Skocz do zawartości

Naruto Quiz


Gypsy

Recommended Posts

Na czym polega ostateczna sztuka Deidary? Od jutra zrobię quiz z shaman king i może death note, zacznę też oglądać Fullmetal Alchemist: Brotherhood długie to jest? No i zastanawiam się też nad walnięciem Yu gi oh bleach i dragon ball ale to puźniej żeby nie walić wszystkie na raz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ostateczna sztuka Deidary to samodestrukcja, je glinę 'ustami' które ma na klatce piersiowej (chyba po lewej stronie koło serca, ale nie jestem pewien). Oczywiście jak to z Deidarą, następuje wtedy wielkie boom. A FMA:Brotherhood ma 64 odcinki, czy długie to zależy od tego jak bardzo się wciągniesz :D Niektóre anime które mają po 12 odcinków są za długie, inne kilkadziesiąt i są za krótkie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ty bardziej o anime... ja o mangę xD czyli dodaj tam: Danzo, Torune, Kushimaru, Fu, Terai, Kage(to imię, nie funkcja), Taji, Towa, Nono, Komachi, Hyo, Tera, Tora, Kisuke, Ushi, Dajimu, Ryuzetsu plus ci co w poście wyżej plus 9 bezimiennych ANBU(śmierć w lesie, w trakcie ataku Oro i kilku innych randomowych). Przeszukałem wszystkie odcinki na dysku plus cała dostępną mi mangę, jeśli kogoś pominąłem to błagam, podaj mi kto to jest i kiedy się pojawił, żebym sobie uzupełnił biblioteczkę @_@

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa zniszczyłeś mnie ale tak Kushimaru był ANBU powiem ci że sam nie wiem Kisuke to ten duch to on nie był ANBU Tera, Tora i Kage, Hyo, Nono kto to jest? Haku, Anko, Taji to nie byli ANBU. Ale masz u mnie dużego plusa o w mordę.


Sprawdzałeś to na naruto.wiki co nie oni tam walnęli według mnie za dużo ludzi chociaż dowiedziałem się teraz kim byli ci ludzie o których się pytałem jednak nadal zapomniałeś o w zasadzie o jednym z bardziej znanych członków ANBU
Swoją drogą ciekawi minie dlaczego ludzie z ANBU zawsze schodzą na strzała
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo robienie im historii gdyby nie schodzili to strata czasu antenowego? xD A co do wiki, nie lubię nie korzystam - większość informacji tam zawartych to często bzdury. Wolę starą metodę - przewertowanie mangi, podpytanie jednego znajomego(on siedzi w anime kiedy ja siedzę w mandze) no i dodatkowe opowiadania autora, kto kupuje mangę ten wie ;) Kishimoto lubi dodawać smaczki na ostatnich tronach mangi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie nikt mi nie w mówi że Anko, ci lekarze i Haku byli z ANBU to się nawet nie trzyma kupy. Tak jak mówiłem co do tego Kushimaru to sam nie wiem. Następne pytanie. Na czym polega Izunagi? Aha zadawać też pytania z filmów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...