Skocz do zawartości

Sztuka.


Gość

Czy Tric jest indestructible master of war?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Tric jest indestructible master of war?

    • Tak!
    • Nie, to jego rysunki są indestructible master of war!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 415
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Może i nie masz, ale i tak Ci to świetnie wychodzi. - Nie możesz zaprzeczyć. :D

Mogę. Wystarczy spojrzeć na prace innych, przy których moje są kijowe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz prawa mówić o braku talentu skoro jakiś jest. A skoro już jakiś jest to trzeba go szlifowac. Przecież nie można liczyć że wszystko przyjdzie od tak, a rysujesz przedewszystkim dla siebie i dla własnej satysfakcji oraz spełnienia dopiero potem są inni. Musisz ćwiczyć a może niebawem nastąpi jakiś przełom ale nawet teraz jest dobrze. Mam nadzieję, że nie zrezygnujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby czemu?? Czemu chcesz skończyć z rysowaniem? Przecież one są wręcz ZAJE... no wiesz(nie bd kończył, wiadomo, warm...), nie zwracjaj uwagi na innych, bo każdy ma swój własny styl, ja np. w życiu nie narysowałbym czegoś tak wspaniałego jak ty, ba, nawet bym na takie coś nie wpadł... Mnie też co niektóre prace innych w pewnym stopniu "dołują", ale rysuję dalej, no bo czemu by nie? Więc radzę Ci nie rezygnuj, bo napewno nie raz nas czymś zaskoczysz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Tric, Tric... Ty niby nie masz talentu? Weź mnie nie rozśmieszaj. Spójrzmy na Nightmare Moon parę postów wyżej. Niby TO jest brak talentu? Pffff. :raritylaugh: Masz swój styl, masz swoją kreskę. Masz umiejętności. Nie jesteś jakimś marnym ślimakiem, żeby nie mieć talentu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co piszą użytkownicy: Oh come on jesteś świetny rysuj dalej świetnie Ci to wychodzi jesteśmy Ci wdzięczni :D Co widzi Tric: Do bani jesteś spadaj stąd nie chcemy Cię lepiej patyczaki rysuj D:< Stary, rysujesz BARDZO DOBRZE, ale po prostu jak czytam to co wypisujesz, to jak się poddajesz, to jak siebie nazywasz beznadziejnym... po prostu... *wyszukiwanie odpowiedniego filmiku*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj głupot, świetnie rysujesz.Nie rozumiem Cię.Ja też nie potrafiłem np.: grać w piłkę nożną.Każdy mi mówił, że nie potrafię grać, ale ja się nie poddałem grałem dalej nie zwracałem uwagi na innych, udoskonalałem swoje umiejętności, a co z tego wynika?Nie poddawaj się!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra.. nie rzucę tego, może w końcu jakiś dobry rysunek mi wyjdzie..

Rarity, bo dawno jej nie było:

Dołączona grafika

I tapeta wykonana przeze mnie dzisiaj:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety autor ''rysunków'' nie będzie już nich tworzył, ponieważ jutro straci życie:ming:

Na takie tam pożegnanie wrzucam ostatni eva art z Sombrą:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było to zrobione ołówkiem to sama Magenta by się nie powstydziła, a wiadomo jak jej prace są świetne. To wygląda na całkiem inną technikę robienia przez co jest o nieebo lepsze :lunaderp: Jak na najlepszym arcie chcesz skończyć nie tworząc dalej to serio ciebie nie rozumiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było to zrobione ołówkiem to sama Magenta by się nie powstydziła

Narysowałem Sombrę ołówkiem, ale nie wrzucę go z racji tego że zobaczyłem to i znowu wgniotło mnie w ziemię i mam depresję:x
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... to twoje ochrzanianie samego siebie mnie denerwuje. Ja jak patrze na obrazki innych, to patrze na styl rysunku, i zastanawiam się , co zrobić by dojść do ich poziomu, a nie dostaje doła. A co do rysunku, to wyszedł na prawde dobry, a i pomysł na czasie:lyra2:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak patrze na obrazki innych, to patrze na styl rysunku,

i zastanawiam się , co zrobić by dojść do ich poziomu, a nie dostaje doła.

Fajnie masz, jak ja widzę prace innych mam ochotę wyskoczyć z okna. Mam już odpowiedni tytuł forumowy, adekwatny do poziomu moich rysunków.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj... Tric, ja powiem tak... Przestań wkońcu pieprzyć o tym swoim beztaleńciu, gdyż takowego nie posiadasz... Jednym słowem, rysujesz wręcz zajebiście, twoje rysunki są niepowtarzalne, wątpię czy ktoś mógłby coś takiego wymyśleć, więc masz niejaki powód do dumy... Wszyscy to podziwiają, ale nieee... Ty tylko wolisz użalać się nad sobą, tylko ty widzisz 2-gą stronę medalu i w dodatku tą gorszą... Nie wiem po co patrzysz na pracę innych, skoro wiesz, że i tak to Cię zdołuje, może i niektórzy rysują ładnie, no ale bez jaj, nie rób sobie żartów... W rysowaniu liczy się orginalność, której ty masz w nadmiarze, liczy się również czas i to ile do tego dołożysz z "serca"... Sory za taka krytykę, ale żeś mnie zdenerwował...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepiam siem pod powyższy post, mnie też wkurza Twoje użalanie się nad sobą -.-' Proszę ja Ciebie. Co taka JA mam powiedzieć, jak jeszcze nie umiem rysować i nie rysuję z głowy tylko muszę patrzeć na komputer ._. A ty? Świetne rysunki i tyle, a wyżalasz się jak >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...