Skocz do zawartości

Painkiller (seria)


Cipher 618

Recommended Posts

Gdy mój X360 działał, zagrałem w Painkiller HD (nie pamiętam pełnej nazwy). Po pierwszej mapie natychmiast powróciłem do Painkiller. Black Edition. Takie małe porównanie.

Painkiller HD <vs.> Painkiller BE

- podstawowa broń to jakieś dziadostwo <> tytułowy painkiller wymiata (trzeci tryb ognia w spowolnionym tempie... to trzeba zobaczyć)

 

- gra jest wolniejsza <> szalone tempo roz(g)rywki

 

- całkiem niezła grafika <> gra starzeje się wyjątkowo powoli. Dać nieco lepsze tekstury i wyjdzie wersja Ultra HD

 

- umm... gra ma w nazwie HD, gdzie są nazwiska na nagrobkach? (pierwsza mapa) <> po wybiciu wszystkiego co się rusza, możemy przeczytać, że jeden z twórców gry był nauczycielem. To było +/- 10 lat temu... A tutaj papka w HD

 

- ze względu na ślamazarne tempo gry "combosy" są trudniejsze do wykonania <> łatwe i przyjemne combosy

- ej, gdzie jest reszta map? A... no tak, DLC  :bemused:  <> mnóstwo map, żadnego DLC

- na konsoli nie ma kodów  :lie:  <> uznajcie mnie za kogo chcecie, ale Painkiller najlepiej smakuje na kodach. 999 kołków, nie martwisz się o zdrowie. Aha i ta sztuczka z kartami Tarota (złap je wszystkie!)  :cheese:  

- wysoka cena <> na GOG można kupić za śmiesznie niską kwotę. Nagrywasz na płytkę i masz PEŁNĄ grę, bez DLC, świetną broń i szalone tempo gry 

 

W inne "samodzielne dodatki (?)" nie grałem

 

Chcesz SZYBKĄ i zwariowaną grę (kto chce się pobawić, w przybij mnicha do sufitu?) - G.O.G.com - ta wersja działa na Win7 czy 8.1. Nie wiem jak jest z tymi, z tanich serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie Killery na PC i jestem zadowolony z tego co dostałem :D

Szybka strzelanina, sporo skakania, poziomy i przeciwnicy którzy straszą czasami o wiele lepiej niż obecne maszkary w grach(misja pierwsza w jednej z nich - sierociniec, masa trupodzieci jest przerażająca ._.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja grałem w niejedną odsłonę, każda była spoko, szybka akcja, spoko grafika i muzyka. Nasi wrogowie potrafili wystraszyć, ale w jednej z ostatnich części, (nie pamiętam podtytułu), wrogów było takie zastępy, że gra traciła cały urok, nawet nie musieliśmy celować, tyle ich było na ekranie. Ogólnie bardzo dobre te gry były i kto wie, czy nie kupiłbym nowej części z odświeżoną grafiką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...