Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
StormStar1

[1.4.7] [RP] [Mody] [Rasy] TwiCraft 2

Recommended Posts

TwiCraft 2

Zapraszam wszystkich Bronies i Pegasis na nowy serwer kucykowy - TwiCraft 2! Po wielu godzinach pracy, crash'ach, błędach i testach - powstał on jako reaktywacja dawnego serwera TwiCraft z początku 2013 roku. Może ktoś go jeszcze pamięta? W każdym razie, teraz, 2 lata później, serwer który zapadł w pamięci dziesiątkom graczy - powraca na nowych zasadach. Cała ekipa serwera starała się przywrócić mu dawne klimaty. W tym celu serwer powstał na wersję 1.4.7. Stare? Tak. Nudne? Nie, aczkolwiek paczka modyfikacji wgranych na serwer jest na tyle rozbudowana, aby zapewnić graczom wydajność gry i różnorodne modyfikacje, od lekko technicznych, aż po szeroko dekoracyjne. Uogólniając, TwiCraft 2 jest kolejną odsłoną serwera fandomowego, wyjątkową odsłoną. Chcecie się przekonać? Zapraszam na oficjalne forum serwera! http://www.twicraft2forum.pun.pl/ - tam trzeba zapisać się na WhiteListę. Za klimaty kucykowe odpowiada plugin odpowiedzialny za rasy kucyków (każdy gracz może być kucykiem ziemskim, jednorożcem lub pegazem - każda rasa posiada inne przywileje i bonusy) oraz skiniarka, która ustawi każdemu wygląd swojej postaci (skin OC lub odgrywanej postaci RP), który trzeba będzie wysłać na odpowiedni adres podany na forum serwera, w celu jego wgrania. Instrukcja, jak wejść na serwer, oraz wszystkie niezbędne informacje znajdują się na forum. Po co zwlekać - zerknijcie tam a wszystkiego się dowiecie. Na serwerze jest wyłączone PvP, aby gracze korzystali ze współpracy z innymi i wspólnie się bawili. Zapraszamy serdecznie! A oto kilka screenów z serwera:


 

s%20(3).png


s%20(2).png


s%20(1).png

Administracja:
-StormStar (Admin)

-RedziQ (Moderator)

-FENZIGO (Moderator)

Edited by StormStar1

Share this post


Link to post

Nie, won, wyjdź, poszedł, sio! Nie będzie żadnych świętych drzew bo ostatnią 3 dni trzeba było usuwać....... ... ..

Share this post


Link to post

No cóż, start serwera zbliża się wielkimi krokami, pozostał jeszcze niecały tydzień! Przypominam, że każdy chętny do zagrania na serwerze jest proszony o zarejestrowanie się na forum serwera do którego link jest podany w ogłoszeniu, oraz o wpisanie się do wątku zapisów na WhiteListę. Zawsze lepiej zapisać się wcześniej, żeby potem nie było z tym opóźnień :) Na forum wszystko jest dokładnie opisane, tam też będą pojawiać się ważne informacje.

Edited by StormStar1

Share this post


Link to post

Jako że StormStar już się nie zajmuje tym wątkiem to powiem tylko tyle że nastąpił reset całego serwera i od nowa paczka modów została zbudowana. Tak więc pozdrawiam ScarletShade ;) (Hejty [nie] mile widziane)

Share this post


Link to post
×
×
  • Create New...