Skocz do zawartości

Paladyn Zanderson

Recommended Posts

Czy ktoś z was pamięta jeszcze tą strzelankową  platformówkę z zielonym królikiem w styku rambo, jego szalonym rudym towarzyszem i żółwiami które należało przerobić na zupę ?. Jaki tą grę pamiętacie czy znacie ją w ogóle. Czy wiecie że do tej grają w to ludzie na multi player 

http://www.jazz2online.com/9/party-mode-index/

ps mozna mowić też o 1 teraz

 

 

Edytowano przez Fox Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko pierwsza gra, od której zaczęła się moja przygoda z komputerem. Gdzieś mam jeszcze nawet do niej instalkę, choć teraz to bym musiał odpalać przez Dosboxa, bo podejrzewam, iż raczej miałbym problemy z odpaleniem na obecnym kompie... Tyle wspomnień. Najbardziej ze wszystkich podobały mi się walki z bossami i etap, który odbywał się prawie w całości podpiwniczony wodą. O i pamiętam, iż wyszedł do tej gry dodatek dodający trzecią grywalną postać... Pamiętam też, że była to króliczka, która zdaje się nazywała się lola, choć tego nie jestem pewien, choć instalkę do niej też gdzieś mam. To była gra, dzięki której odkryłem uroki coopa z siostrą. Choć właściwie nie wiedziałem czym jest coop :v also temat chyba trochę nie w tym poddziale, wiem, że strzelania akurat w tej grze jest dużo, jednakże jest to czystej krwi platformówka, choć nie jestem pewien, czy jest taki poddział na tym forum, więc chyba może tu zostać :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilu ten tam raczej dotyczy 2 cześci która była robiona pod win95 zaś wraz z dodatkiem TSF (The Seceret Files) oferuje multi na przez neta na zaś z modem którego ostatnia aktualizacja była z uwaga października 2013 to gra jest niesamowita o 1 też można mówić nie widzę problemu tylko wypada mi zmienić nazwę tematu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do teraz mam tą grę na dysku (The Secret Files oczywiście). Dostałem ją lata temu od znajomego rodziców. Genialna platformówka. Bardzo przyjemna. Do tego kosiłem graczy w multplayer w trybie Battle, więc zabawa była przednia. O dziwo w plikach gry (folder z pobraną zawartością serwerów np. mapy czy muzyka do nich) znalazłem parę broniaczych plików mp3 m in. Discorda od The Living Tombstone. Najwyraźniej to nie ja znalazłem fandomu. To fandom znalazł mnie. Na stronie jazzjackrabbit.net można pobrać pełną wersję gry z plusem (niestety nie ma polskiej wersji). Raczej jest legalna, bo przecież strona zajmująca się częścią e-sportową gry nie może pozwolić sobie na takie łamanie prawa. Jeżeli się mylę to proszę mnie uprzedzić. Nie chcę udostęoniać na stronie warezu. Może kiedyś zagramy w sici. Jestem w grze pod nickiem sporoPL.

Edytowano przez sporomaniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzilem żeamy tu tak sporo Jazzograjmerów w zwiażku z tym ucieszy was pewnie wiesć, że razem z moim niebronicznym przyjacielem tworzymy stronę o tej gierce i przda nam się pomoc podaję też jego adres  ip 87.207.143.189 jeśli ktos chce znami zagrać to zapraszamy. Jedn warunek mieć wersję Jazz Jackrabbit 2 + (od razu mówię, że mod + nie działa z polską wersją TSF jest o tym nawet wspomniane na stronie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, Jazz Jackrabbit!

 

Razem z siostrą spędziliśmy niezliczone godziny przed ekranem monitora, grając w tą grę. Mieliśmy jeszcze dodatek świąteczny i The Secret Files. 

Niesamowity soundtrack i wspaniały klimat nie pozwalały oderwać się od gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mi w pamięci najbardziej zapadł  upiorny dwór oraz poziom gdzie czarownica zamienia Jazza w płaza (nigdy nie miałem pełnej wersji ani 1 ani 2 zwykle dostawałem od informatyka wersję shareware). A jak u was zaczęła się znajomość z tą serią czy pamiętacie 1 minuty i wasze pierwsze odzywki, gdy coś nie wychodziło

Edytowano przez Fox Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kamilu ten tam raczej dotyczy 2 cześci która była robiona pod win95

 

Wiem, mi tez o to chodziło. Ale tak czy siak z tego co pamiętam ta wersja leciała pod MSDOS , który był integralną częścią WIN 95, WIN98 ,WIN 98 SE i WIN ME.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja porzeszłem cały 1 epizod i na ty moja przygoda z jedynką sie zkończyła gdyż informatyk nie miał reszty dyskietek

a prace nad strono wygladją tak

http://www.gg.pl/dysk/z_GJkxYTRVwNzvGJkxYTQiM/Schowek-4.png

Edytowano przez Fox Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będzie wyglądać jescze lepeij a jesli ktos ma aiangirlska wesrj Jazz jackrabita 2 TSF i chciałby sobie pograć to moze się skontaktować z moim kolegą, bo coś mało ludu polskiego widać na multi tej gierki, które jest fajne ;), A prorpo gry czy ktoś z was robił do niej poizomy (gra zawiera edytor o nazwie JCS, jednak nigdy go nie opanowałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to było tylko przyjacielskie pytanie, dzięki że odpowiedziałeś na nie szczerze i bez słodzenia. Zawsze cenię takich ludzi, i nie zmuszam ich do czegoś niewłaściwego a jak bedżes miał czas na granie w jazza to wystarczy ze zmówisz sie z moim przyjacielem (podałem jego gg za jego zgodą). Tak szczerze właśnie po to załozylem ten temat by znaleźć jakiś rodzimych gaczy do gry na multi, bo obecnie jest strasznie mało Polaków i polskich serverów do tej gry (jest tylko nasz server Polska)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak mówiłem, jak tylko strona pojawi się na serverach wrzucę do niej linka na razie jest tylko strona główna, obietnice wypada spełnić zatem

http://www.velon.blutu.pl/# - na razie strona nosi nazwę taką ale gdy zostanie ukończona zmieni nazwę

Edytowano przez Fox Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka naprawdę nieźle wygląda. Fajnie byłoby gdybyś zwiększył rozmiar napisów w newsach i wielkość paneli wraz z przekierowaniami. Byłoby wygodniej. Przydałoby się jeszcze jakieś tło strony. Mam nadzieję, że moje porady okażą się pomocne. Oby strona zyskała z czasem popularności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...