Skocz do zawartości

Naruto Quiz


Gypsy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Poprawną odpowiedzią jest to, że Sasuke stał się potężniejszy od Orochimaru, a to ozancza, że ten stał się bezużyteczny. Sasuke nie obawiał się, że Orochimaru może odebrać mu ciało. Zależało mu tylko na zemście.

A teraz pytanie. Dlaczego Itachi dołączył do Akatsuki?

Dołączona grafika

I pytanie nieobowiązkowe i nie na punkty, będę takie częściej zadawał.

Jakbyście mieli wybierać jakie wybralibyście natury chakry?

Ja osobiście błyskawice i wiatr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ chciał mieć na oku, tak niebezpieczną i potężną organizację przestępczą. I żeby uwiarygodnić swoją pogmatwaną bajkę dla Sasuke. Co do Chakry - Ja brałbym Ogień, Wiatr i Ziemię czyli w połączeniu Jinton. Jeden strzał i przeciwnik wyparowuje. Hehehe..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły strzał. Właśnie dlatego do nich dołączył. Dokładniej zawarł z Tobim umowę,że jeżeli do nich dołączy to nie zaatakują Konohy, a jego brat będzie bezpieczny.

Nie chce mi się nic wymyślać więc dam pierwsze z brzegu.

Ile serc miał Kakuzu i co reprezentowało każde z nich, jak moc była w nich zawarta?

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bodajże pięć elementów - ogień, woda, elektryczność, ziemia, wiatr - a Kakuzu miał serce użytkownika każdego elementu + jedno, więc 6 :P edit: Trochę chaotycznie napisałem :P jeżeli w ogóle mam rację (bo oglądałem Naruto dość dawno) to Kakuzu miał 6 serc. Pięć z nich należało do osób używających każdego z pięciu elementów, i na dodatek miał on w zanadrzu jeszcze jedno serce - swoje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź Ares'a jest poprawna. Dobra a teraz pytanie. Ponieważ już sam się zmieniłem w Itachiego połączonego z kucykiem. To zadam pytanie kompletnie nie związane z akatsuki. Jakich uczniów miał Minato Namikaze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest poprawna odpowiedź. Następne pytanie o de mnie to, dlaczego Itachi dostał rozkaz zabicia swego klanu?

I pytanie nie związane z quizem. Jak uważacie kto w "naruto" posiada najtragiczniejszą historie. Według mnie jak już wspominałem Itachi.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał rozkaz od starszyzny, z powodu tego iż klan Uchicha chciał odbudować swoją pozycję w wiosce, i przejąć nad nią władzę. Niechcąc dopuścić do wojny domowej, Itaś z bólem wysiekł całą familię. Najtragiczniejsza historia ? Hmm... chyba Naruciak miał najgorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Kolejne pytanie. Między jakimi ludźmi Yukimaru znalazł swój dom? To pytanie o ulubioną tragiczną historię jest nadal aktualne. A ponadto chciałbym wiedzieć jak sądzicie ile prawdy jest w tym że Obito i Tobi to jedna osoba. Bo ja uważam że jest to bezsensowna teoria, poparta jedynie tym, że Obito miał jedno oko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niemożliwe żeby Obito i Tobi byli jedną osobą, po prostu wiek się nie zgadza. Obito jest rówieśnikiem Kakashiego, a w momencie w którym Tobi zaatakował konohę żeby przejąć lisa, to Kakashi razem z Obito byli dziećmi, a Tobi wtedy wyglądał na dorosłego. Najtragiczniejsza historia, to chyba będzie faktycznie Itachi. Wymordować cały swój klan.. A co do pytania.. To znowu nie pamiętam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ultimatum wioska, albo klan. Potem był traktowany jako morderca i ścigany gdzie by się nie udał. Ale przez ten cały czas ochraniał brata. Był nieuleczalnie chory, ale podtrzymywał się na lekach by jego brat mógł stać się silniejszy. Jednocześnie cały czas ochraniał wioskę. A skończył jak skończył zabity przez tego kogo najbardziej kochał. Bez niego akatsuki robiło co chciało z wioską i Sasuke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...