Skocz do zawartości

Siemka :)


Past Alter

Recommended Posts

Siemka, jestem tu nowy i fajnie było by kogoś poznać.Pokrótce jeśli chodzi o mnie, oglądam MLP:FIM tak od 1,5 roku, interesuję się grami oraz takie tam małe mini zainteresowania :D.Mieszkam w Kutnie i mam WIELKĄ nadzieję, że znajdę kogoś kto też ogląda Kucyki oraz że spotka mnie miła atmosfera na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Lubisz Pinkie Pie?

Tak :)

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

Discord chociaż teraz on jest dobry i spoko, ale lubię go najbardziej.
- Luna czy Celestia?

Luna.
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

Początkowo jako jednorożca, ale przyzwyczaiłem się i jako alikorn jest spoczko.( fajniej wygląda xd )

- Fanart/fanfic?

Fanart wliczając w to muzykę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jasne, że znajdziesz tu ludzi, którzy też oglądają kucyki. W końcu o nich jest to forum! Chociaż... mamy tu kilku osobników, którzy nigdy nie widzieli nawet odcinka. ...nie ogarniam.

 

O cóż mogę spytać...?

1. Skąd się wziął twój nick?

2. Jak sobie wyobrażasz siebie jako kucyka? (i czy w ogóle lol )

3. Też uwielbiasz Discorda?  :discord2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Nie wypada witać nowych bez jakiegoś prezentu, tak więc trzymaj :cydr::)

Kilka moich standardowych pytań:

1. Lubisz ptaki?

2. Jeśli tak to jakie najbardziej? (jeśli nie to pomiń pytanie)

3. Lubisz Wonderbolts ?

4. Śniły Ci się kiedyś kucyki?

To tyle. Życzę miłego korzystania z forum oraz jak najwięcej postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skąd się wziął twój nick?

Najpierw miałem nick Havoc i bardzo chciałem mieć orginalny, gdzie wszędzie będzie wolny i tak myślałem i myślałem i bum mam Havtic :D.

2. Jak sobie wyobrażasz siebie jako kucyka? (i czy w ogóle lol )

Chciałbym być kucem xd  mieszkać w equestrii jako czarno niebieski jednorożec :)

3. Też uwielbiasz Discorda?   :discord2:

Tak i to bardzo najlepsza postać jeśli chodzi o chaos :D

------------------------------------------------------------------------------------

1. Lubisz ptaki?

Nie za bardzo :) papugi lubię najbardziej.

2. Jeśli tak to jakie najbardziej? (jeśli nie to pomiń pytanie)

 Ara i Żako :)

3. Lubisz Wonderbolts ?

Troszkę, jak dla mnie pegazy, które latają dla pokazów XD

4. Śniły Ci się kiedyś kucyki?

Wiele razy :D chyba to nie jest dziwne :F

 

 
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego użytkownika~ Życzę wielu niezapomnianych doznań, weny do udzielania się w dyskusjach, zabawach i konkursach oraz wieeeelu przyjaciół  :yay:

Ktoś już mnie ubiegł z ptakami. Widzę, że ulubione to papugi, a więc moje standardowe pytanie o sowy jest zbędne. Także..mam jeszcze kilka pytań~ 

 

1. Wolisz standardową Fluttershy czy Flutterbat? 

2. Ulubiony sezon? 

3. Jakie gry lubisz najbardziej? 

4. Czytujesz książki? Ulubiony gatunek/tytuły?

5. Ulubiony background pony~? c: (albo kilka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wolisz standardową Fluttershy czy Flutterbat? 

Raczej standardową :) flutterbat wygląda epicko, ale i tak wolę fluttershy z uwagi na zachowanie ^^.

2. Ulubiony sezon?

Drugi :)

3. Jakie gry lubisz najbardziej?

Różne przede wszystkim gry akcji  :) np. Gta , Assasins Creed, Crackdown, Skyrim, Saints Row, League of Legends,  a także The Sims 3, Minecraft, Warframe :D

4. Czytujesz książki? Ulubiony gatunek/tytuły?

Nie lubię czytać książek nie jestem jajogłowy :D

5. Ulubiony background pony~? c: (albo kilka)

Derpy Hooves, Lyra, Bon Bon, vinyl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytujesz książki? Ulubiony gatunek/tytuły?

Nie lubię czytać książek nie jestem jajogłowy

 

Człowiek (chyba) który mnie rozwalił. Widzę, że umiesz pisać, a więc czytanie nie powinno ci sprawić problemów. Na początek polecam „Wiedźmina" Sapkowskiego. Ta książka, według mnie oczywiście, dla właśnie jajogłowych się nie nadaje. Za dużo przemocy, przekleństw, itp. Jak jeszcze miałeś styczność z grą to powinieneś rzucić okiem.

Rozumiem, że mówiąc, że znajdziesz kogoś kto również ogląda kucyki chodziło ci w twoim mieście, bo jak pewnie zdążyłeś zauważyć to jest forum poświęcone kolorowym kucom.

Może trochę za ostro zacząłem, ale nie mam zamiaru się cofać.

 

Różne przede wszystkim gry akcji :) np. Gta , Assasins Creed, Crackdown, Skyrim, Saints Row, League of Legends, a także The Sims 3, Minecraft, Warframe

Widzę podobne gusta co ja, niestety LoL się dla mnie skończył w połowie trzeciego sezonu przez toksyczne community. Mogę ci zagwarantować, że na tym forum większość ludzi zachowuje się odwrotnie. Minecraft się mi po prostu znudził, ile można? Ale co do reszty gier to świetny wybór. Co powiesz na parę pytań?

 

1. Ulubione części GTA i Saints Row?

2. Pytano się ciebie o Discorda a innych antagonistów pominięto. Jakiego lubisz najbardziej?

3. Stare dobre kino jak Gwiezdne Wojny czy Terminator lubisz?

4. Naprawdę nikt ciebie nie spytał się o ulubioną z Mane 6? Trzeba to nadrobić, więc: Ulubiona z przyjaciółek?

5. Korzystasz z konsol czy jesteś graczem PCtowym?

 

Pół żartem, pół serio:

 

Jak sobie wyobrażasz siebie jako kucyka? (i czy w ogóle lol )

Chciałbym być kucem xd mieszkać w equestrii jako czarno niebieski jednorożec

 

6. Naprawdę  chciałbyś zrezygnować z mięsa, rąk :lyra2:  i naszej wspaniałej historii dla trawki, kopyt i historii która wygląda mniej więcej tak: „Tysiąc lat temu ktoś tam był, nie lubił naszej wspaniałej księżniczki więc oberwał tęczą po łbie i się schował". I co gorsze z osiągnięć naszej techniki?

 

Miłych przygód na forum życzy ci twój „najgorszy koszmar" (Zawsze chciałem to napisać :sombra2: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!

 

The Sims 2 są znacznie lepsze, zgodzisz się ze mną?

Odnalazłeś się w jakiejś konkretnej roli w Lidze?

Która część Assassin's Creed najlepsza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manga, Anime no cóż mam 3 koleżanki co tak do tego się lepią :) próbowałem czytać, oglądać te anime, lecz to raczej nie dla mnie :D.Nie wiem czemu, ale to do mnie nie przemawia :)

 

-------------------------------------------------------------------------------------

1. Ulubione części GTA i Saints Row?

Gta san andreas nadal gram na Serwerkach :) i Gta V . Saints row 3 najlepsza chyba część. 4 troszkę przewalona xd.

2. Pytano się ciebie o Discorda a innych antagonistów pominięto. Jakiego lubisz najbardziej?

Oprócz Discorda, lubię najbardziej Chrysalis czyli królową podmieńców :)

3. Stare dobre kino jak Gwiezdne Wojny czy Terminator lubisz?

Star Wars nie za bardzo, terminator troszkę bardziej, ale też niestety nie.

4. Naprawdę nikt ciebie nie spytał się o ulubioną z Mane 6? Trzeba to nadrobić, więc: Ulubiona z przyjaciółek?

Flutttershy  :yay: 

5. Korzystasz z konsol czy jesteś graczem PCtowym?

W większości używam kompa, lecz konsole też mam ( Xbox 360 ) i zwykle gram na niej w GTA V i AC black flag

6. Naprawdę  chciałbyś zrezygnować z mięsa, rąk  :lyra2:  i naszej wspaniałej historii dla trawki, kopyt i historii która wygląda mniej więcej tak: „Tysiąc lat temu ktoś tam był, nie lubił naszej wspaniałej księżniczki więc oberwał tęczą po łbie i się schował". I co gorsze z osiągnięć naszej techniki?

:D sądzę, że mógłbym się tego podołać :) Jeśli w przeszłości lub w przyszłości czegoś nie ma co obecnie mamy, zawsze zostało to zastąpione :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Sims 2 są znacznie lepsze, zgodzisz się ze mną?

Niestety nie :/ przyznam 2 ma swoją moc, lecz osobiście wolę 3 z uwagi, że mogę robić coś co także robię w realu czyli kolekcjonowanie Kamieni.Podoba mi się także otwarty świat :)

Odnalazłeś się w jakiejś konkretnej roli w Lidze?

Niestety nie :(

Która część Assassin's Creed najlepsza?

hmmmm moim zdaniem assasins creed 2 lub brotherhood :D.50 : 50 :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...