Skocz do zawartości

Age of Empires (I,II,III) Thread


Cygnus

Recommended Posts

Znajdź mięso w krzakach z jagodami

hahaha

Jak przekonać do siebie dziewczynę? WOLOLO

Dawno się tak nie uśmiałem

Te różne dziwne rozwiązania w AoE są niezłe.

A to o wieśniakach, tylko że w wersji z jedynki.

Wieśniak zabija jelenia włócznią, a wroga kością.

Pamiątacie taka sytuacje jak graliście?

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ta, do jeleni strzelaj z łuku, przeciwnika bij z pięści xD Albo OMG DZIK ATAKUJE, WSZYSCY DO CENTRUM!!!!1111oneoneone one one jeden Albo OMG PRZECIWNIK Z WIELKĄ I NOWOCZESNĄ ARMIĄ!!! *torpedo2* Albo w samoczku: Sojusznik: Anglicy atakują nasze miasto! Czy nie mógłbyś przysłać nam trochę jedzenia i złota? Cygnus: NIE! Gińcie w płomieniach! Sojusznik: Dziękujemy za pomoc! Jeśli masz jakieś oddziały, przyślij je nam, byśmy razem mogli odeprzeć atak! Cygnus: Okay... Cygnus zmienia stosunki dyplomatyczne na Wroga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię część III z dodatkiem The Asian Dynasties. Zawsze brytyjczykami miażdżyłem... aż do wyczerpania limitu armii. Szkoda ,żę nie ma nacji "Ponys" no nie? :pinkie2:

________________________________________________________________

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Uwielbiam AoE, wszystkie części ^^

Już jak byłam mała potrafiłam siedzieć nad tą grą godzinami; miałam bodajże z 8 lat, gdy przez bite 9 godzin miażdżyłam wroga potężną kawalerią w AoE I >:D Niestety, przyszedł dziadek i mi korki wyłączył ;-;

Teraz też z przyjemnością pykam sobie w Age of Empires, ale raczej trójeczkę. W I i II już się nagrałam.

O ile kampania w podstawówce bardzo mi się podobała (ciekawy motyw ze Źródłem Młodości, fajnie się je niszczyło pod koniec pierwszego epizodu :>) to WarChief mnie nieco rozczarowuje :c Znacie może jakieś bardziej ciekawe dodatki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Mi wpadła do gustu III i miałem pełną ale zgubiłem....ale i tak fajne :lyra2:

Nie grałem nigdy w I (może nie pamiętam,jak zaczynałem grać to miałem 4 lata) ale II miałem pełną.Powiem,że atak kawalerii na muszkieterów w III Był jak dla mnie zaisty :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja kupiłem sobie obie części z dodatkami (edycja kolekcjonerka) z czego grałem tylko w dwójkę i nie mogłem skończyć misji z Joanną d'Arc bo ciągle albo zabijali mi wszystkie wojska albą ją  :pinkrage:  i Czygis Hanem (czy jakoś tak) gdzie trzeba było przekonać te plemiona do walki z przeciwnikiem. Za to najbardziej podobało mi się jak chyba szkoccy  wieśniacy mówili "robuje" co chyba znaczyło "buduje" :D Ogólnie gra bardzo dobra zarówno graficznie jak i dźwiękowo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...