Skocz do zawartości

Recommended Posts

Imię : Wili Magic

Wiek :16

Rasa : Jednorożec

MIejsce urodzenia : Manehattan

Miejsce zamieszkania : Kryształowe Imperium

CM - Trzy niebieskie gwiazdy otoczone srebrnymi iskierkami  

 

Krótka historia :  Wili mieszkała w Manehattan do 14 roku życia potem przeprowadziła się do Kryształowego Imperium  , ponieważ jej rodzice stracili prace i postanowili że poszukają nowej w  Kryształowe Imperium . Wili postanowiła kontynuować naukę magii , którą zaprzestała przeprowadzka . Pewnega dnia postanowiła  wypożyczyć kilka książek o różnych rodzajach magii , szczególnie zaciekawiła ją książki o starożytnej magii którą opanowała bardzo dobrze . W Manehattan zostawiła wielu przyjaciół , ale w Kryształowym Imperium poznała 4 sympatycznych kucyków .

 

 

Wygląd : Wili Magic jest białą klacz  o niebieskich oczach i beżowej grzywie . Jest trochę wyższa od innych kucyków.

 

 

Marzenia - Opanować do perfekcji wszystkie rodzaje magii

 

Charakter : Wili Magic jest nieśmiała , ale bardzo odważna oraz wierna w szczególności dla przyjaciół

 

Rodzina :

Matka - Lirys Shy  - jednorożec

Ojciec - Arian Wly - kuc ziemny

Brat ( o dwa lata młodszy ) - Blint Sun - pegaz 

 

Historia zdobycia znaczka : Kiedy Wili trenowała zaklęcia natrafiła na bardzo trudne które niektóre jednorożce umiały go użyć , Wili postanowiła że spróbuje , ale pomimo wielu prób nie udawało się jej dopiero po 10 próbie , przez chwilę nie umiała go opanować ,ale po kilku sekundach udało się jej kiedy skończyła pojawił się jej znaczek .

 

Wiem że to nie arcydzieło , ale chciałam spróbować . Przyjmuję każdą krytykę po uważam ją za pomoc .

post-6762-0-45535400-1420879390_thumb.pn

Edytowano przez Wili Magic
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIejsce urodzenia : nie wiadomo do dziś

Miejsce urodzenia : Ponivylle

Wut? Zdecyduj się... Najpierw piszesz "nie wiadomo", a później "Ponyville"

 

wstęp do historii : Wili Magic jako mała klacz została porwana do świata  ludzi w którym po długim czasie odkryła że pochodzi z equestrii postanowiła odkryć swoje prawdziwe ja

Wut?

 

Kiedy weszła przez przypadek użyła czaru teleportacjii gdyż nie umiała kontrolować swoich mocy znalazła się w sali tronowej a kiedy księżniczka ją zobaczyła wyszeptała ,, Znalazła się "  :celgiggle:  i  powiedziała Lunie żeby zwołała spotkanie z Candence , Twilight z przyjaciółkami .

Wait... What?! Do jakiej sali tronowej, jaka księżniczka i skąd one znały tą "Wili", oraz dlaczego od razu zwołanie spotkania. WUT?!

 

Jeszcze dwie notki ode mnie.

 

1. Komentarz nie miał być na zamiarze obrażania. Są to tylko zwrócenia uwagi.

 

2. KOREKTOR NATYCHMIAST PL0X PL0X PL0X

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oh sweet Celestia! What the fuck is this?!

Z tego OC zrozumiałem, iż jest to jednorożec, ma na imię Wili, że była uczennicą Celestii...

...a resztę to z komentarzy.

Na serio, popraw to wszystko, bo się czytać nie da. Za kilka dni lub lat (:P) będą moje OC, które sam co chwila poprawiam, by nie były zbyt OP, a zarazem nie były na dnie.

I wgl jak porwać do świata ludzi?! Przecież jedynym (narazie) portalem jest ten w Crystal Empire. Do Equestria Girls.

Co do portali-jedynie magowie, czarodzieje i jednorożce mogą stworzyć portal. A nie ludzie. Chyba że zaczniemy teleportację. Ale to jeszcze nie teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, no... no dobrze od czego by tu... a no tak!

 

Historia równie ciekawa i innowacyjna jak, używane opony do stara pomijam fakt, że mój opis kubka kawy, w którym pływa włos byłby bardziej rozbudowany i poruszający. Miejsce urodzenia Canterlot, uczennica  Celestii... serio? już jej nie trawię, a za chwilę okaże się że jest to jakiś mega ultra wybraniec co ma zbawić świat... poprawić mnie to, w trybie natychmiastowym albo wysłać w niebyt. Ocena? trzy lata jako wiosło na galerze plus jedna głowica nuklearna.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Nieźle ujęte. Sorry, jeśli to będzie za ostre, staram się powstrzymać.

Po pierwsze- Miejsce urodzenia i zamieszkania są takie... nie oryginalne. Nie no, ja w OC patrzyłam na miasta Equestri, a wystarczyło wpisać Canterlot i Ponyville!

Dwa-Uczennica Celestii? I do tego prywatna. To jest kopia Twi, która znalazła się w świecie ludzi!

Trzy-Porwana do świata ludzi? Serio? I straciła pamięć? To czemu po powrocie cokolwiek pamięta?

Cztery-Po powrocie. No serio? Celcia od razu ją poznała i jeszcze ważne zebranie? Serio?

Pięć-Brak CM'a. Dobra da się zrozumieć, pasuje trochę do historii, ale że historia nie pasuje, to się czepiam.

Sześć-Ortografia, interpunkcja, język polski itd. Tego się nie da czytać! Zdania źle zbudowane, za dużo spacji, w niektórych miejscach brak przecinków, brak słów po prostu!

Siedem-Historia. Pomijając to co wcześniej wymieniłam, historia jest bardzo krótka, trudno ją zrozumieć i właśnie po niej widać punkt szósty.

Osiem-Imię. Dobra powiedzcie, że się czepiam, ale imię nie pasuje.

Ps. Ten komentarz nie miał na celu nikogo obrazić i nie odpowiadam za skutki uboczne, no chyba, że za poprawienie OC'ka.

Przepraszam, jeśli przeszkodziłam w uważaniu tego OC za arcydzieło. Ja tylko pomagam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@up Nieźle ujęte. Sorry, jeśli to będzie za ostre, staram się powstrzymać.

Po pierwsze- Miejsce urodzenia i zamieszkania są takie... nie oryginalne. Nie no, ja w OC patrzyłam na miasta Equestri, a wystarczyło wpisać Canterlot i Ponyville!

Dwa-Uczennica Celestii? I do tego prywatna. To jest kopia Twi, która znalazła się w świecie ludzi!

Trzy-Porwana do świata ludzi? Serio? I straciła pamięć? To czemu po powrocie cokolwiek pamięta?

Cztery-Po powrocie. No serio? Celcia od razu ją poznała i jeszcze ważne zebranie? Serio?

Pięć-Brak CM'a. Dobra da się zrozumieć, pasuje trochę do historii, ale że historia nie pasuje, to się czepiam.

Sześć-Ortografia, interpunkcja, język polski itd. Tego się nie da czytać! Zdania źle zbudowane, za dużo spacji, w niektórych miejscach brak przecinków, brak słów po prostu!

Siedem-Historia. Pomijając to co wcześniej wymieniłam, historia jest bardzo krótka, trudno ją zrozumieć i właśnie po niej widać punkt szósty.

Osiem-Imię. Dobra powiedzcie, że się czepiam, ale imię nie pasuje.

Ps. Ten komentarz nie miał na celu nikogo obrazić i nie odpowiadam za skutki uboczne, no chyba, że za poprawienie OC'ka.

Przepraszam, jeśli przeszkodziłam w uważaniu tego OC za arcydzieło. Ja tylko pomagam.

Spoko , to był mój pierwszy post na forum i po prostu nie wiedziałam jak to napisać OC , chętnie przyjmę każdą krytykę bo wiem że to ma na celu pomoc .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...