Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
M.a.b

Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii Writer's Cut [NZ][Crossover][Adventure][Human?][Comedy][Slice of Life][Dark][Alternate Universe][Rewrite]

Recommended Posts

Ciut to zajęło, ale udostępniam ósemkę. Wciąż jeszcze nie została do końca przepatroszona, więc spodziewajcie się pomniejszych potknięć.

I od tego momentu ogłaszam, by przyspieszyć pisanie, mój nowy limit stron na rozdział zmniejszam z ~30 do ~20. Mam nadzieję, że będzie mi łatwiej i szybciej wypuszczać nowe odcinki.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

Ciut to zajęło, ale udostępniam ósemkę. Wciąż jeszcze nie została do końca przepatroszona, więc spodziewajcie się pomniejszych potknięć.

I od tego momentu ogłaszam, by przyspieszyć pisanie, mój nowy limit stron na rozdział zmniejszam z ~30 do ~20. Mam nadzieję, że będzie mi łatwiej i szybciej wypuszczać nowe odcinki.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt.
Dzięki bardzo za rozdział zaraz biore się za czytanie. Wesołych i do siego roku
PS: Dobry pomysł z skróceniem rozdziałów mniej do patrzenia=szybsze wydawanie nowej części przygód

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Dziewiątka udostępniona. 

• Upvote 1

Nadrobiłam ósemkę i dziewiątkę i naprawdę muszę Maba pochwalić. Błędów niby dalej sporo - głównie składniowe, ale jednak mniej niż było. Czytało się to całkiem przyjemnie, a końska służba zdrowia mnie rozbawiła. Te historie były... takie prawdziwe. Nie, serio, kawał dobrego slice of life, aprobuję. Co prawda pewnie wolałabym historię, w której Twilight zostaje wkopana w adopcję zwykłego źrebaka, ale trudno, to nie mój fanfik.

Mane 6 w tych rozdziałach też wypadły dobrze. Całość jest bardzo serialowa.

A więc po dwóch latach posuchy udało mi się ukończyć dziesiątkę. Dlaczego zabawiłem się w George R.R Martina? Odpowiedź jest tylko jedna - życie. Obiecuję, że tym razem na jedenastkę nie będzie trzeba długo czekać (mam nadzieję).

• Upvote 1
  • Like 1