Skocz do zawartości

[Wywiad] Zegarmistrz


BiP

Recommended Posts

Dzisiaj mamy WIELKI zaszczyt powitać jednego z naszych Moderatorów, który jest niezwykle skuteczny w swojej pracy. Zegarmitrzu witaj w Domku na Drzewie :cmc:

 

BiP, Phinbella, Zandi, Gość.

 

Ulubiony zespół /wykonawca? 

Żeby to tylko jeden. Lubię słuchać wszystkiego co dobrze brzmi, więc ciężko skupić się na jednym. Ale skoro tak, to zdecydowanie Gorillaz. Pamiętam ich wideoklipy kiedy byłem jeszcze "łebkiem", robiły wrażenie. Zaś wykonawca? Zawsze i wszędzie Michael Joseph Jackson

 

Jesteś optymistą, pesymistą czy realistą? 

Zdecydowanie pesymistą. Wolę być zawsze przygotowany na najgorsze, bo wtedy istnieje spora szansa że zostanę miło rozczarowany.

 

Co sądzisz o hejterach? 

Cóz...ludzie którzy wkurzają się o coś, choć nie muszą. Znaczy się, ja wyznaję osobiście zasadę - nie podoba ci się, to omijaj, oszczędzisz nerwów sobie i komuś. Co prawda są chwile kiedy się nie da, ale warto chociaż próbować.

 

Co ci się ostatnio śniło? 

Nic. Ja nie mam snów, okres snu to dla mnie zamknięcie oczu i otwarcie ich  po kilku godzinach. Ostatnie sny jakie miałem były w okresie podstawówki, więc w tej kwestii nie ma o czym rozmawiać.

 

Piszesz pamiętnik? 

Kiedyś tak, teraz nie mam na to Czasu. Nie muszę spisywać dni, wystarczy że mam je tutaj*puka się w głowę* w największej bibliotece jaką znam.

 

Na wydanie jakiego filmu czekasz?

Pracuję w kinie, na żaden film tak naprawdę nie czekam, wszystkie jakie wychodzą witam z lekko obojętnym "O, film."

 

Co myślisz o szowinistach i feministkach?

Obie strony wymyślają dobre dowcipy, ale do niczego więcej się nie nadają.

 

Jakiego rodzaju książki najchętniej czytasz?

Niepodważalnie fantastyka. Czytam ogólnie dużo, nie patrząc na rodzaj, ale większość z tego to fantastyka.

 

Czy udzielasz się jeszcze w jakimś innym fandomie? 

Udzielam się w wielu miejscach, ale "fandomami" bym ich nie nazwał, albo tak, mojego udzielania się w nich nie nazwał bym fandomowym. Po prostu lubię dużo gadać*śmiech*.

 

Dlaczego wybrałeś sobie tak oryginalną ksywkę?

A to akurat trudniejsze pytanie. Nie tyle wybrałem, co została mi wybrana. Dość powiedzieć że w czasach w której koledzy mnie tak nazwali była na tyle wyjątkowa, że nie starałem się jej zmieniać. A potem już została.

 

Jak poznałeś w ogóle MLP?

To wina Fiska. Wciągnął mnie do tego muzyką fandomową i epickim wręcz dziełem o nazwie "Ballad of Echo, the Diamond Dog". Tak bardzo mi się to spodobało że musiałem sprawdzić co natchnęło tych ludzi do stworzenia tego.

 

Załóżmy, że nagle zostajesz adminem co byś zmienił na forum?

Niewiele. Forum na chwilę obecną działa dobrze. Fakt, jest na nim kilka rzeczy nad którymi można by było popracować, choćby SB bez którego forum miało by się dobrze, ale nie są to rzeczy nad którymi trzeba nadmiernie rozmyślać.

 

Ulubiony deser ?

Bajaderka.

 

Jak oceniasz nasz Fandom?

Pozytywnie, wiadomo, zdarzają się wpadki, jak wszędzie, ale ogólna ocena jest pozytywna.

 

Za jakim użytkownikiem tęsknisz najbardziej?

Nie tęsknie szczególnie. Ludzie przychodzą i odchodzą, z tym trzeba się pogodzić. Fakt, nie narzekał bym gdyby mi takie Lemury czy Emronny biegały po "forumach", ale co poradzić?

 

Lubisz pracę Moderatora?

Zastanawiam się nad tym. Wiesz, moderowanie postów jest fajne, pomaganie userom jest fajne, sprzątanie w działach jest fajne. Ale zawsze znajdzie się kilku kolesi którzy wiedzą lepiej i kiedy musisz posprzątać po nich(albo co gorsza, ich) - wtedy robi się niefajnie. Ale wtedy też nikogo nie obchodzą oni, winny jest zawsze "zły mode".

 

Czy myślałeś może nad zostaniem Avatarem/Regentem jakiegoś kucyka?

Dwa razy. Pierwszy był na wakat Octavi. Ale, khm, Fisk skutecznie wybił mi ten pomysł z głowy. Drugi raz na regenta u Twilight. Ale to akurat przez Hoffmana, jak widzę ile robi dla działu, aż człowiek chce pomagać razem z nim. To chyba jego naturalna charyzma.

 

Jakie tematy na forum lubisz najbardziej, zabawy, quizy, dyskusje, galerie, itd? 

Zdecydowanie dyskusje, mają one najwięcej wartości. Zaraz po nich "zabawy" ale nie te słowne, jednolinijkowe, bardziej te w dziale pojedynków czy PBF(RPG).

 

Dlaczego postanowiłeś zostać Moderatorem i czy układa Ci się praca z pozostałymi Modami?

Chciałem zostać modem bo czasy kiedy rejestrowałem się na forum były, lekko ujmując, nieprzyjemne. Tylko Domine sobie z tym wszystkim radził, uznałem że należy mu się jakaś pomoc. Postanowiłem zaaplikować się, bo miałem spore doświadczenie jako "zielony" w innych częściach internetu. A praca z modami? Z każdym obecnym się dobrze dogaduje, mamy wspólną zasadę - jeśli zaczniesz coś odwalać, reszta ułoży cię do snu, jedną kulą w czaszkę*śmiech*

 

Jakie gry na PC, lub konsole lubisz?

Na PC to będzie Dishonored - dawno nie grałem w grę tak prostą a jednocześnie tak brudną. A na konsole? Ulubiona to PS2, wiec i tytuł będzie z PS2 - Ar Tonelico. Nie będę o niej opowiadał, zainteresowani sami znajdą. Polecam.

 

 Jak spędzasz wolny czas?

Zasadniczo nie mam wolnego czasu. Zawsze czymś zajęty, zawsze "gotowy do działania". Praca, koledzy, specialsomepony, trochę snu i forum. Do tego gdzieś tam w międzyczasie ćwiczenia, trening - pojęcie wolnego czasu nie istnieje kiedy umiesz skutecznie zagospodarować swoim czasem.

To chyba tyle.

 

W imieniu całej Znaczkowej Ligi, dziękuję za wywiad i poświęcony czas. Życzymy dalszych sukcesów w swojej pracy Moderatora :cmc: pozdrawiają!

 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...