Skocz do zawartości

Equestria: Przyjaciel do grobowej deski (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Taki by miała troszkę miejsca... więc tak... dwupiętrowy, dół będzie do jej udekorowania, a góra to będzie takie mini łóżeczko dla niej z sporym kawałkiem koca by mogła się przykryć i taką mini poduszeczką. Potem udekorujemy jej "salon". Kiedy będzie gotowe to staram się to przybić do ściany zanim się ona obudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa to nie wasze łóżko, bo ona ma łóżko wsadzane w ścianę, a łóżko jest waszą kanapą. Powiedziała, że taki plażowy domek, to możesz jej zrobić za domem, na zewnątrz. A Xylyn ogląda sobie. I idzie nazbierać materiałów na mebelki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bibliotece. Xylyn szuka niepotrzebnych materiałów. Silk uprzejmie podsuwa jej jakieś rzeczy, które ktoś kiedyś zostawił w bibliotece.

 - To bardzo dziwne... Ale biorąc pod uwagę, że miał tak bardzo rozwinięty handel niewolników w kraju, to raczej w końcu by się zdarzyło.

Edytowano przez Nightmare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - To co mamy zrobić? - zapytała. No właśnie... Albo powiecie jak trzeba, będzie łagodna kara dla ciebie, Celestia was ochroni, ale za to na Materi i rodzinkę spadnie armia Celki... Albo zachowacie, w końcu się dowiedzą i wszyscy oberwą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie wiem. Na nawet nie zdążyłem zareagować... nim zdążyłem się ogarnąć ona już skończyła. Jednak Gryfy będą mieli to w dupie. Będą żądać wydania mnie, albo zaatakują. A znając Celestię by zachować pokój... będzie musiała mnie oddać - powiedziałem ze spuszczoną głową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...