Skocz do zawartości

Małe łowy [zapisy][gra]


Recommended Posts

Accelerator po chwili był gotowy.

- Dobra, ja wychodzę bachory. Nie zdemolujcie do mu i uważajcie na siebie. - powiedział poczochrał Misakę i Add'a po głowie. - Uważajcie na siebie. - powiedział i wyszedł.

- Paaaa~! Ty też uważaj! - zawołała zanim wyszedł. - Smacznego~ - powiedziała dziewczynka i zaczęła jeść.

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przyzwyczajaj się~ - powiedziała Misaka. - A teraz jedz te płatki bo zaraz idziemy do miasta. - powiedziała, o odstawiła swoją pustą już miskę do zlewu. Pobiegła do pokoju i weszła pod łóżko i zaczęła czegoś szukać.

Accelerator po drodze do szkoły myślał o tym co mu się śniło. Chwycił się za głowę jedną ręką.

- Nie chcę tego... - mruknął i spuścił wzrok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Już już. - powiedział Add i dokończył jedzenie, odstawił miskę. - I nie twierdzę że to nieprzyjemne, ale takie dziwne dla mnie, nikt mnie nigdy nie głaskał. - dodał. 

 

 

 

Eden obejrzał rękę dziewczyny.

- Na szczęście nic się nie wbiło. - powiedział. 

Edytowano przez Mephisto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misaka po chwili wyszła z pod łóżka z plecakiem w kształcie żabki i skarbonką w której było mnóstwo pieniędzy. Włożyła ją do plecaka, wzięła klucze i telefon.

- Chodź, idziemy~ - powiedziała do Add'a i pociągnęła go za rękę. Wyszli z mieszkania i dziewczynka zamknęła drzwi na klucz. - Gdzie idziemy najpierw? - zapytała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...