Skocz do zawartości

[Zabawa] Co wiesz o poprzednim użytkowniku?


Kobayashi

Recommended Posts

Dobra Bonifacus bardzo lubi Rainbow Dash posiada nawet jej plakaty i takie inne pierdółki co na konwentach można wytargować . Posłuchać lubi mocnej Muzy szczególnie Heavy Metalu czy czasem Death Metalu . Niektórzy ludzie sądzą, że jest dziwny, ale z tego co widzę to równy gość :) Oczywiście w 20 procentach ^^

Link do komentarza

Bonifacus... Ała... CZŁOWIEKU!!! Powiedz mi na jak h** tyle pod 'o sobie' pisałem, na jakiego Spromultis pisał ten epicki stek bzdur?! Rusz cztery litery, wysil szare komórki i poczytaj trochę o kimś kogo chcesz opisać. Pisze 'Co wiesz' a Ty nie wiesz kompletnie nic! I jeśli ktoś mnie wyninjował to zaraz dorwe go z moim perkusjotoporem... (tego to dopiero się nie da używać)

Link do komentarza

Przepraszam...wat? Who? O.o

Tak wyczytałem z twojego opisu, nie gniewaj się, ale mogłem się niechybnie pomylić z kimś innym. Wiesz ja czytam opisy użytkowników aby wiedzieć co lubią a czego nie . Ale jestem w 40 % pewny, że napisane miałeś coś o tym albo, że ty myślisz o sobie jako i odmiennym . ( Wiesz, że jesteś rąbnięty w pozytywny bardzo sposób )

Jednak jeżeli się pomyliłem to nie miej mi za złe :)

Link do komentarza

Łohohohoho, ale żeś mnie zjechał Suchy :D Wiesz? Nie czytałem Twojego "o sobie" z jednego powodu- po cholerę mam spędzać tyle czasu na czytanie o jednym facecie na forum? Jakby każdy zrobił sobie taki opis, to nie wiem, czy ktoś by coś tu pisał z sensem o kimś :D Wolę wymyślić coś zabawnego o kimś, niż pisać fakty, bo temat ma oznaczenie ZABAWA. Dziękuję :) A żeby pisać o kimś fakty wtedy przyda się "o sobie". Niestety nie widzę, by tutaj kazano pisać fakty o kimś...

Link do komentarza

Łohohohoho, ale żeś mnie zjechał Suchy :D

Wiesz? Nie czytałem Twojego "o sobie" z jednego powodu- po cholerę mam spędzać tyle czasu na czytanie o jednym facecie na forum? Jakby każdy zrobił sobie taki opis, to nie wiem, czy ktoś by coś tu pisał z sensem o kimś :D

Wolę wymyślić coś zabawnego o kimś, niż pisać fakty, bo temat ma oznaczenie ZABAWA. Dziękuję :)

A żeby pisać o kimś fakty wtedy przyda się "o sobie". Niestety nie widzę, by tutaj kazano pisać fakty o kimś...

Przeczytaj pierwszy post który otworzył zabawę, potem się wypowiadaj

Jeśli to było zabawnę to wsadzę sobie Święty Granat Ręczny do d... I pięć razy przekręce, jeśli kogoś to rozśmieszyło to zrobię to samo z gitarotoporem Spromultisa. Kolejne będą maszyny wiertnicze na pacyfiku

Nie musiałeś czytać całego opisu. Przeczytanie 5 linijek nie zabija. No chyba że nie umiesz czytać to możesz umrzeć na śmierć z wycięczenia. Ale jak widać idzie Ci to całkiem sprawnie (poza jednym wyjątkiem) więc jeszcze będziesz miał sporo okazji żeby mnie pownerwiać

Link do komentarza

Rozumiem wasze problemy i chętnie bym z wami o tym popisał i spróbował rozwiązać problem, ale nie kłóćcie się koledzy :) Wiecie w tym temacie każdy o kimś już pisał co najmniej z 5 razy, nie mam racji ? Bonifacus nie mam nic do ciebie, ale pasowało by przeczytać o kimś co najmniej te 5 linijek . A co do ciebie Suchy to nie pisz na każdego jak nie piszę do tematu, bo wiesz, że to forum jest najlepszym i unikatowym ( dla mnie ) właśnie z tego powodu, że tutaj jest zabawa i śmiech . Jest przyjemna atmosfera i jednym słowem odlotowo, po każdej partyjce w grę i tak dalej lubię sobie utaj wejść i popisać z ludźmi . Nie ma banów, warnów i tak dalej ( przynajmniej za takie błachostki ) . Pomodlę się za was ;)

Link do komentarza

Rozumiesz problemy? Ja tu żadnych nie widzę. On najpierw pisze, potem myśli a ja zachowując jako-taką kulturę wypowiedzi grzecznie uświadamiam mu że robi z siebie matoła i daje ujawnić się części mojej duszy odpowiedzialenej za zachowanie kiedy ktoś mnie wqr** Poza tym pisanie na pw nie jest takie fajne. Zaśmieca skrzynkę i nikt tego nie może przeczytać a tak to przynajmniej macie zajęcie Spro - kopsnij ten gitarotopór... A zaraz na pw 'warn 20 kólek za kłótnie bez jakichkolwiek chęci na jej zakończenie' :derp2:

Link do komentarza

Kto tutaj się chcę kłócić, ja właśnie próbuję to zakończyć w własny sposób . Nie muszę ci pisać tego na pw( piszę pod wpływem adrenaliny ), chcę wam uświadomić, że właśnie robicie problem z niczego wielkiego . To tak jak ja bym wbił na każdą grę na forum i rozmówki i bym pisał : - Nie rozmawiamy o plackach, mam pisać do Administracji ? - Dodałeś tylko jedno słowo do tego co o nim wcześniej pisałeś ! Ja na prawdę się z nikim nie chcę kłócić ludzie ! :(

Link do komentarza

A ja się lubię kłócić. Po prostu mam co robić. Trochę szkoda że on też nie zaprezentował sobą jakiegoś wyższego poziomu (każdy i to KAŻDY człowiek z jakim się kłóciłem bardzo szybko padał, nawet jeśli nie jechałem z ripostami tylko z normalnymi tekstami jak np teraz) Ale tak ogólnie do gościa nic nie mam Więc ekhm Cloud - lubi i jednocześnie nie lubi robić z siebie ofiary, razem z Kaziem podnieśli mi ciśnienie, gra na perkusji, słucha rocki i dubstepu, bardzo lubi topić wątki w rwących potokach spamu (ach ale piękna metafora)

Link do komentarza

Suchy, ja też bardzo lubię się kłócić z wieloma osobami dla zabawy, ale nie musisz wypuszczać na mnie wszystkich dział tylko dlatego, że chciałem zabawnie opisać Twoją osobę...Chyba umiesz się czasem zabawić i dla jaj popisać z kimś o jakichś głupotach...Owszem, umiem pisać swoje posty z sensem, ale lubię też poudawać herpa-derpa. Twoje argumenty na temat mojej wypowiedzi są właśnie na wózku inwalidzkim, bo ja chcę tylko miło spędzić czas na forum rozmawiając z kimś tak inteligentnym jak Ty (po przeczytaniu tych textwallów tak uważam) o głupotach, a nie się kłócić na temat własnych wypowiedzi w sprawie opisu czyjejś osoby...

Link do komentarza

Suchy, ja też bardzo lubię się kłócić z wieloma osobami dla zabawy, ale nie musisz wypuszczać na mnie wszystkich dział tylko dlatego, że chciałem zabawnie opisać Twoją osobę...Chyba umiesz się czasem zabawić i dla jaj popisać z kimś o jakichś głupotach...Owszem, umiem pisać swoje posty z sensem, ale lubię też poudawać herpa-derpa.

Twoje argumenty na temat mojej wypowiedzi są właśnie na wózku inwalidzkim, bo ja chcę tylko miło spędzić czas na forum rozmawiając z kimś tak inteligentnym jak Ty (po przeczytaniu tych textwallów tak uważam) o głupotach, a nie się kłócić na temat własnych wypowiedzi w sprawie opisu czyjejś osoby...

A już myślałem że nie odpiszesz. Nie wytoczyłem wszystkich dział, gdybym to zrobił to bym dostał bana za prócie wiązankami jak z Gatlinga

Tak, lubię pisać o głupotach. I to bardzo. Dlatego tak pokochałem ten piękny i epicki stek bzdur Spromultisa

Argumentów nie znalazłem więc wniosek wyciągnięty z...

Zabawny opis swoją drogą, ale jak widzisz i to WYRAŹNIE że to już zaczyna wnerwiać to po jaką cholerę jeszcze dorzucasz do ognia? Derpowanie a wnerwiający trolling to co innego (przynajmniej dla mnie)

A teraz czy nareszcie ktoś się wypowie do tematu...?

Link do komentarza

Kurcze, Suchy mnie znindźował :( Lisica ma na imię Laura, posiada podobający się mi Awatar i ciekawy tytuł . Co do muzyki to lubi melodyjne i rytmiczne utwory . Lubi Rainbow Dash i Derpy Hooves i jeszcze parę innych drugoplanowych postaci . O Suchym nie będę już pisał bo oceniłem go już w tym temacie chyba kiedyś on mnie też :)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...