Skocz do zawartości

Ankieta


Recommended Posts

No tak, poprawić kogoś w dzisiejszych czasach to grzech, powinnam spłonąć na stosie za to.

Spokojnie, nie denerwuj się tak. Chciałem tylko podkreślić bezcelowość poprawiania, że laptop to to samo komputer. On pewnie i tak to wie, ale oddzielił je w ankiecie. Może po to by sprawdzić ile osób ma laptopa, a ile komputer stacjonarny? (Ale na informacje, po co mu ta wiedza jeszcze trochę poczekamy.)

  • +1 1
Link do komentarza
Gość PervKapitan

Poprawianie czyichś błędów nigdy nie jest bezcelowe. Jest to akurat częsty błąd jak przynajmniej i bynajmniej, więc nie widzę sensu rzucania się na mnie, że chcę by większe grono też o tym wiedziało.

Link do komentarza

nie widzę sensu rzucania się na mnie

Nie rzucam się na Ciebie. Sens mojego poprzedniego postu jest taki: "On pewnie i tak to wie, ale oddzielił je w ankiecie. Może po to by sprawdzić ile osób ma laptopa, a ile komputer stacjonarny?". Myślę, że oddzielił je celowo, wiedząc o tym, że laptop to komputer.

  • +1 1
Link do komentarza

W jednym z pytań jest błąd, można powiedzieć logiczny, znaczy w pytaniu jest 

 

 

Czy jest Pan/Pani skłonna do płacenia za usługi świadczone na stronie internetowej?(Uwaga: pytanie nie dotyczy internetowego kupowania rzeczywistych przedmiotów) 

 i można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedz, po czym  w następnym pytani mamy

 

 

Jeśli w poprzednim pytaniu odpowiedział/a Pan/Pani twierdząco, ile Pan//Pani jest w stanie wydać pieniędzy na stronie internetowej w ciągu miesiąca:

wynika stąd, że w pierwszym z pytać, możliwa do zaznaczenia powinna być tylko jedna odpowiedź, a wcale tak nie jest.

 

W pierwszym z pytań można np. zaznaczyć 2 odpowiedzi, które się wykluczają co nie powinno mieć miejsca

 

 

 

Tak, wiem czepiam się.

Edytowano przez michalski9
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...