Jump to content

Klan CS:GO - Cans of cold killers with ponies


haffff
 Share

Recommended Posts

Siemanko

 

Jestem na tym forum od jakiegoś czasu i chciałbym zaprosić Użytkowników z ową częścią CS'a do mojego klanu. Podejrzewam że na tym forum mało osób gra w tą grę, jednak postanowiłem spróbować. Klan COKKwp powstał już kiedyś pod inną nazwą(innym skrótem) i w innej grze. Nazywał się wtedy Cans of cold fire. Niestety zakończyło się to zrezygnowaniem z pomysłu. Teraz idea wróciła, w innej grze ale nadal w tym samym składzie. Chcieliśmy lekko zmienić nazwę ale nie wiedzieliśmy na jaką. W końcu wyszło Cans of cold killers with ponies(oczywiście wtedy nie zauważyłem jak będzie wyglądać skrót . Więc zamieniłem c na k). Mój avek który widzicie po lewej to logo klanu. Oczywiście nie ograniczamy się do jednej gry ale sęk jest w tym że akurat w CS'a gramy wszyscy.

 

Jeżeli szukasz klanu PRO w którym każdy gra idealnie. To pudło... możesz wyłączyć ten temat. Każdy z nas jakimś specjalnym graczem nie jest(można nawet powiedzieć że jesteśmy "tymi gorszymi" ;) ). Gramy głównie na turniejach jednak mimo że klan ma +5 członków to rzadko kiedy uda nam się zagrać w pełnych 5.

 

Tak jak mówiłem gramy średnio ale staramy się jak najlepiej. Nie interesuje nas jak grasz, ile masz lat, ile godzin przegrałeś w 1.6, ile czasu poświęcasz na grę, Czy się dopiero uczysz. Oczywiście mamy regulamin jednak jest on prosty i zrozumiały. Wprawdzie nie zapisywałem go wcześniej ale teraz zrobię wyjątek.

 

Krótki regulamin.

1. Po prostu bądź ok - Zrozum że jedni grają gorzej inni lepiej. Nie obrażaj graczy bez większego powodu.(Nie mówię tu o pouczaniu)

 

2. Nie przejmuj się zanadto, to tylko gra - często jak gramy (i jak przegrywamy) słuchamy/czytamy osoby mówiące jakie to osoby są słabe, jaki gó***any klan z nimi gra itp.  W większości są to po prostu trolle. Jednak spotykamy osoby naprawdę przejmujące się przegraną.

 

3. Jeżeli nie przeszedłeś mutacji. Nie nadużywaj mikrofonu - Po prostu twój głos jest prawdopodobnie niemiły dla ucha. Wiemy że nie jest to zamierzone dlatego wykorzystuj mikrofon tylko do prostych komend(mówie tutaj o mikrofonie w grze.(skype się nie tyczy, jednak śpiewaniu mówimy nie.)

Udało mi się zmieścić regulamin w 3 punktach. Jeżeli zapomniałem to oczywiście dopiszę

Jeżeli chcesz dołączyć po prostu napisz mi na steamie,skype lub pod tym postem. Robię to dlatego aby wiedzieć mniej więcej kto dołącza do klanu i aby zaprosić nowego do gry(poza mną są inni admini którzy mogą zapraszać inne osoby).

 

ufff ale się rozpisałem. miała to być zwykła wzmianka. a jest jak rekrutacja jakiegoś pro klanu. Tak czy inaczej jak zapraszam. Jak o czymś zapomniałem to możecie napisać(albo potem sobie przypomnę.)

Edited by haffff
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Czas rzeczywiście odświeżyć temat (Dzięki Das Kuracyja za przypomnienie, zapomniałem o tym temacie. :P) . Nasz klan dobrze się trzyma i dalej przyjmujemy każdego kto chce zagrać. Więc w tej sprawie się nic nie zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

@UP Możnaby się złożyć na jakiś serwer. Na hostingu gameserv 10 slotowy serwer 128 TR to koszt 14,5 zł na miesiąc. Tak czy inaczej skoro Avanidius zaproponował nam zrobienie jednej wspólnej ekipy.Proponuje takie rzeczy robić w grupie a nie między nimi (tak jak 1vs1 w klanie) .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...