Skocz do zawartości

Małe łowy [zapisy][gra]


Recommended Posts

- Nie. Jest ośrodkiem prawie 10000 klonów i już nie jedna osoba próbowała ją porwać lub jej coś zrobić. Gdyby jej się coś stało klony mogłyby się zbuntować i zniszczyć całą Japonię. Ze względu na to wolę jej nie wypuszczać do szkoły bo to mogłoby się nie najlepiej skończyć. - powiedział Accelerator opierając głowę o rękę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No pewnie że nie będziesz się narzucać. Prawda? - zapytała i spojrzała na Acceleratora.

- Mhm. - chłopak przytaknął. - Tylko zaraz... Dwójka bachorów na głowie... Tch... Dobra już trudno.

- Yaaay~ Czyli zostajesz i będziemy się razem bawiić~ - zaśmiała się i przytuliła Add'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accelerator westchnął i poszedł do łazienki wziąć prysznic.

- Dobra, to na początek zapamiętaj sobie jedno: jesteś dzieckiem, masz 10 lat i nie jesteś straszny, nikt się ciebie nie boi. No i nie bądź tak często poważny, ciesz się dużo bo śmiech to zdrowie. - powiedziała i uśmiechnęła się. - Koniec lekcji na dziś. Acceleraaaaaaaatooor! Jestem głodna! Mogę zamówić pizzę? - zapytała ale chłopak nic nie odpowiedział bo zapewne nie słyszał. - Dobra nie ważne, uznajmy że się zgodził. - powiedziała i wzięła do ręki swój telefon, który miał doczepiony breloczek z małą zieloną żabką. I zaczęła wystukiwać numer pizzerii z jakiejś pierwszej lepszej ulotki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Add zaczął grzebać w kieszeni, po chwili wyjął z niej dość kasy że starczyło by na trzy największe pizze i colę do tego. 

- Weź dwie największe i picie. Zapłacę, skoro i tak jestem dzieckiem to nie potrzebuje jej. - powiedział do Misaki. 

 

 

- Chcesz się położyć? - zapytał Eden. 

Edytowano przez Mephisto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...