Skocz do zawartości

Equestria: Przyjaciel do grobowej deski (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Czego? Czego się można bać? Nie było by drugiego, bo z tego co się wtedy dowiedziałem, on był jedynym Pedziem w mieście. Teraz miasto myśli, że w histori jest dwójka... w tym ja - westchnąłem. - A pomyśleć, że to poszło na marne. 8 Miechów tworzenia poszło w pizdu... - powiedziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie przyszli by... słuchaj. Muszę ci coś pokazać. Czy byłaś w naszej "Skrytce" po tym jak mnie zamknięto? - spytałem. Taka mała jaskinia, używaliśmy ją z Rarity jako miejsce spotkań. Było tam znośnie więc nie marudziła. Gromadziliśmy tam różne rzeczy... jeśli nie była tam... to prezent na jej 15 urodziny wciąż powinien tam być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Brrr... zimno. Teraz wiem, czemu padła. Nie lubiła w dzieciństwie zimna i wchodziła w każde miejsce gdzie było ciężko. Dlatego uwielbiam duże kożuchy i Zimę - powiedziałem z Trollem na twarzy. W dzieciństwie w niej podkochiwałem... ale nie mówiłem o tym. Miałem powiedzieć na jej 15 urodzinach... ale wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszła księżniczka. Okazało się, że znowu gdzieś wyjechała. Sprawy księżniczek. A tymczasem masz dwa listy u siebie w skrzyni... Jeden od Night, drugi od Rarci... Obie zapraszają cię do siebie. W tej samej porze dnia. Rarcia na kolację, a Night żebyś przyprowadził chmurkę, no i żeby pogadać co byś z tą chmurką zrobił. Ma już powierzchnię podłogi w bibliotece, dlatego w koszarach słońca nie ma...

Edytowano przez Nightmare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...