Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
haffff

Klan CS:GO - Cans of cold killers with ponies

Recommended Posts

Siemanko

 

Jestem na tym forum od jakiegoś czasu i chciałbym zaprosić Użytkowników z ową częścią CS'a do mojego klanu. Podejrzewam że na tym forum mało osób gra w tą grę, jednak postanowiłem spróbować. Klan COKKwp powstał już kiedyś pod inną nazwą(innym skrótem) i w innej grze. Nazywał się wtedy Cans of cold fire. Niestety zakończyło się to zrezygnowaniem z pomysłu. Teraz idea wróciła, w innej grze ale nadal w tym samym składzie. Chcieliśmy lekko zmienić nazwę ale nie wiedzieliśmy na jaką. W końcu wyszło Cans of cold killers with ponies(oczywiście wtedy nie zauważyłem jak będzie wyglądać skrót . Więc zamieniłem c na k). Mój avek który widzicie po lewej to logo klanu. Oczywiście nie ograniczamy się do jednej gry ale sęk jest w tym że akurat w CS'a gramy wszyscy.

 

Jeżeli szukasz klanu PRO w którym każdy gra idealnie. To pudło... możesz wyłączyć ten temat. Każdy z nas jakimś specjalnym graczem nie jest(można nawet powiedzieć że jesteśmy "tymi gorszymi" ;) ). Gramy głównie na turniejach jednak mimo że klan ma +5 członków to rzadko kiedy uda nam się zagrać w pełnych 5.

 

Tak jak mówiłem gramy średnio ale staramy się jak najlepiej. Nie interesuje nas jak grasz, ile masz lat, ile godzin przegrałeś w 1.6, ile czasu poświęcasz na grę, Czy się dopiero uczysz. Oczywiście mamy regulamin jednak jest on prosty i zrozumiały. Wprawdzie nie zapisywałem go wcześniej ale teraz zrobię wyjątek.

 

Krótki regulamin.

1. Po prostu bądź ok - Zrozum że jedni grają gorzej inni lepiej. Nie obrażaj graczy bez większego powodu.(Nie mówię tu o pouczaniu)

 

2. Nie przejmuj się zanadto, to tylko gra - często jak gramy (i jak przegrywamy) słuchamy/czytamy osoby mówiące jakie to osoby są słabe, jaki gó***any klan z nimi gra itp.  W większości są to po prostu trolle. Jednak spotykamy osoby naprawdę przejmujące się przegraną.

 

3. Jeżeli nie przeszedłeś mutacji. Nie nadużywaj mikrofonu - Po prostu twój głos jest prawdopodobnie niemiły dla ucha. Wiemy że nie jest to zamierzone dlatego wykorzystuj mikrofon tylko do prostych komend(mówie tutaj o mikrofonie w grze.(skype się nie tyczy, jednak śpiewaniu mówimy nie.)

Udało mi się zmieścić regulamin w 3 punktach. Jeżeli zapomniałem to oczywiście dopiszę

Jeżeli chcesz dołączyć po prostu napisz mi na steamie,skype lub pod tym postem. Robię to dlatego aby wiedzieć mniej więcej kto dołącza do klanu i aby zaprosić nowego do gry(poza mną są inni admini którzy mogą zapraszać inne osoby).

 

ufff ale się rozpisałem. miała to być zwykła wzmianka. a jest jak rekrutacja jakiegoś pro klanu. Tak czy inaczej jak zapraszam. Jak o czymś zapomniałem to możecie napisać(albo potem sobie przypomnę.)

Edited by haffff
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czas rzeczywiście odświeżyć temat (Dzięki Das Kuracyja za przypomnienie, zapomniałem o tym temacie. :P) . Nasz klan dobrze się trzyma i dalej przyjmujemy każdego kto chce zagrać. Więc w tej sprawie się nic nie zmieniło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest kilka różnych grup giercujących na steamie, w tym chyba ze dwie albo trzy CSowe. Jakby zbić to razem, to dużo prościej byłoby znaleźć chętnych do ciupania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście masz rację. Tylko musielibyśmy się jakoś skumać, Jeżeli inne grupy byłyby chętne to zawsze można coś takiego zrobić ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

@UP Już szykuję sprzęt do śledzenia...

@Topic Jak się znajdzie jeszcze osoba z szybkim internetem to bym był za robieniem treningu między grupami co sobotę lub niedzielę np. 3v3 lub 5v5

Share this post


Link to post
Share on other sites

@UP Możnaby się złożyć na jakiś serwer. Na hostingu gameserv 10 slotowy serwer 128 TR to koszt 14,5 zł na miesiąc. Tak czy inaczej skoro Avanidius zaproponował nam zrobienie jednej wspólnej ekipy.Proponuje takie rzeczy robić w grupie a nie między nimi (tak jak 1vs1 w klanie) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odświeżam temat Informując że cały czas klan jest aktywny i przyjmujemy nowych graczy(jakiś czas był mały duży zastój związany z moją nieobecnością).

Share this post


Link to post
Share on other sites
7.06.2017 at 09:42 Katter Dash napisał:

Jak można to ja bardzo chętnie

Ostatni post jest sprzed roku i ośmiu miesięcy, brawo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...