Skocz do zawartości

Audience(YouTube)


Arwena_115

Recommended Posts

Widzę, że temat się rozwija... może też się wypowiem trochę na temat~

Audience zaraziłam się od Cass. ( która zresztą większość tym zaraziła :u ) "Pieski" bardzo miło się ogląda, ciekawa animacja z ładną kreską. 

Twórczość LupisVulpes, autorki, również bardzo mi się spodobała. Inspiruje mnie :'D

Wracając... z piesków wielbię wszystkie postacie, ale jednym z moich ulubionych jest Dharma <3 Niestety nie występuje w większości filmików... ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni :3

Jakby ktoś nie wiedział to ten xd

fursona_idol_thing_by_lupisvulpes-d5k7te

Jestem też wielbicielką Rags, bo jak można by jej nie lubić :'D Kochająca słodycze, urocza psinka oraz siostra Litho :3 A własnie....

 

(Litho ma 2 siostry. Rags i Free)

 

A Free to przypadkiem nie chłopak? :u Na ref'ie pisze, że "he" to chyba on...

free_updated_by_lupisvulpes-d569yc1.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, że temat się rozwija... może też się wypowiem trochę na temat~

Audience zaraziłam się od Cass. ( która zresztą większość tym zaraziła :u ) "Pieski" bardzo miło się ogląda, ciekawa animacja z ładną kreską. 

Twórczość LupisVulpes, autorki, również bardzo mi się spodobała. Inspiruje mnie :'D

Wracając... z piesków wielbię wszystkie postacie, ale jednym z moich ulubionych jest Dharma <3 Niestety nie występuje w większości filmików... ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni :3

Jakby ktoś nie wiedział to ten xd

fursona_idol_thing_by_lupisvulpes-d5k7te

Jestem też wielbicielką Rags, bo jak można by jej nie lubić :'D Kochająca słodycze, urocza psinka oraz siostra Litho :3 A własnie....

 

 

A Free to przypadkiem nie chłopak? :u Na ref'ie pisze, że "he" to chyba on...

free_updated_by_lupisvulpes-d569yc1.png

 

No właśnie... Mi też się wydaje, że to chłopak jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było się domyślać gdyż lupis robi prawie tylko chłopaków jakby na resztę miała uczulenie ;-; 

Toshie też wyglądał na dziewczynę a nie jest, tak jak Free...

W sumie tak, łatwiej było by określić gdyby wystąpiła, w którymś z filmików...

Chyba, że jest filmik z nią/nim, a ja o tym nie wiem^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysować jak Lupis nie umiem ( chociaż nigdy nie próbowałam xD ), ale swoim własnym stylem tak xd Masz przykład:

Dharma~ ( dla Lupis na urodziny tak swoją drogą xd ) Art trochę stary, ale walić to xD

b_day_gift_for_lupisvulpes___dharma_by_o

 

O, a tu trochę nowszy art mojej postaci :3

jay_reference_sheet___november___by_octa

Edytowano przez Berette
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysować jak Lupis nie umiem ( chociaż nigdy nie próbowałam xD ), ale swoim własnym stylem tak xd Masz przykład:

Dharma~ ( dla Lupis na urodziny tak swoją drogą xd ) Art trochę stary, ale walić to xD

b_day_gift_for_lupisvulpes___dharma_by_o

 

O, a tu trochę nowszy art mojej postaci :3

jay_reference_sheet___november___by_octa

Prześlicznie Ci Drahma wyszedł, a czapeczka Jay jest prześliczna ^^

Rysować jak Lupis nie umiem, chociaż już próbowałam, ale rysam tak

luka_by_lirapie-d871jo3.pnggalaxy_coloring_by_lirapie-d83fdd6.pngghost_animation_2_by_lirapie-d83z62e.pngaleksandro__by_lirapie-d8224nf.pngcaptain_for_lupisvulpes_by_lirapie-d85letonny_szkic_ja__niej_by_lirapie-d812rpc.

wszystkie postacie moje, dwie ostatnie lupis (ode mnie dla niej).

Śliczne ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te pieski. ^^ Ale nie kojarzę za bardzo postaci, ich historii. Nie ogarniam mapy podanej kilka postów wyżej. A już wogóle nie wiem kto albo co to jest Darrky. :/

To takie psy, które mają szwy na pyszczku. Z tego, co się orientuje, to potrafią one hipnotyzować i mają wiele wcieleń. Tak to przynajmniej rozumiem.

A żeby w mapce się jako tako zorientować, musisz sobie filmik obejrzeć. W pierwszym poście link podałam;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie psy, które mają szwy na pyszczku. Z tego, co się orientuje, to potrafią one hipnotyzować i mają wiele wcieleń. Tak to przynajmniej rozumiem.

A żeby w mapce się jako tako zorientować, musisz sobie filmik obejrzeć. W pierwszym poście link podałam;)

Oglądałam ten filmik zaraz po tym jak ktoś podał link na swoim statusie. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam ten filmik zaraz po tym jak ktoś podał link na swoim statusie. ;p

Ja. :3 A Darkky to fursona autorki. Ma on zdiscordowaną osobowość wieloraką i schizofrenie. Każda z jego osobowości ma inny wygląd, ale zachowuje szew na nosie i brzuchu oryginalnego Darkkiego. Każda postać z członem "Darkky" to tak naprawdę on, ale w innej formie. ShowTime Darkky, Oxy Darkky, All Darkkie, Tonny Darkky i tak dalej. Tu masz obrazek jak to wygląda:

darkky_s_official_ref_by_lupisvulpes-d7x

Po lewej widzisz oryginał a po prawej jego inne osobowości. Obrazek zawiera szybko zmieniające się obrazy. Każda osobowość Darkkiego może się od niego odzielić i przejść przez magiczny portal widoczny na mapie, ale kiedy Darkkie będzie miał napad schizofrenii i tak wróci do jego ciała, jeśli dobrze zrozumiałem. Btw. Jestem ekspertem tego uniwersum, więc w razie czego, wyjaśnie wszelkie niejasności. Przepraszam Cass że moja wiedza cię tak denerwuje... .

Bwt. Każda osobowość Darkkiego ma inne moce. Tylko ShowTime umie chipnotyzować.

Edytowano przez Sajback Gray Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grrr... D:<

pokazałam ci Lupis 2 miesiące po tym jak sama się o niej dowiedziałam, więc można uznać, że... JA wiem więcej. No jeju nie umiem płynnie angielskiego, ale rozczytać się chyba umiem, no nie ? :T Poza tym ja też mogę się chwalić tym, że np. jeden pies jest samicą co mnie czyni super duper ekspertem xd

Tak samo co do Free... em... Free to jest samiec ;-; Litho ma tylko jedną siostrę :v

W sumie gdy nam pokazałaś, sama praktycznie nic o Audience i Lupis nie ogarniałaś. Sporo rzeczy wiesz o de mnie. To że pokazałaś nam pierwsza, nie czyni ciebie też ultimatum wyrocznią o Lupis. Gdybyśmy porównali naszą wiedze o całej jej twórczości, coś czuje że wiedziałbym więcej. Litho ma więc siostre i brata. Nic nie poradze na wygląd Free. A błędy każdy może popełnić i ty i ja. Swoją wiedze o serialu i Lupis uzupełniamy nawzajem Cass, więc nie można jednoznacznie stwierdzić kto z nas wie o niej więcej. I nie wkurzaj się już.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś tu jest baaaardzo zazdrosny  :bemused:

 

Sajback, chciałabym poznać historię postaci przedstawionych w filmiku, z którego masz obecnie sygnaturę. Nie sądzę by występowały w Audience, a wydają się warte poznania ^^ 

To jest filmik LupisVulpes, moja droga;)

I opowiada o Audience, taki mały musicalic:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest filmik LupisVulpes, moja droga;)

I opowiada o Audience, taki mały musicalic:

 

Nop :v To jest film Trade dla https://www.youtube.com/user/DarkPurpleKitty

 

postacie należą do osoby przedstawionej w linku :D

 

 

 

 
 
__________________________________________________________________
Uszatka... 
 
Że ja?! przecież to ja mu pokazałam LV, a on uważa się za jej wszech mistrza ;_;   tylko dodał inne zakończenie żeby nie było , że  to prawda ;-; 

Ja to wiem... 

Edytowano przez Black Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znałabym gdyby należały do Lupis, ale że ich wygląd wymyślał całkiem ktoś inny a Lupis aby animowała to niestety pojecia zielonego o nich nie mam xd 
Wiem tylko, że ona sobie idzie, on przyjeżdża i jadą razem i koniec xD 

A tak na serio to musiałabym poczytać w opisie jeżeli w ogóle jest (u tej drugiej osoby) na profilu :T 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja znałabym gdyby należały do Lupis, ale że ich wygląd wymyślał całkiem ktoś inny a Lupis aby animowała to niestety pojecia zielonego o nich nie mam xd
Wiem tylko, że ona sobie idzie, on przyjeżdża i jadą razem i koniec xD

 

Mi się wydaje, że to on. Nie chcę się narzucać, ale ma chłopięcy głos, więc może to jest on?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to on. Nie chcę się narzucać, ale ma chłopięcy głos, więc może to jest on?

Cóż, może to tylko dlatego, że jest  to animacja z podkładem piosenki ? ^^ 

Wiesz , jak komuś się podoba piosenka i tworzy animację to nie obchodzi go czy głos jest męski czy żeński, ważne by dana postać śpiewała.

Ja się tam nie znam, powinni zawsze dziewczyną dodawać rzęsy, a u lupis to koniecznie coś zmieniać XD bo nie znamy płci postaci.

Sądzę, że to dziewczyna... 

dobra, zwracam ci honor 

Ma na imię Edward XD

http://xspickeyx.deviantart.com/art/Edward-Modain-ref-434551039

edward_modain_ref_by_xspickeyx-d76pxq7.p

 

Lupis niech no ja cię dopadnę za to twoje mylenie.... 

2.

schaffner_ref_by_xspickeyx-d7z1ofm.png

Edytowano przez Black Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...