony, że ten serial będzie ciągnął się w nieskończoność tak samo jak to pytanie. Zgroza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 5 sezonie jedyne czego oczekuje najbardziej to więcej Luny!  :enjoy:

 

- Też taką malutką nadzieje że ten sezon nie będzie "ciągłym" podróżowaniem, jak to teraz się zapowiada, lecz będzie dużo odcinków o Ponyville.

- Crystal Empire i Cadance!  Nie mogą tak super wątku po prostu zostawić.  :cadanceawesome:

- Więcej Luny x2! Powinni ruszyć wreszcie więcej Lune.. - Miała swój odc. Luna Eclipsed, pojawiała się w koszmarach, ale no bez przesady żeby tak fajną postać odpychać.

- Więcej CMC!  Fajnie by było gdyby Scootaloo latała lub choćby już się jej to TROCHĘ udawało... Tak 10 minut choćby w locie, a potem pauza czy coś...

I więcej wątku:  :rainhug:  !!

Niech po prostu zrobią ten sezon tak interesujący jak sezon 2, tylko żeby pokazali więcej księżniczek...  :lunasmile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...